Топла Продажба Целата Мрежа ПРЕДВОДЕНА Дигитални Перм Машина Преносни Мини Загрева Машина Големи Барел Виткање Железо Ролки Freeshipping

Топла Продажба Целата Мрежа ПРЕДВОДЕНА Дигитални Перм Машина Преносни Мини Загрева Машина Големи Барел Виткање Железо Ролки

24 %

DEN 3976.00

DEN 5232.00

Свеж

Во магацинот


производ опција листа
постојат дистрибуција бар кликнете

Мин. температура: Помалку Од 80 °C
Термостат На Вредноста Сегменти: 10
Материјал на термална плоча/лента: Турмалин керамички
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање: Фиксни, Не-rotatable
Извор На Енергија: Електричен
температурата контролер: Дигитални
Дијаметар на термички проводник: 21-30 mm
Напон: 100-240v (Dual voltage)
Димензии На Греење Плоча: Други
Применливи коса: Сува
Големина: 20pcs rods
Материјал: Пластични
Тип: Мултифункционален curler/straightener
Max. температура: Повеќе Од 240 °C
сертификација: CE
Стоковните Квалитет, Сертификација: 3C
моќност: Помалку од 25 W
Животен век на термална плоча/лента: Повеќе од 50,000 пати
Број На Модел На: мини перм
По продажбата на услугата : Продавница гаранција
најдобар стил време: 1 - 2 минути
моќност: помалку од 25w
Коса: сува коса
анти-кражба вид уред: една функција на коса со ролери
боја: Бела, Црвена
Тип На Објект: Губење На Ролери
Приклучокот стандард: Американскиот

Додатоци на производи

Kissbeauty 7mm Виткање на Косата Железо Прирачник Ротирачки Виткање Железо Коса Curler Децата Мажите Мали Кадрици Коса Железо Свеж Со попуст
Codace Вода Комора Резервоарот За Пареа Коса Straightener, Argan Масло За Вбризгување На Резервоарот Пареа Рамен Железо Замена Свеж Со попуст
Брановидни Виткање Песна Коса Chapinha Straightener Crimper Меки Мали Бранови Коса Curlers Пченка Плоча Перм Треска Стил Алатки Свеж Со попуст
Професионални Kemei Нож Титаниум Corded Електрични Фризура Машина за Сечење Берберот + граница чешел за деца, возрасни мажи Свеж Со попуст
2017 Вистински Црна Керамички Виткање На Косата Железо Бран Машина Про Спирала Curlers Ролки Стапче Стил Алатки Lcd Фризерски Свеж Со попуст
висок квалитет на Возрасни Деца Neti Тенџере Стандард Носната Носот се Мијат Јога Detox Синус Алергии Олеснување Исплакнете Свеж Со попуст
Професионални Двојна Употреба Керамички Пареа Steam Коса Straightener Салон за Лична Употреба Косата Алатка Straightener мода Свеж Со попуст
TOUCHBeauty 360 Ротари Обраснат на лице-Чистење со Четка со Двојна Брзина, Водоотпорен, Свилен-услужни влакната,се Соочуваат Свеж Со попуст
TOUCHBeauty Лице-Чистење со Четка Осцилирачки со PBT Четка Главата, 2 изборни работни брзини батеријата лицето четка ТБ-1487 Свеж Со попуст
1Pc Црна ABS Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS Свеж Со попуст
1Pc Црна ABS Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS

Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YSКарактеристики : 100% сосема нов и в

DEN 75.00 91.20
HTG Професионални Коса Straightener Рамна Коса Железо Негативни ЈОНИ Infrared Коса Straightener Коса straighting Железо LCD Свеж Со попуст
HTG Професионални Коса Straightener Рамна Коса Железо Негативни ЈОНИ Infrared Коса Straightener Коса straighting Железо LCD

Професионални Инфраред и lonic Коса Straightener★Продолжен Плоча големина на 100mm(L) X 25мм(W)★Револуционерна Инфр

DEN 1440.00 2399.52
4-во-1 Меѓусебно Плочи Брзо Губење на Straightener Рамен Железо Фризерски Стил Бран Перм Род Пченка Коса Клип Curler Производител Свеж Со попуст
RIWA LCD Екран Коса Curlers Коса Straightener 2 Во 1 Стил Алатка Сува Влажни Користете Брзи Греење Керамички Виткање Железо Свеж Со попуст
RIWA LCD Екран Коса Curlers Коса Straightener 2 Во 1 Стил Алатка Сува Влажни Користете Брзи Греење Керамички Виткање Железо

СпецификацииБренд : RIWAБрој на модел : RB809 IБоја : РозеваНоминална Напон : 220 V~50 HzНоминална Моќност : 43 WГоле

DEN 821.00 1824.00
Забниот Конец Орална Нега Спроведување Вода Flosser Наводнување Вода, Џет Стоматолошки Irrigator Flosser Заб Почиста Свеж
Професионален Фен За Коса Машина 3 Во 1 Мултифункционален Косата Алатки Фен Про Коса Curler Straightener Фен Чешел Четка Свеж Со попуст
Мултифункционален Фен За Коса Стил И Алатки За Поставување На Професионални Електрични Фен Удар Фен Styler Четка Чешел Жена Свеж Со попуст
CkeyiN Професионални Коса Straightener Бранови Железо 220V-240V Брзо Рамен Зацврстување Брановидни Железо Коса Салон Стил Алатки Свеж Со попуст
2017 Нови Продажба Професионална Керамичка Коса Curler Железо Виткање Стапче Ролки Поколеба Стил Алатки Styler Брз Топлина Електрична Свеж Со попуст
Професионални Пареа коса четка Steampod брзо Губење на Straightener Електрични ionic Чешел Спреј Пареа инфраред Рамен Железо Свеж Со попуст
Мултифункционален Ionic Коса Straightener Коса Curler Контрола На Температурата Брзо Загревање Виткање Железо Rectifier Corrugation Свеж Со попуст