Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки

Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки

9 %

DEN 102.00

DEN 111.84

Свеж

Во магацинот


нив и за нас.
Тука е најголемата производство на база на северна Кина.
Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.
Како да се цел?
1 Испрати нашето производство БР.Ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас.
4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.
5 Ако цел потврди,ние може да заврши ordere на време.Или можете да ни кажете како да го промените тоа.
3 ве Молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.
5 Испраќање на нарачката за нас.за нас,како X001
кажи ни како да го промените тоа, или можете да го испратите вашиот примерок за нас.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица,Прстени
Материјал :
1 Бакар,челик,и други легури е во ред
2 позлата и материјал може да се направи со Олово и никел и кадмиум слободни
Испорака&Плаќање
1 цел ќе биде завршен во времето,и испрати како цел потребни
2 Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3 Брод и воздухот се во РЕД
4 Плаќање : T/T
5 Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 5 причини за да го изберете со нас на :
1 Ние сме биле во оваа линија за многу години,
Па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.
Ако ви треба некој, контактирајте со нас.
Ви благодариме за вашето доаѓање!
.
4 Испраќање на потврди примерок за вас,да зборува за време на испорака.
3 По редоследот : Ако производство имаат било каков проблем што може да се врати за нив и за нас.
Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.
2 се Зборува за цена и рок на плаќање.
Услугата ние снабдување :
1 Пред цел, ќе испрати нов дизајн за вас .
Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати на нив да ви.
Добредојдовте на нашиот Продавницата, можете да добиете На Големо Изненадување !
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан,обетки,белегзија,прстен и така натаму. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите.
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време.
3 Нашата компанија е exisiting производи имаат одредена сума на инвентар,
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата, не треба да се чека.
2 Текот на цел : ние ќе испратиме потврди примерок и испорака на примерокот за да се
вие.
Ако ние се дојде на ред од вас, 10days beror завршиме оваа цел,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.Ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.
Befor ние ја добиете вашата цел, ние ќе најдете додатоци одговара за вас.
2 Ако нашите инвентар не можат да ги задоволат вашите цел количина,
можете да нарачате на нас.
Во процесот на производство :
1 Нашата компанија има голем број на самото место инвентар,
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,
ние можеме да брод веднаш по уплатата.
Производ покажуваат : Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки
Производство :
Топла Продажба Домот Sapphire Стакло Камен Обетки
Материјал :
Легура
Место на Потекло :
Qingdao
Време На Испорака :
За 30days.

Метална боја: Стакло Камен Earring
Главниот Камен Боја: Сина
Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Жените
Стил: Тренди
Материјал: Стакло
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Капка Вода
Број На Модел На: ed00319
Бренд Име: Сочни Грозје
производство име: Модни Дами Зелена Dangle Обетки
боја: Сина
Накит Тип: Обетки
Обетки Тип: моден обетки
Место на Orign: Qingdao Кина
Материјал: Легура
време на испорака: 30days.
is_customized: Yes

Додатоци на производи

2017 Бохемија Капки Обетки Гроздобер Палата Шупливи Врежан Обетки за Жените, Етничките Ретро Додатоци Pendant Обетки Свеж Со попуст
Гроздобер Бакар Златна Боја Круг Плоштадот Школка Клип на Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Долг Синџир на Обетки Не алергиска Свеж Со попуст
Бисер Tassel Капка Earring Гроздобер Чипка Обетки Жените Готски Голема Dangle Изјава Црна Накит Рачно Изработени Модни Додатоци Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Цирконот Octagonal Ѕвезда Став Обетки Кристал Мода Накит Sliver Обетки GLE4920A Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Цирконот Octagonal Ѕвезда Став Обетки Кристал Мода Накит Sliver Обетки GLE4920A

Бесплатен Превозот 2016 година нови симпатична цвет cc студ обетки жените eariАко не сте задоволни со нарачк

DEN 168.00 240.96
Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver Свеж Со попуст
Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

DEN 411.00 527.04
ZWPON рачно изработени Три Нивоа Шарени Свилен Tassel Обетки 2018 Мода Лето Накит Жените Долги Обетки Додатоци Свеж
ZWPON рачно изработени Три Нивоа Шарени Свилен Tassel Обетки 2018 Мода Лето Накит Жените Долги Обетки Додатоци

