Тркалезна Врата се Справи со Врата Копчиња за Заклучување на Нерѓосувачки Челик Влезот Премин Заклучување на Вратата со Копче за Спалната соба Дневна Соба и Бања

Тркалезна Врата се Справи со Врата Копчиња за Заклучување на Нерѓосувачки Челик Влезот Премин Заклучување на Вратата со Копче

31 %

DEN 440.00

DEN 636.96

Свеж

Во магацинот


Тркалезна Врата се Справи со Врата Копчиња за Заклучување на Нерѓосувачки Челик Влезот Премин Заклучување на Вратата со Копче за Спалната соба Дневна Соба и Бања
Карактеристики :
1. Прилагодливи latch 60 или 70mm backset
2. Погоден вратата дебелина од 25mm-45mm
3. Сокриени одредување од една страна,
4. Лесно бликнаа за олеснување на отворањето.
5. Клучалката, за надвор
6. Царинење дупка, за надвор knob, лост да се дозволи итни ослободување
7. Овие класични вратата копчиња се направени од висок квалитет бранеа од нерѓосувачки челик. Тие се Лесно да се инсталира, секој сет се добива со приклучоци .
8. Идеален за спални соби, дневни соби, бањи и повеќе.
Спецификации :
1. Боја : Sliver
2. Тежина : 426g
3. Големина : 210mm*75mm*70mm
4. Дијаметар на Knob : 53mm
5. Дијаметар на Розата : 65mm
6. Стил : Современи
7. Заврши : Бранеа Од Нерѓосувачки Челик
8. Материјал : Нерѓосувачки Челик
9. Настава не е вклучена.
Забелешки :
1. Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
Пакет Содржина :
1 x Knob Рачка(Влез)
Сите fixings во слика

Големина: 210mm*75mm*70mm
Број На Модел На: knob рачка
Заклучување Тип: Внесувањето Катанец
DIY Материјали: Дрво
Заклучување На Вратата Употреба: Универзална
Заклучување Тип: заклучување на вратата

Додатоци на производи

1 Сет 200mm Прозорец Restrictor сигурносен Уред за Заклучување на Децата Бебе Безбедност Автомобил Прозорец Вратата Граница Свеж Со попуст
Прозорецот Вратата за Безбедност Restrictor Дете Бебе Безбедност Безбедност Кабел за Заклучување Фати Жица М13 dropship Свеж Со попуст
Голема Цинк Легура Кабинет за Безбедност за да се Префрлате Hasp Latch Заклучување DKS-1 со Два исти Клучеви Светла Хром Боја, Свеж Со попуст
LHX MMS6 Cipher Диск Комбинација Катанец со 3 Цифра Лозинка за Заклучување за Училиште САЛАТА Шкафче Кабинет или од врата на Свеж Со попуст
LHX MMS272 Деца да си Играат Заштитна 3M Лепило Лизгачки Заклучување на Вратата Бебе Безбедност Мултифункционален Дете Прозорец Свеж Со попуст
WSFS Топла 97mmx73mm Куфер Накит Кутија Hasp Latch Заклучување на Античкиот Тон Бронза Свеж
WSFS Топла 97mmx73mm Куфер Накит Кутија Hasp Latch Заклучување на Античкиот Тон Бронза

Име На Производ : Кутија Latch;Материјал : Цинк Легура; Главна Боја : Антички Тон БронзаВкупната Големина(Ко

DEN 63.84
Lockable Прозорец И Врата за Безбедност Restrictor Кабел за Заклучување на Вратата на Безбедноста Restrictor Дете Соба Анти-кражба Свеж Со попуст
UXCELL поштенско Сандаче Кабинет Вратата Метал Единствена Точка Безбедносни Камери Кодот Свеж Со попуст
UXCELL поштенско Сандаче Кабинет Вратата Метал Единствена Точка Безбедносни Камери Кодот

