2 парчиња RO Систем за Дренажа на Отпадна вода Цевка Менгеме Реверзна Осмоза Аквариум ST037

2 парчиња RO Систем за Дренажа на Отпадна вода Цевка Менгеме Реверзна Осмоза Аквариум ST037

DEN 250.08

Свеж

Во магацинот

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
2 парчиња RO Систем за Дренажа на Отпадна вода Цевка Менгеме Реверзна Осмоза Аквариум ST037
Големина На Конверзија Референца
инч
1/8
1/4
3/8
1/2
3/4
одговара цевка OD
3.2 mm
6.4 милиметри
9.5 mm
12.7 mm
19.05 mm
Машки навој
9.7 mm
13.2 mm
16.5 mm
20mm
25.4 mm
Женски навој
8.6 mm
11.4 mm
15mm
18.6 mm
23.1 mm
port : 1/4"
Може да се зацврсти до 40мм OD Цевка
Материјал : ПОМ (Polyoxymethylene)
нерѓосувачки челик завртка

Тип: черупка
врска: прирабница
Материјал: Пластични
Глава Кодот: Круг

Додатоци на производи

3PCS 1/4 инчи OD Цевка * 3/8 инчи OD Цевка Директно Брзо се Поврзете RO Вода Цевка Конекција Без проблеми На Нут Свеж
3PCS 1/4 инчи OD Цевка * 3/8 инчи OD Цевка Директно Брзо се Поврзете RO Вода Цевка Конекција Без проблеми На Нут

3 PCS 1 / 4 инчи OD Цевка * 3 / 8 инчи OD Цевка Директно Брзо се Поврзете RO Вода Цевка Конекција Без проблеми На Ну

DEN 180.00
RO Вода Лактот Брзо Спојување Фитинг 1/4 3/8 OD Црево X 1/4 3/8 1/2 BSP Машки Реверзна Осмоза Систем Пластична Цевка Конектор Свеж Со попуст
1/4 Цевка за Одвод на Менгеме Седло Вентил Клипови вода за Пиење Отпад филтер RO систем Свеж
1/4 Цевка за Одвод на Менгеме Седло Вентил Клипови вода за Пиење Отпад филтер RO систем

Односот на производот вода да брак водата е околу 1 : 3,тоа не е точно ,зависи од работен притисок и квалит

DEN 26.88
1/8 1/4 Машки NPT Хексадецимален Главата Приклучокот не ' Рѓосувачки Челик 304 Barstock Цевка Фитинг Свеж Со попуст
1/8 1/4 Машки NPT Хексадецимален Главата Приклучокот не ' Рѓосувачки Челик 304 Barstock Цевка Фитинг

1 / 8" 1 / 4" Машки NPT Хексадецимален Главата Приклучокот не ' Рѓосувачки Челик 304 Barstock Цевка ФитингМатеријал

DEN 109.92
Пневматски Притисни за да се Поврзете Спојка 1/4 OD Цевка x 1/8 Машки NPT Метар Од Проток Контрола на Брзината Фитинг Свеж Со попуст
1/4 OD Цевка * 1/8 Машки Брзо се Поврзете Лактот Машки BSP Цевка RO Вода Систем Без проблеми На Нут Свеж
1/4 OD Цевка * 1/8 Машки Брзо се Поврзете Лактот Машки BSP Цевка RO Вода Систем Без проблеми На Нут

Големина : 1 / 4" OD Цевка * 1 / 8"МашкиПредмет : Машки Лактот Брзо Се Поврзете Монтирање.Материјал : ПОМ(Polyoxymethyl

DEN 2.88
Реверзна Осмоза Резервоарот Висок Притисок Switch Аквариум RO Вода 1/4 OD Цевка одговара Свеж
Реверзна Осмоза Резервоарот Висок Притисок Switch Аквариум RO Вода 1/4 OD Цевка одговара

ФункцијаВисок притисок switch за реверзна осмоза бустер пумпа (ONOFF) контрола на работењетоВисок притисок sw

DEN 40.80
1.5 m PVC Водовод Црево Експлозија-доказ Сребро Сива Туш водовод spirally-рана Свеж Со попуст
1.5 m PVC Водовод Црево Експлозија-доказ Сребро Сива Туш водовод spirally-рана

