1PC/многу Kawaii животинско рај леплива забелешка Memo pad Memo налепница Прекрасна канцелариски трговија на големо(сс-6932)

1PC/многу Kawaii животинско рај леплива забелешка Memo pad Memo налепница Прекрасна канцелариски трговија на големо(сс-6932)

11 %

DEN 37.00

DEN 41.76

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : Сосема Нов и Добар квалитет. Kawaii животинско memo pad.
Спецификации :
Големина : 9.3x6.7cm
Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење.
Но ние ќе се обидеме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-15 работни дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
3. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

боја: случаен 1PC
Стил: Мемо Влошки
кориснички: No
Функција: Самолепливи
Бренд Име: GANSSIA
Функција: Декорација
Број На Модел На: сс-6932
Лепило Или Не: Yes
Магнетизам: No

Додатоци на производи

Kicute Топла A5 A6 A7 ПВЦ Патент Торбичка Стандард 6 Дупки Транспарентен Кеси Картичка Записи Кеси Лабава Лист Пластична Картичка Свеж Со попуст
симпатична цртан филм млеко чај лаптоп дневник излет notepad kawaii канцелариски училиште материјали подарок за деца papelaria Свеж Со попуст
5PCS Kawaii Уникатен Scrapbooking Шумски Животни Серија Staicker Канцелариски Материјали Знамиња на Кодови Книга Маркер Лепливи Свеж Со попуст
Romatic Ѕвезденото небо серија 2028 деко ПВЦ налепница / мобилни налепница / Декорација етикета/etiqueta engomada/ GT150 Свеж
Kicute A5 A6 A7 ПВЦ Патент Торбичка Стандард 6 Дупки Транспарентен Кеси Картичка Записи Кеси Лабава Лист Пластична Картичка Свеж Со попуст
50 Unruled Празни Страници Notepad Збор Картички, Врзивно Прстен Лесно Флип на флашкарти азбука картички за проучување Свеж Со попуст
спирала лаптоп ПВЦ добие торба за чување картичка торба лабава лист дневник серпентина прстен врзивно додатен хартија одделни Свеж Со попуст
СТП кожа спирала лабава лист refillable патување весник гроздобер dokibook лаптоп filofax излет агенда notepad врзивно А5 А6 Свеж Со попуст
8 КОМПЈУТЕРИ/ Пакет Секојдневниот Живот 8 Лист Симпатична Канцелариски Патување Пвц Kawaii Излет Налепници Лепливи Белешки за Свеж Со попуст
100PCS/Многу 90*54mm Нови празно kraft хартија порака картичка Notepad мемо влошки ознака Свеж Со попуст
100PCS/Многу 90*54mm Нови празно kraft хартија порака картичка Notepad мемо влошки ознака

Вкупна големина : околу 90*54mmПроизвод материјал : хартија kraft100pcs / кутија 1lot=1box=100pcs картички1056 претпоставу

DEN 286.00 286.08
1PC Спирала Лаптоп Дневник Книга Гроздобер Пиратски Подлога СТП Кожа Забелешка Книга Заменливи Божиќ Подарок Патник Весник Свеж Со попуст
Луксузен Лаптоп Празно Внатрешна 80 Листови 2017 Излет Блок За Цртање Дневник Забелешка Книга Kawaii Весник Канцелариски Училиште Свеж Со попуст
ЗАБЕЛЕШКА ЗА ЛЕПЛИВА ЗАБЕЛЕШКА Камен Мермер Боја Налепници Ознака Објавите на Мемо Подлога Лепливи Белешки Училиште и деловен Свеж Со попуст