Капка Престанат да Фрлаат Диск Вино Pourer се Прелива Spout 10sets ( Вкупно 50 дискови )

Капка Престанат да Фрлаат Диск Вино Pourer се Прелива Spout 10sets ( Вкупно 50 дискови )

DEN 379.20

Свеж

Во магацинот


Таму е тенок слој на површината,ве молиме солза филмот пред да се вметнат во шише.
Вино pourer МИЛЕНИЧЕ уред обланда фрлаат прелива spout инка 5pcs/хартија картичка 1.Лесен за употреба, се Тркалаат mylar диск и вметнете ја во шише отворање. 2.Удобен,Здрава и Еднократно.
3.Мулти-функција : Вино pourer дека исто така двојки до толку едноставен и лесен инка.
4.Совршен подарок за секој љубител на вино и достапна за сите видови на Вино Фер, Забава и др.
Фрлаат диск се спречи намалувањето ефикасно,Уживаат yopur вино живот! Елеганцијата е став.
.
Спецификација :
Кол на обланда : 76mm
Дебелина на обланда : 0.15 mm
1set вклучувајќи 5pcs обланда со хартија картичката се стави во самолепливи торба
Пакување содржина :
10sets X Хартија Картичка Pakage(вклучувајќи 5pcs обланда)
Може да се прилагоди на ЛОГОТО и хартија картичка достигне до 5000pcs.Прикачени слики
за вашиот референца.

Тип: Бар Додатоци
Бренд Име: showingfine
Количина: 5
Материјал: Пластични
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
сертификација: CE / ЕУ,CIQ,ФДУ,LFGB
Број На Модел На: YM03-03A
Бар Додатоци Тип: вино pourer
Пластични Тип: домашно милениче

Додатоци на производи

Нови Пристигнување 2 парчиња Злато Позлатен Автомобил Батеријата Терминал Позитивни Nagative F 0/1 2 4 8 AWG Алатка Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 2 парчиња Злато Позлатен Автомобил Батеријата Терминал Позитивни Nagative F 0/1 2 4 8 AWG Алатка

Карактеристики : Нови 2pc Злато Позлатен Мерач Автомобил Батеријата Терминал Позитивни / Nagative F 0 / 1,2,4,8 AWGН�

DEN 491.00 584.16
Папокот Тока - Моден папокот обетки Титаниум&челик Анти-алерген Бел копчето прстени Папокот Прстен Помине Тело Пирсинг Накит Свеж Со попуст
Желба за коса 5bundles 70g по пакет Бразилецот волна коса ниска temprature пламен retardant синтетички влакна плетење на косата Свеж Со попуст
1.77-2 45mm-51mm 4-Ply Силикони Редуктор Спојка Црево Црна За BMW М3 E46/330/328/325 M52 M54 S54 1999 - EP-SS0R4551 Свеж
1.77-2 45mm-51mm 4-Ply Силикони Редуктор Спојка Црево Црна За BMW М3 E46/330/328/325 M52 M54 S54 1999 - EP-SS0R4551

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN 1.77"2" 45mm51mm 4Ply Силикони Редуктор Спојка Црево Црна За BMW М3 E46 / 330 / 328

DEN 96.48
SSEA лаптоп со LCD Инверторот Одбор за HP Compaq 6530b 6735b Свеж Со попуст
SSEA лаптоп со LCD Инверторот Одбор за HP Compaq 6530b 6735b

Објектот Состојба целосно тестирани Сосема НовГаранција 3 месеци гаранцијаПакет Содржина : 1x Нов лапто�

DEN 423.00 445.44
Facemile Bakeware Подарок Слоевит Уред Украсување Алатки За Печење Подарок Алатки Жица Подарок Slicer Печење Кујната Готвење Свеж Со попуст
350ml Висок Квалитет Двоен Ѕид Чаша за Кафе, Чаша Чај, Млеко, Кафе Кригла Мода Првенство Свеж Со попуст
350ml Висок Квалитет Двоен Ѕид Чаша за Кафе, Чаша Чај, Млеко, Кафе Кригла Мода Првенство

Woy Стакло Трговија Co., Ltd .Самостојна професионална продукција на Високо borosilicate производи од стакло.рачн�

DEN 332.00 460.80
Арт Деко, Сребро&Злато Кристално Јасно Rhinestones Кубни Циркон Свадба Тиара CZ Булчински Кралицата Принцеза Церемонија Круна Свеж Со попуст
WALFOS 25Pcs/set Големи не ' Рѓосувачки челик Шлаг Цевки Млазници Тесто Совети Сет Кујнски Прибор Торта Декорирање маша Свеж Со попуст
Montessori Sensorial Материјали Цртан филм Зоолошката градина Животни Мозаик Montessori Образовни Дрвени Играчки на децата во Свеж Со попуст