Име на производ : Cam Заклучување; Модел : MS403 Одговара Панел дебелина : Max 17mm; Конец Кол(Приближно) : 1.6 cm / 0.63

DEN 61.00 110.40
Седум Основни Слива Заклучување Цилиндри Транспарентен Видливи Ги Собереш Фрак Пракса Видите Катанец Обука За Вештини За Locksmith Свеж Со попуст
Rarelock Комбинација Патент Багаж Куфер Кутија Патна Торба Брави 3 Цифрениот Код за Заклучување Со Wirerope на Свеж Со попуст
Rarelock Комбинација Патент Багаж Куфер Кутија Патна Торба Брави 3 Цифрениот Код за Заклучување Со Wirerope на

LHX Пријателски Совети : 1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето Ако не имајте

DEN 273.00 287.52
Фиока Тубуларна Cam за Заклучување На Вратата поштенско Сандаче Кабинет Шкафот w/2 Копчиња 16-30мм М13 dropship Свеж Со попуст
Фиока Тубуларна Cam за Заклучување На Вратата поштенско Сандаче Кабинет Шкафот w/2 Копчиња 16-30мм М13 dropship

Погоден за Кабинет, поштенско Сандаче, Фиока, Шкафот и така натаму Cam е заштитена до тело од една завртка

DEN 93.00 109.44
NAIERDI Camper Автомобил Притисни за Заклучување Дијаметар 26mm RV Караван Брод Моторни Дома Кабинет Фиока Latch Копчето Брави Свеж Со попуст
Двојно стакло заклучување на вратата од не ' рѓосувачки челик двојно заклучување на продавница за статистика бравите двострано Свеж Со попуст
Цинк Легура 5 Dial Писма Комбинација Катанец Код Лозинка За Заклучување На Свеж Со попуст
Цинк Легура 5 Dial Писма Комбинација Катанец Код Лозинка За Заклучување На

Опис : Secure 5 dial комбинација, resettable и 100.000 можни комбинации Времето отпорни, максимална безбедност 33mm shackle

DEN 242.00 265.92
LHX MMS283-1 Сина Бебе Дете Прозорец за Заклучување за Шкафот Вратата Фиока Кабинет Home Security DIY оков за Мебел Свеж Со попуст
LHX MMS283-1 Сина Бебе Дете Прозорец за Заклучување за Шкафот Вратата Фиока Кабинет Home Security DIY оков за Мебел

LHX Пријателски Совети : 1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето Ако не имајте

DEN 41.00 42.72
LHX MMS415 4 Боја Сферични Внатрешни работи Заклучување на Вратата со Копчиња и Knob Едноставен Стил Office Home Security Хардвер Свеж Со попуст
Топ Безбедност на Превозот Сад Гаража Приколка Катанец Тешки со 3 Копчиња Свеж
Топ Безбедност на Превозот Сад Гаража Приколка Катанец Тешки со 3 Копчиња

Супер тешки врвот безбедност катанец, идеален избор за ролери ролетни, превозот сад, магацини, гаражи, к

DEN 470.40
1PCS поштенско Сандаче Cam Заклучување Канцеларија Кабинет Вратата Фиока за Заклучување 16/20/25/30/38mm Свеж Со попуст
1PCS поштенско Сандаче Cam Заклучување Канцеларија Кабинет Вратата Фиока за Заклучување 16/20/25/30/38mm

1 PCS поштенско Сандаче Cam Заклучување Канцеларија Кабинет Вратата Фиока за Заклучување 16 / 20 / 25 / 30 / 38mm

DEN 121.00 134.40
2 парчиња Антички дрвени кутии Latch Поставува кутија заклучување бронза 1.9 долго Свеж Со попуст
2 парчиња Антички дрвени кутии Latch Поставува кутија заклучување бронза 1.9 долго

Заклучување има супер заштита од корозија, која може да се осигура позитивен монтажа и openable анти слајд...

DEN 52.00 55.20