Безжична Глас Пренос Систем 1 FM Предавателот + 10 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Обука Y4305

Безжична Глас Пренос Систем 1 FM Предавателот + 10 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Обука Y4305

20 %

DEN 3725.00

DEN 4656.00

Свеж

Во магацинот

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро. Повратни информации : Пет ѕвездички искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добра оценка. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.5-108 MHz
Контрола на јачина на звук
1 до 15 степени
Зачестеност одговор
60 Hz-15 KHz
Пренесување на моќ
Добиете растојание
Напојување
вграден-во 450m Ah литиум батерија
Време на полнење
2-3 часа
Работно време
за 8 часа
Тежина
50g
FM приемник
Добиете фреквенција
60-108 MHz
Чувствителност
SNR
45db
Слушалка џек
3. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета! 3. Превозот : 1. Ви благодариме за вашето разбирање.5 mm
Вградениот звучник
НИКОЈ
Напојување
2 x AAA батерии (не се вклучени)
Големина
92 x 54 x 15mm / 3. Така слушатели не пропуштајте ја пораката, и презентацијата не вознемирува другите. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Карактеристики : Пренослив дизајн, најмалиот и најлесниот Безжичен предавател микрофон, без било досадно кабел Еден предавател микрофон може да работи со било кој број на примачите На пренос на далечина од 30m(98ft) во отворите за воздух вградена литиум батерија, околу 8 часа на непрекината употреба Пренос фреквенција може да се прилагоди од 87. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ Трансфер/ Western Union/webmoney/ TT / Qiwi паричникот /Boleto! 2. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.5-108 MHz, за да се избегне пречки
Спецификација :
Безжичен МИКРОФОН
Се пренесува на фреквенција
87. Овој систем дизајниран специјално за Туристички водич, Безжични состанок, Безжични наставата, Фабрика турнеја, Црковни проповеди, итн. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Ако имате проблем кога ќе го добие или за време на употреба. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
Безжична Глас Пренос Систем 1 FM Предавателот + 10 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Обука Y4305
Овој безжичен глас пренос систем вклучува 1 предавател и 5 корисници. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас во времето. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.

Bluetooth: No
Пакет: Yes
WIFI: No
Димензии (WxHxD): 1 FM Предавателот + 5 Приемник
Екранот: Yes
Стил: Преносни
Тип: FM
Функција: Вградениот Звучник
Бренд Име: TIVDIO
Број На Модел На: FM Предавателот
Напојување: проверете опис
Безжична Глас Пренос Систем: за Насочување Црква Состанок Обука
Добиете растојание:

Додатоци на производи

Глувчето над сликата за да зумирате Црна слушалки Earpads Уво Влошки Перници за Чудовиште Победи од Страна на д-Р Дес студио Свеж Со попуст
Нов Оглас Заврши 16X Паралелно TDA1543HiFi Аудио DAC Декодер PCM2706 USB DAC Свеж
Нов Оглас Заврши 16X Паралелно TDA1543HiFi Аудио DAC Декодер PCM2706 USB DAC

Детали За Производот : ① Употреба два трансформатори за снабдување со енергија Дигитални дел и аналогн

DEN 6624.00
GHXAPM 2БР 2 инчен Treble Говорникот Заштитен Капак Скара Мрежа Куќиште пребивање DIY сребро. Свеж Со попуст
GHXAPM 2БР 2 инчен Treble Говорникот Заштитен Капак Скара Мрежа Куќиште пребивање DIY сребро.

СОВЕТИ : Ова Декоративни прстен е директно заглавени, Користете лепило, без завртка дупки, големината е

DEN 273.00 287.52
1pair Висок Квалитет Замена Уво Влошки Нови Слушалки Перници Пена Опфаќа Поддршка за Philips SHD 8600 Mayitr Свеж Со попуст
1pair Висок Квалитет Замена Уво Влошки Нови Слушалки Перници Пена Опфаќа Поддршка за Philips SHD 8600 Mayitr

EA0001651Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетСовршено Се ВклопуваатТрајни и мека, Висока еластич

DEN 201.00 287.52
Нова Жешка Торба Торбичка за JBL Полнење 3 Патување Заштитна Маска Случај За JBL Charge3 Bluetooth Звучник Екстра Простор Plug Свеж Со попуст
2.5 mm Машки Да се Женски Аудио 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер Конвертор Злато Свеж Со попуст
2.5 mm Машки Да се Женски Аудио 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер Конвертор Злато

Количина : 1 BUC Боја : Злато Должина : околу 32 mm Количина : 1 BUCБоја : ЗлатнаДолжина : околу 32 ммТоа е 2.5 mm плоча

DEN 42.00 44.16
Аудио Adapeter Bluetooth Музички Приемник 2in1 Bluetooth Аудио Приемникот transmitterfor Звучен Систем Рецептор Bluetooth B6 Свеж Со попуст
Аудио Adapeter Bluetooth Музички Приемник 2in1 Bluetooth Аудио Приемникот transmitterfor Звучен Систем Рецептор Bluetooth B6

Б6 2 во 1 Bluetooth Предавател & Безжичен Приемник со A2 DP Bluetooth Аудио Адаптер Пренослив Аудио Плеер Помошен 3,5 м

DEN 163.00 254.40
Newyes Црна 12 LCD Пишување Таблета eWriter Пишување Цртање Одбор Табла Огласна Табла со Ракав Случај Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
NVAHVA Bluetooth Слушалки MP3 Плеер, 3.5 мм ПОМОШЕН Кабел FM Картичка за MP3 Слушалки, Безжична Bluetooth Слушалка За Телефонот Свеж Со попуст
NVAHVA Bluetooth Слушалки MP3 Плеер, 3.5 мм ПОМОШЕН Кабел FM Картичка за MP3 Слушалки, Безжична Bluetooth Слушалка За Телефонот

Микро SD Картичка за MP3 Плеер + 3.5 mm ПОМОШЕН Кабел за Слушалки + Bluetooth Безжични Слушалки На Слушалка поддржу

DEN 898.00 1727.52
APW7165A СОП-8 Оригинални и Нови 10PCS/МНОГУ Свеж
APW7165A СОП-8 Оригинални и Нови 10PCS/МНОГУ

Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Вашата цел адресата мора да одговар

DEN 98.40
4pcs 39*16mm Црна / Сребрена / Злато Чистење Засилувач Говорникот Нозе Шила Компјутер Машина Влошки Стил Б Свеж
4pcs 39*16mm Црна / Сребрена / Злато Чистење Засилувач Говорникот Нозе Шила Компјутер Машина Влошки Стил Б

Детали за производот : Материјал : Алуминиум Површината спреј парична казна песок anodizing третман Боја : цр

DEN 720.00
Finlemho 2 ПАРЧИЊА говорникот прашина капа поправка за woofer и subwoofer говорникот 90mm-150mm DIY поправка бесплатен превозот Свеж Со попуст
Lavalier Микрофон Пена ветробранското стакло, Беж боја WS-0212 2mm внатрешен дијаметар & 12mm внатрешна должина , 10 компјутери Свеж Со попуст
B140-13-F B140 НЕ-214 ДИОДИ SCHOTTKY 40V 1А Оригинални 20PCS/МНОГУ Свеж
B140-13-F B140 НЕ-214 ДИОДИ SCHOTTKY 40V 1А Оригинални 20PCS/МНОГУ

♦ Ние само брод да се потврди цел адреси Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .♦ Ве молиме ко

DEN 88.80