Цвет Жените Прстени Свадба Bijoux Bagues Alianca де Ouro Joyas Anillos Mujer Anel Joias Mariage Jewerly Kristal Bijouterie R05C

Цвет Жените Прстени Свадба Bijoux Bagues Alianca де Ouro Joyas Anillos Mujer Anel Joias Mariage Jewerly Kristal Bijouterie R05C

35 %

DEN 151.00

DEN 231.84

Свеж

Во магацинот


Големина информации : ( за Бразилецот купувачите референца)
Tamanho 6 = Бразил tamanho 12;
Tamanho 7 = Бразил tamanho 14;
Tamanho 8 = Бразил tamanho 17;
Tamanho 9 = Бразил tamanho 20;
Tamanho 10 = Бразил tamanho 22.
Tamanho 11 = Бразил tamanho 24.
Tamanho 12 = Бразил tamanho 26. САД$ 5.66 /парче
САД$ 6.77 /парче
САД$ 12.25 /парче
САД$ 11.33 /парче
САД$ 6.70 /парче
САД$ 6.88 /парче
САД$ 7.77 /парче
САД$ 5.95 /парче
+ Приказ на повеќе елементи кои можат да се сретне со вашите потреби :
anelli дона uomini anel feminino anillos mujer aneis mulheres ringe ringen voor vrouwen алијансата femme
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
1). Плаќање : со Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Boleto, Webmoney, Western Union, TT.
2). Колку долго за да испратите цел : Цел ќе бидат испратени во рок од три до пет дена откако ќе се направи исплата.
3). Општи време на испорака : 10-60 дена. Ве молиме да го прочитате на следниот графикон за испорака детали.
4). Пакет : Секоја од нив има посебен пакет (запечатени торба / свила кеса). Надворешното пакување е плик или кутија.
5). Декларација : Цел ќе биде прогласен како ПОДАРОК со ниска вредност. Можете да избегне данок или да му платат помалку данок .
6). Ние може да ви помогне да се Откажат Брод вашата нарачка до вашите клиенти. Оваа услуга е Бесплатна .
Ако имате други посебни барања, оставете порака за да нè на вашата нарачка страница.
7). Политика на враќање : Купувачот корист ќе бидат заштитени според купувачот Купување Заштита.
8). Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5 Ѕвезди Повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги.
Одржување Совети :
Добро одржување може да се задржи вашата накит предмети во добри услови, така што вашиот накит може да се користат подолго време.
Драг пријател,
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди Повратни информации .
Позитивни повратни информации е многу важно за нас да се движат натаму.
Ви благодариме однапред!

Прстен Големина: 7.5, 8, 9
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Прстени Тип: Свадба Бендови
Стил: Тренди
Пол: Жените
Бренд Име: BESARTE
Поставување Тип: Рамки Поставување
Материјал: Кубен Циркони
Повод: Свадба
Метали Тип: Злато Позлатен
Обликотшема: Растенијата
Број На Модел На: 3R05C
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ: 24K Злато Обложено Со Бакарни Легури
До 2015 cz дијамантски прстен Индискиот накит: Симпатична божиќ подарок anel feminino
Прстен Големина: Големина 7.5#, 8#, 9#(САД)
Моден прстени за жени до 2015: Свадба Прстени Ангажман Партија Прстен
Alianca де casamento: Ангажирање прстен златен прстен
Alianca anelli дона joyeria: kristal таки свадба додатоци
свадба прстен поставите зглоб прстен: anel де ouro regalos aneis
Anel Ouro 18K joyas de oro 18k: Anillos Mujer Bague Femme

Додатоци на производи

1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински Свеж Со попуст
1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински

modname=ckeditor 1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените Engagement Wedding Принцезата Кралот Накит

DEN 1415.00 2357.76
Романтични Круг Се Зголеми Црвено Кубни Циркони Сетови, Обрачот Обетки / Pendant Ѓердан / Прстени 925 Печат Сребрена Боја Накит Свеж Со попуст
2018 Жешка!! Нов Стил на Модата Був парична казна имитација бисер прстен Накит Додатоци Бесплатен превозот! Свеж Со попуст
2018 Жешка!! Нов Стил на Модата Був парична казна имитација бисер прстен Накит Додатоци Бесплатен превозот!

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозо�

DEN 39.00 42.24
JEXXI Свадба Дама Прстени Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Кубни Циркони Ангажман Предлог Anillos Bijoux Bague Свеж Со попуст
JEXXI Свадба Дама Прстени Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Кубни Циркони Ангажман Предлог Anillos Bijoux Bague

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мо�

DEN 122.00 194.40
CC 6mm Нерѓосувачки Челик Мажите Прстени За Жените Буква V Кубни Циркони Неколку Прстен Љубителите на Модата Накит Бесплатен Свеж Со попуст
2017 Етиопската Поставите Накит Жените Златна Боја Алуминиумски Кристал Ѓердан/Earring/Алка/Прстен Свадба Африка Свадба Партија Свеж Со попуст
Моден Кристално Срце Сребрен Прстен за Жени, Свадба Бенд Ангажман Кубни Циркон Евтин Накит Подароци Anel де Prata J391 Свеж Со попуст
Joias Da Princesa Феста де Casamento Da Тиара da Coroa da noiva Acessorios Romanticos Brincos кристално Тиара Свеж Со попуст
Joias Da Princesa Феста де Casamento Da Тиара da Coroa da noiva Acessorios Romanticos Brincos кристално Тиара

16.8ОписКамен боја : ЈасноФантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.100%

DEN 530.00 662.40
Uloveido Прилагодливи Свадба Прстен Сребрен Жените Прстени 2017 Продажба Голема Љубов Прстен Bague Femme Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
DODO Гроздобер ААА Кубни Циркон Прстен се Поставува За Жените Луксузни Свадба S925 Прстени 2 ПАРЧИЊА Неколку Anel За Љубител Свеж Со попуст
QUEENWISH 6mm/8мм Бесконечност Злато Волфрам Карбид Рамен Прстен Удобност Одговара Свадба Бенд полски Заврши Гроздобер Парови Свеж Со попуст
2017 Златна Боја Приврзоци & Ѓердан Студ Обетки Сина Природен Камен Кубни Циркони Кристал Романтична Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст
Љубов Монолог Исклучителна Жолта Кристал & Кубни Циркони Плоштадот Жолто Злато Боја Обрачот Обетки Накит Сетови SX0187 Свеж Со попуст
Етнички Жени Прст Прстен Свадба Накит Розово Злато Лист Прстен Bff Подарок Трендовски Прилагодливи Извртени Остава Bague Femme Свеж Со попуст
2017 Најновите Црвен Камен Свадба Дубаи/Етиопија/Африка/Индија златна боја, Златен Накит Нерегуларни Прстени За Жени Мажи Свеж Со попуст