Домот Полиран Злато Бела Боја Глеѓ Цвет Ѓердан

Домот Полиран Злато Бела Боја Глеѓ Цвет Ѓердан

9 %

DEN 335.00

DEN 367.68

Свеж

Во магацинот


Ви благодариме за вашето доаѓање!.
4 Испраќање на потврди примерок за вас,да зборува за време на испорака.
4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.
5 Ако цел потврди,ние може да заврши ordere на време.
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време.Или можете да ни кажете како да го промените тоа.
Пред да ја добиете вашата нарачка, ние ќе најдете додатоци одговара за вас. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите.
Услугата ние снабдување :
1 Пред цел, ќе испрати нов дизајн за вас .
Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.
Тука е најголемата производство на база на северна Кина.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица,Прстени
Материјал :
1 Бакар,челик,и други легури е во ред
2 позлата и материјал може да се направи со Олово и никел и кадмиум слободни
Испорака&Плаќање
1 цел ќе биде завршен во времето,и испрати како цел потребни
2 Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3 Брод и воздухот се во РЕД
4 Плаќање : T/T
5 Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 5 причини за да го изберете со нас на :
1 Ние сме биле во оваа линија за многу години,
Па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.
Производот се покаже :
Домот Полиран Злато Бела Глеѓ Цвет Ѓердан
Производство :
Домот Полиран Злато Бела Глеѓ Цвет Ѓердан
Материјал :
Легура
Место на Потекло :
Qingdao
Време На Испорака :
За 30days.
Ако ние се дојде на ред од вас, 10days beror завршиме оваа цел,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.
Во процесот на производство :
1 Нашата компанија има голем број на самото место инвентар,
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,
ние можеме да брод веднаш по уплатата.Ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.
Ако ви треба некој, контактирајте со нас.
Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати на нив да ви.
3 ве Молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.
2 се Зборува за цена и рок на плаќање.
2 Текот на цел : ние ќе испратиме потврди примерок и испорака на примерокот за да се
вие.
3 Нашата компанија е exisiting производи имаат одредена сума на инвентар,
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата, не треба да се чека.
Добредојдовте на нашиот Продавницата, можете да добиете На Големо Изненадување!
Ние можеме да снабдување многу видови на jewjlry : ѓердан,обетки,белегзија,прстен
и така натаму.за нас,како X001
кажи ни како да го промените тоа, или можете да го испратите вашиот примерок за нас.
2 Ние имаме сопствено производство фабриката,
ние може да се строго контрола на квалитетот на производот и трошоците.
3 По редоследот : Ако производство имаат било каков проблем што може да се врати за нив и за нас.
нив и за нас.
Како да се цел?
1 Испрати нашето производство БР.

Метална боја: цвет ѓердан
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Ѓердани
Стил: Романтични
Pendant Големина: 1-4CM
Пол: Жените
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Материјал: Смола
Синџир Тип: Линк Синџир
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Растенијата
Број На Модел На: xl00620
Бренд Име: Сочни Грозје
производство име: Домот Полиран Злато Бела Глеѓ Цвет Ѓердан
боја: шарени
Накит Тип: ѓердан
Ѓердан тип: моден ѓердан
Место на Orign: Qingdao Кина
Материјал: Zine легура
време на испорака: 30 ДЕНА
Пакување: Како што треба
ФОБ порт: Qingdao

Додатоци на производи

Трговија на големо 8-9mm Бела Akoya Образован Бисер Ѓердани 17.5 АА ААА Свеж Со попуст
Трговија на големо 8-9mm Бела Akoya Образован Бисер Ѓердани 17.5 АА ААА

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на произ

DEN 624.00 780.48
1pcs Шарм Месечината Ѕвезди Lockets Pendant За Мајка Девојка Меморија Locket Ѓердан Фантазија DIY Фото Locket Pendant XSH267 Свеж Со попуст
1pcs Шарм Месечината Ѕвезди Lockets Pendant За Мајка Девојка Меморија Locket Ѓердан Фантазија DIY Фото Locket Pendant XSH267

7166204472995608 од Суштинско значење locket парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

DEN 188.00 235.20
LASPERAL 10PCs Ѕвезда Шема Шарм Приврзоци Нерѓосувачки Челик Шарм Со Шарени Кристали DIY Додатоци За Накит Фиксна Мешани Свеж Со попуст
ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГ ЃЕРДАН Свеж
ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГ ЃЕРДАН