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Ние нема да ј

DEN 124.32
Класичен Долго Крстот Зелена Peridot, Бела CZ Жената Свадба 925 Сребро Обетки 57x29mm Свеж
Класичен Долго Крстот Зелена Peridot, Бела CZ Жената Свадба 925 Сребро Обетки 57x29mm

Опис : се Соочуваат со Обетки : 57x29 мм или 2.3x1.1 инчен скапоцен камен големина : 4x3mm Третман : Загрева Јаснос

DEN 815.52
TREAZY Мода Зелена Teardrop Кристал Булчински Обетки за Жените Мода Накит Луксузни Златна Боја Капка Обетки Матурска Подарок Свеж Со попуст
SUTEYI Мода рачно изработени стакло студ обетки гроздобер хена јога earring mandala цвет нп симбол Зен-Будизмот на жените накит Свеж Со попуст
E551 дами мода накит кристал pendant обетки полн со CZ обетки Кристал женски трговија на Големо жени Свеж Со попуст
E551 дами мода накит кристал pendant обетки полн со CZ обетки Кристал женски трговија на Големо жени

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

DEN 55.00 60.48
CWWZircons Дизајн Домот Кубни Циркони Накит Сребрена Боја Пенливи CZ Камења Биг Цвет Студ Обетки За Жените CZ220 Свеж Со попуст
CWWZircons Дизајн Домот Кубни Циркони Накит Сребрена Боја Пенливи CZ Камења Биг Цвет Студ Обетки За Жените CZ220

Купување важни информации : CWWZircons Дизајн Домот Кубни Циркони Накит Сребрена Боја Пенливи CZ Камења Биг Ц

DEN 276.00 345.60
JEXXI 6228 Австриската Кристално Срце 925 Фунта Сребрена Нишка Кутија Линија Синџири Обетки Накит Мода Свеж Со попуст
JEXXI 6228 Австриската Кристално Срце 925 Фунта Сребрена Нишка Кутија Линија Синџири Обетки Накит Мода

Големина : Срцето 12 MM,Нишка Синџир Ширина 0.6 MM,Должина : 87 MMконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченМатериј

DEN 87.00 138.24
Топла Продажба Домот Антички Злато Боја На Стакло Камен Обетки Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Антички Злато Боја На Стакло Камен Обетки

Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.2 Ние имаме сопствено производство фабрикат

DEN 116.00 127.68
E559 нова мода накит уво на модели бисер сребро пенливи кристал пеперутка обетки за жените женски бесплатен превозот Свеж Со попуст
AZIZ BEKKAOUI Европската Вистински 925 Sterling Silver Цветаат Dahlia Студ Обетки За Жените Бела Розова Цвет Earring Вљубените Свеж Со попуст
AZIZ BEKKAOUI Европската Вистински 925 Sterling Silver Цветаат Dahlia Студ Обетки За Жените Бела Розова Цвет Earring Вљубените

AZIZ BEKKAOUI Европската Вистински 925 Sterling Silver Цветаат Dahlia Студ Обетки За Жените Бела Розова Цвет Earring Вљубени

DEN 191.00 239.04
SUTEYI Мода стаклена купола обетки рачно изработени накит кристал pendant јога хена mandala цвет нп симбол на Зен Будизмот earring Свеж Со попуст
TREAZY Булчински Луксузен Флорални Teardrop Кристал Обетки за Жените Свадба Додатоци Голем Пад Обетки Најдобар Подарок за Невести Свеж Со попуст
Кристал Симулирани Бисер Двојно Страна Студ Обетки Жените Среброто Долго Tassel Синџир Монистра Шарм Dangle Eardrop Мода Уво Свеж Со попуст
Моден Матирано Мали Huggie Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Песок Површина Сребро Злато Црна Широк Обрачот Обетки Накит За Мажи Свеж Со попуст
година Нови пристигнување висок квалитет пеперутка дизајн 925 sterling silver женски студ обетки накит трговија на големо Свеж Со попуст
YYW Нова Жешка Вистински Природен се Зголеми Камења Море Опал Пурпурна Јасно Кварц Тигар Око Камен Teardrop Долго Dangle Earring Свеж Со попуст