Гроздобер Бонбони DIY Мултифункционален запечатување восок Деко DIY zakka (без печат) канцеларија училиште резерви(сс-6934)

Гроздобер Бонбони DIY Мултифункционален запечатување восок Деко DIY zakka (без печат) канцеларија училиште резерви(сс-6934)

20 %

DEN 1092.00

DEN 1365.12

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет креативни DIY запечатување Восок.
Сп ecifications :
Големина : прибл. 9 cm (L)
Случаен испорака со микс од бои, ви благодариме!
Pls Внимание : Само восок, Wihout печат !!
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
3. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
elcome да ја посетите повторно!

Број На Модел На: сс-6934
Тип: печат восок
боја: Assorted Colors
Големина: 9*1.1*1cm.
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized: Yes

Додатоци на производи

1pack/многу Нови Фокс серија Bookmark set хартија ознаки за книги Книга носителот 30 парче по Kraft пакет Свеж
1pack/многу Нови Фокс серија Bookmark set хартија ознаки за книги Книга носителот 30 парче по Kraft пакет

Производ Големина : 143*55ММПроизвод материјал : ХАРТИЈАТежина : 87 G / SET 1 SET=1 PACK=30 PCSНапомена : Случајно пратк

DEN 201.60
5Pcs Правоаголник 10x48mm Носителот Печат Школка со Гумена Подлога Флеш Печат Машина Selfinking Печат Свеж Со попуст
5Pcs Правоаголник 10x48mm Носителот Печат Школка со Гумена Подлога Флеш Печат Машина Selfinking Печат

Ви благодариме.3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.3) Ние ќе рефундирање на вашите цел

DEN 145.00 196.80
2.0 CM Бонбони Боја Lanyard за Името Ознака I. D Картичка Изложба Карта Носителот Значка Носителот Канцеларија Училиште Материјали Свеж Со попуст
30 компјутери/пакет Топло Мачка Еден Ден Ознака Хартија Цртан филм Животни Ознака Промотивни Подароци Канцелариски Филм Ознака Свеж Со попуст
1 Компјутер Симпатична Хавајски Убава Кинески Стил Ретро Парична Казна Метал Ознаки На Ученикот И Училиштето Канцелариски Свеж Со попуст
Јасно Акрилик Т1.3мм Пластична Маса Знак Цена Етикета Екранот Хартија Промоција Карта Сопствениците L Стојат 20pcs На Countertop Свеж Со попуст
29pcs/кутија креативни Прекрасна Симпатична мачка ознака канцелариски ознаки Kawaii Цртан филм Промотивни Подароци училиште Свеж Со попуст
Насмеани Лице 20Pcs Стигнале Повлече Key ID Картичка Клип ID Значка Lanyard Име Ознака за Држачот на Одвратна Ролна За на Училиште, Свеж Со попуст
Симпатична Мачка Мачиња Исечок Stencils Метал Цртање Владетел Шупливи Ознака Мултифункционален Графити Лавра DIY Владетели за Свеж Со попуст
Бакар Индекс Ознаки Клип 12 компјутери Патници Лаптоп Белешки Додатоци Индекс Ознаки Клип За Датотека Канцелариски Прибор Свеж Со попуст
1pcs Зелена Боја Стигнале Lanyard Вратот Рака за Бизнис Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Име Значка Носители со Висок Квалитет Значка Свеж Со попуст
Мека СТП Кожа лична Карта Носителот Име Ознака Транспарентен Двојно Страна Изложба Картичка Значка Носителот на Канцелариски Свеж Со попуст
SOSW-5 во 1 Безжична Изгубени Значка Клучни Пронаоѓач Локатор на Алармот Keychain 40m Свеж
SOSW-5 во 1 Безжична Изгубени Значка Клучни Пронаоѓач Локатор на Алармот Keychain 40m

Нов & висок qualiltyМали димензии, лесно да се носатНајдете вашиот клуч или било какви други предмети лесноЛ

DEN 738.72