Име : туш цревоМатеријал : ПВЦДимензии : 1.5 мПакет : 1 x црево1 Купувачот може да платите преку Кредитна кар

DEN 470.00 528.00
Пакет од 10 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Притисни Во Поврзете Фитинг Пневматски Воздух Брз Полнач Свеж
Пакет од 10 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Притисни Во Поврзете Фитинг Пневматски Воздух Брз Полнач

4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Притисни Во Поврзете Фитинг Пневматски Воздух Брз ПолначМатеријал : ПластикаГолемина : в

DEN 216.00
10x12mm Храна Одделение Флексибилни Меки Силиконски Црева Цевка Цевка ID10mm OD12mm - 2/5/10 Метри Свеж Со попуст
10x12mm Храна Одделение Флексибилни Меки Силиконски Црева Цевка Цевка ID10mm OD12mm - 2/5/10 Метри

Храна Одделение Силиконски Цевка Цевка ЦевкаID : 10.0±0.2 мм, OD : 12.0±0.2 ммТоа ќе биде една намали ако цел 2 или

DEN 335.52
Нов Тип 3(76mm)OD91 Џин Кошница во Собата За Дестилација,2*Несакани Пристаништа 2(51mm)OD64 Со Филтер Од V-680ml,Должина 300мм Свеж
2 парчиња G1 DN25 20cm-200cm за вашиот избор Нерѓосувачки Челик Брановидни Вода Тешко Цевка Цевка Свеж Со попуст
2 парчиња G1 DN25 20cm-200cm за вашиот избор Нерѓосувачки Челик Брановидни Вода Тешко Цевка Цевка

2 парчиња 20cm да 200cm G1" DN25 Нерѓосувачки Челик Брановидни водовод ЦревоВодоводни цевки производи се корист

DEN 523.68
Санитарните Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS304 Свеж
Санитарните Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS304

51 MM да 38 MM 2" до 1,5" Санитарен Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS304 Карак

DEN 48.00
1/8-3/4 BSP Машки 304 СВ Цевки Вклучите Countersunk Plug Внатрешни хексадецимален главата socket Свеж Со попуст
1/8-3/4 BSP Машки 304 СВ Цевки Вклучите Countersunk Plug Внатрешни хексадецимален главата socket

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликConnetion : 1 / 4" BSP,3 / 8" BSP,1 / 2" BSP,3 / 4" BSP Машки НавојМакс притисок : 2.5 Mpa,357 PSIС

DEN 10.56
BQLZR 10x Пластика, Алуминиум Легура 2.5 cm Крајот Капа Покрие Plug Цевки Внесува Plug Сребро. Свеж Со попуст
BQLZR 10x Пластика, Алуминиум Легура 2.5 cm Крајот Капа Покрие Plug Цевки Внесува Plug Сребро.

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува

DEN 241.00 321.12
10 Парчиња М12 Никел Железо Обложено 45 Степен Маснотии Zerk Маснотии Брадавица Фитинг Свеж
10 Парчиња М12 Никел Железо Обложено 45 Степен Маснотии Zerk Маснотии Брадавица Фитинг

10 Парчиња 45 Степен Маснотии ZerkМатеријал : Никел Железо ОбложеноТема : М12Навој Дијаметар : прибл 12mmПакето

DEN 547.20
Дувачкиот Цевка Хексадецимален Намалување на Брадавица Фитинг 1/4 x 1/8 Машки NPT Свеж Со попуст
Дувачкиот Цевка Хексадецимален Намалување на Брадавица Фитинг 1/4 x 1/8 Машки NPT

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или

DEN 383.52
MEGAIRON 1.5 38MM Три Детелина Санитарни Гајтанот Цевка W/ 50.5 MM Ferrule Страната 6 Должина Свеж Со попуст
MEGAIRON 1.5 38MM Три Детелина Санитарни Гајтанот Цевка W/ 50.5 MM Ferrule Страната 6 Должина

Други големина е avaliable, премногу PLS кликнете тука за да ги најдете Карактеристики : Brand NewМатеријал : Не ' Р

DEN 475.00 527.52