една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMSекспрес околу 515 дена пристигнување;еден цел помалку 2kgs кори

DEN 623.52
Симпатична Пеперутка Collarbone Жена Ѓердани се Зголеми Златна боја од не ' Рѓосувачки Челик Жените Накит за Подарок Линк Синџир Свеж Со попуст
MY1164 Сини и Океанот Jaspers Парче Со Злато Electroplated Кауција и Рабовите Конектор Pendant Свеж Со попуст
MY1164 Сини и Океанот Jaspers Парче Со Злато Electroplated Кауција и Рабовите Конектор Pendant

ОписТочка Законик : MY1164Материјал : Океан Од ЈасписБоја : Како СликаГолемина на : Околу 30*45mmПол : УнисексПл

DEN 1176.00 1238.40
YYW Топла Продажба 30мм Избрани срцето природен камен мушка шарм розевиот кварц тигар око камен шарм приврзоци за накит одлуки Свеж Со попуст
N1082 Ѓердан Ѓердани Жените Тетоважа Clavicle Collares Мода Накит Лист Риба Коска Минималистички Bijoux Colier Ѓердан Европската Свеж Со попуст
6 КОМПЈУТЕРИ Сушени Daisy Babysbreath Цвет Ѓердан Природни Суви Цвеќиња рачно изработени Ѓердан Накит Со 70mm Линк Синџир Свеж Со попуст
YYW Топла Продажба Куршум Столб Капка Природни Јасно Кварц Опал Malachite Тигар Око Aventurine Lapis Lazuli Камен Приврзоци Свеж Со попуст
YYW Топла Продажба Куршум Столб Капка Природни Јасно Кварц Опал Malachite Тигар Око Aventurine Lapis Lazuli Камен Приврзоци

W elcome на нашата online продавницаПриврзоци Накит,дами накит, со Месинг, нишало, платина боја галвански, прир

DEN 42.00 61.92
Моден Метал Snap Ѓердан Метал Круг Кристал Домот Должина 55CM одговара 18MM Snap Копчиња Jewlery трговија на Големо Жените ZG010 Свеж Со попуст
Мажи Жени Исус Крстот Ѓердан Легура Женски Машки Модни Накит Приврзоци Ѓердани Свеж Со попуст
Мажи Жени Исус Крстот Ѓердан Легура Женски Машки Модни Накит Приврзоци Ѓердани

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарање100% Сосема нов и висок квалитет !Материјал : Алумини

DEN 30.00 35.52
Автентични 925 Sterling Silver Долг Синџир на Ѓердан Жени / Мажи Накит 50-70cm Долг Џемпер Синџирите За Накит Одлуки Додатоци Свеж Со попуст
До 2015 Нова Мода Блескав Накит, црна мачка ѓердан. мачка ѓердан светат во темница накит ѓердан Свеж Со попуст
До 2015 Нова Мода Блескав Накит, црна мачка ѓердан. мачка ѓердан светат во темница накит ѓердан

До 2015 Нова Мода Блескав Накит, црна мачка ѓердан мачка ѓердан светат во темница накит ѓерданПрозрачна б

DEN 76.00 95.04
4-10ММ 16 18 20 22 24 инчен 24k Чисто злато боја ѓердан Мулти-опрема синџири corrente де prata masculina додатоци Свеж Со попуст
4-10ММ 16 18 20 22 24 инчен 24k Чисто злато боја ѓердан Мулти-опрема синџири corrente де prata masculina додатоци

Нашата цел е задоволството на клиентите!7) Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Било

DEN 250.00 262.56
BOROSA Бразилецот Agates Druzy Парче Конектор - Electroplated Сребрена Боја Остро Agates Geode Парче Drusy Druzy Pendant Свеж Со попуст
BOROSA Бразилецот Agates Druzy Парче Конектор - Electroplated Сребрена Боја Остро Agates Geode Парче Drusy Druzy Pendant

BOROSA Бразилецот Ахат Druzy Парче Конектор Electroplated Сребро Остро Ахат Geode Парче Drusy Druzy PendantМатеријал : Ахат Geode

DEN 662.00 719.52
Велосипед Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердани Велосипедизам Ѓердан Жените&Мажите Шарм Тело Велосипед Спортски Ѓердан Велосипедизам Свеж Со попуст