Топла Чешел Ролери Фен Фен Ролки за Кратка Коса се Загрева Straighteners за Кадрава Коса Зацврстување Четка Freeshipping

Топла Чешел Ролери Фен Фен Ролки за Кратка Коса се Загрева Straighteners за Кадрава Коса Зацврстување Четка Freeshipping

30 %

DEN 1209.00

DEN 1727.52

Свеж

Во магацинот

детали за производот

Мин. температура: Помалку Од 80 °C
Материјал на термална плоча/лента: Турмалин керамички
Извор На Енергија: Електричен
Напон: 100-240v (Dual voltage)
Димензии На Греење Плоча: Други
сертификација: CCC,RoHS
Големина: SC501
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање: 360° Rotatable
температурата контролер: Thermostatic
Бренд Име: SZSYR
Материјал: Пластични
моќност: Повеќе од 100 W
Тип: Мултифункционален curler/straightener
Дијаметар на термички проводник: 16-20 mm
Max. температура: Повеќе Од 240 °C
Термостат На Вредноста Сегменти: 1
Стоковните Квалитет, Сертификација: 3C
Животен век на термална плоча/лента: Повеќе од 50,000 пати
Применливи коса: Сува & влажни
Број На Модел На: SC501
коса со ролери топлина дијаметар на проводник: 16mm-20mm
термички тело материјал: еко-пријателски легура
моќност: 100w погоре
најдобар стил време: поголема од 5 минути
анти-кражба вид уред: мултифункционален се тркалаат / коса straightener
Коса: влажни и суви
температурна калибрација: 1 сегмент
Тип На Објект: Губење На Ролери
Материјал: Пластични
Приклучокот стандард: Американскиот

Додатоци на производи

KEMEI Коса Тример Професионални Коса Clipper Електрични Фризура Машина Мажите Батерија Брада Отстранување Хлапак Жилет BT-113 Свеж Со попуст
Професионални Салон Керамички виткање на косата железо 360 ротирачки curler виткање на косата песна 28mm Голем Бран на косата Свеж Со попуст
Врвен Квалитет Kemei Полнење Електрични Коса Clipper Професионални Cordless Коса Тример Прилагодливи Коса За Сечење Фризура Свеж Со попуст
Високо Квалитетна Професионална 110-220V Виткање на Косата Железо Керамички Тројно Барел Коса Curler Коса Поколеба Стил Алатки Свеж Со попуст
Професионални Коса curler мажите виткање железо коса стапови ultrafine став 9mm deepwave виткање на косата се држиме curlers Свеж Со попуст
Професионални Коса curler мажите виткање железо коса стапови ultrafine став 9mm deepwave виткање на косата се држиме curlers

Сите Налози оригиналната Кутија! Функција : Постојат 6брзински прилагодлива температура, може да според

DEN 1009.00 1108.80
Брановидни Виткање Песна Коса Chapinha Straightener Crimper Меки Мали Бранови Коса Curlers Пченка Плоча Перм Треска Стил Алатки Свеж Со попуст
CHJ Електрични Коса за Сечење Машина За домашно Милениче Коса Тример Професионални Коса Clipper За Куче Електрични Животинско Свеж Со попуст
2 парчиња Коса Clipper Сечилото Коса Тример Главата Нерѓосувачки Челик Нож Одговараат за Kemei КМ-605 и KAIRUI HC-001 Перат Свеж
2017 Нови Продажба Професионална Керамичка Коса Curler Железо Виткање Стапче Ролки Поколеба Стил Алатки Styler Брз Топлина Електрична Свеж Со попуст
RIWA Контрола на Температурата Професионални Коса Straightener Керамички Curler Коса, Пегла на Пареа Зацврстување Плоча Алатка Свеж Со попуст
2017 Вистински Црна Керамички Виткање На Косата Железо Бран Машина Про Спирала Curlers Ролки Стапче Стил Алатки Lcd Фризерски Свеж Со попуст
2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил Свеж Со попуст
2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

DEN 1152.00 1920.00
Професионални Пареа коса четка Steampod брзо Губење на Straightener Електрични ionic Чешел Спреј Пареа инфраред Рамен Железо Свеж Со попуст
TOUCHBeauty Лице-Чистење со Четка Осцилирачки со PBT Четка Главата, 2 изборни работни брзини батеријата лицето четка ТБ-1487 Свеж Со попуст
Професионални Електрични Cordless Коса Clipper Батерија Хлапак Веѓа Бричење Trimer Брада Сечење Поставува за Уво Нос Коса Машки Свеж Со попуст
1500W Свитлива се Справи со Фен ЕУ Plug Удар Фен Правец на Ниско ниво на Бучава Коса Компресор За Дома Отворено Патување Коса Свеж Со попуст
4-во-1 Меѓусебно Плочи Брзо Губење на Straightener Рамен Железо Фризерски Стил Бран Перм Род Пченка Коса Клип Curler Производител Свеж Со попуст
Професионален Фен За Коса Машина 3 Во 1 Мултифункционален Косата Алатки Фен Про Коса Curler Straightener Фен Чешел Четка Свеж Со попуст