Шик Модни 50pcs трговија на Големо Тело Накит Многу Црни Прстени Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Накит

Шик Модни 50pcs трговија на Големо Тело Накит Многу Црни Прстени Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Накит

15 %

DEN 252.00

DEN 297.12

Свеж

Во магацинот

ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.2 mm,
матични внатрешна кол : 10мм(+)1mm,Топката големина : 4*4mm
Количина : 50 компјутери во polybag
Состојба : 100% Сосема Нов
Answer : ___________________________ Note :
1.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.Ние само може да ви испрати слични стилови.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.
цел ,ние ќе ги испрати надвор од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (24 земји ).
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.П : јас се уште не добиле објект по 35 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 55от,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.54 см или 1cm = 0.Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме
e-mail мене она што го сакаат : ви вратат во однос пари или ја за вас.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста ,и тоа трае околу 25-55 дена да пристигнат.
Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба
додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.Конус ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа не е скршен,само завртка во потекнуваат од себе.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.393 инчен
Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина.
разговор : 1 инч = 2.
Нова Мода 50pcs трговија на Големо Тело Накит Многу Црни Прстени Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Накит [BB92*50]
Опис :
Материјал : 316 L хируршки нерѓосувачки челик со црна позлатен
Матични Мерач/кол : 17g/1.

Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
Бренд Име: Pinksee
Телото Накит Тип: Plug & Тунелот Накит
Материјал: Метал
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: BB92su
клучен збор: Телото Накит
Клучни зборови: трговија на големо мода накит
клучен збор : нерѓосувачки челик тело накит
клучни зборови: трговија на големо носот прстени
Пол: Унисекс
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized: Yes
клучен збор : пирсинг
клучни зборови: носот прстен

Додатоци на производи

Снегулка Сребро Позлатен Brooch Кристал и Имитација Бисери Брошеви За Женски Иглички Lapel Pin Жените Јака Совети Hajib Pin Свеж Со попуст
10PCS Кул Гроздобер Меч Приврзоци AU37018 Антички Гроздобер Стил Бронзена Легура на Ѕвонење Кул Стрелките на Главата Pendant Свеж Со попуст
SaYao 2piece 16G Хируршки Нерѓосувачки Челик 1.2*35*4mm Скок Стрелка Индустриски Barbell Пирсинг Хеликс Уво Тело Накит Свеж Со попуст
SaYao 2piece 16G Хируршки Нерѓосувачки Челик 1.2*35*4mm Скок Стрелка Индустриски Barbell Пирсинг Хеликс Уво Тело Накит

Бесплатен Превозот 2 парчиња Хируршки Нерѓосувачки Челик1.2*35*4mm16 G Индустриски Barbell Пирсинг Уво Пирсинг Н

DEN 60.00 66.24
CiNily Создадени Зелен Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен трговија на Големо за Жените Накит Pendant Студ Обетки Накит Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнување Исклучителна Мода Лист Јака Pin Brooch, Европа И Америка Остава Ретро Кошула Креативни Златна Brooch Свеж Со попуст
6pcs Мешани Бои PTFE Bioplast Опал Усна Прстени Пирсинг Внатрешната Нишка Опал Labret Прстени Уво Пирсинг Tragus Секси Тело Свеж Со попуст
Трговија на големо 42 компјутери Глеѓ Легура на Злато боја Накит Коза Приврзоци шарм за нараквица ѓердан DIY изработка на накит Свеж Со попуст
Blucome Две Големина од не ' Рѓосувачки Челик Shawl Шамија Марами тока клипови Глеѓ Hijab додатоци Colares Жените Партија Brooch Свеж Со попуст
Кајгана Змеј Топката Мајмун Keychain Синот Goku Супер Saiyan Силикони ПВЦ Keychain акција фигура 3D pendant Keyring Колекција Свеж Со попуст
Кајгана Змеј Топката Мајмун Keychain Синот Goku Супер Saiyan Силикони ПВЦ Keychain акција фигура 3D pendant Keyring Колекција

Добредојдовте на нашата продавница.Вашето задоволство е нашиот најголем напор.1 $150 ,бесплатен превозот

DEN 64.00 92.16
50pcs/многу Антички метал тибетската сребро шарм tassel накит приврзоци за diy ѓердан хривнија накит одлуки 20*12mm Z42930 Свеж Со попуст
50pcs/многу Антички метал тибетската сребро шарм tassel накит приврзоци за diy ѓердан хривнија накит одлуки 20*12mm Z42930

ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве м

DEN 283.00 348.96
1 Парче со Висок Квалитет Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Свеж Со попуст
JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Пеперутка Јазол Лак Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски Свеж Со попуст