Шик 50pcs Мажите Тело Накит Многу Шила Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Панк Накит трговија на Големо Слободен Брод

Шик 50pcs Мажите Тело Накит Многу Шила Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Панк Накит трговија на Големо Слободен Брод

16 %

DEN 344.00

DEN 409.92

Свеж

Во магацинот


Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.Конус ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа не е скршен,само завртка во потекнуваат од себе.54 см или 1cm = 0.393 инчен
Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина.
За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.
цел ,ние ќе ги испрати надвор од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (24 земји ).П : јас се уште не добиле објект по 35 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 55от,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Се врати во рок од 7 дена;
3.
Повеќе Предмети :
1.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста ,и тоа трае околу 25-55 дена да пристигнат. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.0 mm,
матични внатрешна кол : 10мм(+)1mm,Конус големина : 4*4mm
Количина : 50 компјутери во polybag
Состојба : Нова
Answer : ___________________________ Note :
1.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.
Трговија на големо 50pcs Нови Мажите Тело Накит Многу Шила Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Панк Накит [BB89*50]
Опис :
Материјал : 316 L хируршки нерѓосувачки челик со црна позлатен
Матични Мерач/кол : 18g/1.
Ако вашата вкупна вредност е >$150 ,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-15 дена пристигне ( делови земји).
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.Ние само може да ви испрати слични стилови.
Цел > $10 сад земја ,ние ќе ги испрати надвор од E пакет ,тоа обично трае околу 15-25 дена да пристигнат.

Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
Бренд Име: Pinksee
Телото Накит Тип: Plug & Тунелот Накит
Материјал: Метал
Метали Тип: Титаниум
Обликотшема: Водител на
Број На Модел На: BB89su
клучен збор: Телото Накит
Клучни зборови: трговија на големо мода накит
клучен збор : нерѓосувачки челик тело накит
клучни зборови: трговија на големо носот прстени
Пол: Унисекс
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
клучен збор : носот прстен
клучни зборови: стомакот прстен

Додатоци на производи

10PCS Кул Гроздобер Меч Приврзоци AU37018 Антички Гроздобер Стил Бронзена Легура на Ѕвонење Кул Стрелките на Главата Pendant Свеж Со попуст
JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Крстот Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 21x11mm Свеж Со попуст
Pinksee 10pcs Нерѓосувачки Челик Barbell Топката Криви Веѓа Прстени Бар Tragus Уво Пирсинг на Тело Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
CiNily Создадени Зелен Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен трговија на Големо за Жените Накит Pendant Студ Обетки Накит Свеж Со попуст
Кристал Кристал Круна Копче Синџир На Модни Копче Прстен Автомобил Keychains Жените Торба Чанта Креативен Шарм Клуч На Носителот Свеж Со попуст
Снегулка Сребро Позлатен Brooch Кристал и Имитација Бисери Брошеви За Женски Иглички Lapel Pin Жените Јака Совети Hajib Pin Свеж Со попуст
JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Пеперутка Јазол Лак Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски Свеж Со попуст
10pcs/многу 19mm x 10мм Четири Лист Детелина Шарм Антички Сребрен Тон за diy среќа шарм ѓердан pendant накит додатоци Свеж Со попуст
10pcs/многу 19mm x 10мм Четири Лист Детелина Шарм Антички Сребрен Тон за diy среќа шарм ѓердан pendant накит додатоци

10pcs / многу 19mm x 10мм Четири Лист Детелина Шарм Антички Сребрен Тон за diy среќа шарм ѓердан pendant накит додат

DEN 34.00 37.92
2017 Нови Пристигнување Исклучителна Мода Лист Јака Pin Brooch, Европа И Америка Остава Ретро Кошула Креативни Златна Brooch Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари

DEN 45.00 47.52
Топла продажба 45pcs/многу микс 9 различна боја daisy цвет dangle шарм hummer затворач шарм за да виси lockets Свеж
Топла продажба 45pcs/многу микс 9 различна боја daisy цвет dangle шарм hummer затворач шарм за да виси lockets

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот це

DEN 527.52
година мода 2 парчиња кристал дизајн уво пирсинг тунелот приклучоци тело накит уво проширувач reamer се продава по пар Свеж Со попуст
1 Парче со Висок Квалитет Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Свеж Со попуст
KJjewel Кошарка Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Антички Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 20x15mm Свеж
6pcs Мешани Бои PTFE Bioplast Опал Усна Прстени Пирсинг Внатрешната Нишка Опал Labret Прстени Уво Пирсинг Tragus Секси Тело Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер хартија авион авионот 18*17mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст