YINHE 986 Кореја Стил Јаглерод Тенис на Маса Нож (5+2 Јаглерод) Јапонски Penhold (ЈС) се Справи со Рекет Пинг-Понг Лилјак

YINHE 986 Кореја Стил Јаглерод Тенис на Маса Нож (5+2 Јаглерод) Јапонски Penhold (ЈС) се Справи со Рекет Пинг-Понг Лилјак

DEN 1146.24

Свеж

Во магацинот


YINHE 986 Кореја Стил Јаглерод Тенис на Маса Нож (5+2 Јаглерод) Јапонски Penhold (ЈС) се Справи со Рекет Пинг-Понг Лилјак
- Многу мала тежина со јаглерод ply, добро за penhold зафат backhand напад стил.
Дебелина : 6.4 ± 0.5
Брзина : 10
Контрола : 6
Тип : Брз напад / Penhold зафат Backhand Напад

Број На Модел На: 986
Бренд Име: YINHE
дното: Полно Дрво Плус Карбонски Влакна
Baseboard Слој Број: 7
Тежина: Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума: Други
Контрола Средства: Други

Додатоци на производи

Dawei 388A-4 388A 4 Брзина + Спин Pips-во Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер четири Сунѓерот Дебелина видови Свеж Со попуст
Dawei 388A-4 388A 4 Брзина + Спин Pips-во Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер четири Сунѓерот Дебелина видови

Dawei 388 A4 Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерКарактеристики на Dawei ПингПонг Палки со 388 A Мазна Гума : Висока е

DEN 429.00 498.72
Оригиналниот Palio HADOU 40+ Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.2 mm Свеж Со попуст
Оригиналниот Palio HADOU 40+ Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.2 mm

Palio HADOU 40+ Pipsво Тенис на Маса (Ping Pong) Гума Со СунѓерСунѓерот цврстина : 4042°; 4244°Сунѓерот дебелина : 2.2 mmГума

DEN 552.00 736.80
Kokutaku Tuple 119 Краток Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума (без Сунѓерот) Свеж Со попуст
Kokutaku Tuple 119 Краток Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума (без Сунѓерот)

Kokutaku Tuple 119 Краток PipsOut Тенис На Маса Гума Без СунѓеротЈапонија Меѓународната пингпонг институт за Истра

DEN 367.00 427.20
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Palio CK531 A Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Со СунѓерВо почетокот на 60тите, Кинески шокиран на тенис на маса св

DEN 792.48
Palio службен КС-2 тенис на маса сечилото чиста дрво за деца нов играч најсветлите сечилото обука рекет пинг-понг Свеж Со попуст
Нашата галаксија Млечниот Пат Yinhe АПОЛОН II Фабрички Подесени Црна Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж
Нашата галаксија Млечниот Пат Yinhe АПОЛОН II Фабрички Подесени Црна Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Галакси АПОЛОН II Фабрички Подесени PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерЗа гума : Фабрички подесени верзија,

DEN 1670.40
KTL Про XP Pro-XP Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
KTL Про XP Pro-XP Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

KTL ПроXP PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерKTL ПроXP PipsВо Гума со Сунѓер е одличен избор за играчи кои сакаат

DEN 481.00 559.20
Kokutaku Tulpe 911 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер затворен спортски рекети спорт Свеж
Kokutaku Tulpe 911 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер затворен спортски рекети спорт

Kokutaku 911 Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Со Сунѓер Јапонија Меѓународната пингпонг институт за Истражување

DEN 470.40
KTL Брзиот БРЗИНА Брзо-БРЗО Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер за Пинг-Понг Гребло Рекет Лилјак Пинг-Понг Топки Свеж Со попуст
KTL Брзиот БРЗИНА Брзо-БРЗО Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер за Пинг-Понг Гребло Рекет Лилјак Пинг-Понг Топки

KTL Брзиот БРЗИНА PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерИдеален оружје за забрането брзина лепак ера.Гума, нам

DEN 610.00 708.96
Оригиналниот 10x DHS D40+ 3-Ѕвезда Бело Пинг-Понг Топки Свеж
Оригиналниот 10x DHS D40+ 3-Ѕвезда Бело Пинг-Понг Топки

10x DHS D40+ 3Ѕвезда 3 Ѕвезда 3 Star Бела Тенис на Маса за Пинг Понг ТопкиЖИЦА, а потоа ФОКУСОТ, и ПРЕЦИЗНИЌЕЛИЈАС

DEN 591.36
Оригиналниот Galaxy Yinhe уран стаклени влакна вакуум горат U-1VB тенис на маса сечилото брз напад со јамка табела тениски рекети Свеж Со попуст
DHS Оригинални Umpire Алатки за Полнење Торба Поставен за Официјален Пинг-Понг Играта Пинг-Понг Accesorries Tenis Де Меса Свеж
2 Парчиња/многу YINHE Мини Пинг-Понг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant Пинг-Понг Лилјак Свеж
2 Парчиња/многу YINHE Мини Пинг-Понг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant Пинг-Понг Лилјак

2 Парчиња / многу YINHE Мини ПингПонг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant ПингПонг Лилјак Мини HINOKI но

DEN 575.52
TIBHAR AURUS / SOUND / МЕКА Германија Тенис на Маса Гума Пинг-Понг Сунѓерот Свеж
TIBHAR AURUS / SOUND / МЕКА Германија Тенис на Маса Гума Пинг-Понг Сунѓерот

TIBHAR AURSOUND / МЕКА Германија Тенис на Маса Гума ПингПонг Сунѓерот Цврстина : AUR> AURМЕКА > AURЗВУК гума за ambitione

DEN 1549.44
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер

Свет 888 Медиум PipsOut Тенис На Маса Гума Со СунѓерОпремени Се Игра : Брз НападБрзина : 12Спин : 8Контрола : 8Сун

DEN 462.00 537.60
DHS Моќ-15 G (PG15, со Оригинална Кутија) Тенис на Маса Нож (5 Ply Абонос) Пинг Понг Рекет Лилјак Tenis Де Меса Свеж
DHS Моќ-15 G (PG15, со Оригинална Кутија) Тенис на Маса Нож (5 Ply Абонос) Пинг Понг Рекет Лилјак Tenis Де Меса

DHS PG15 (МоќG 15) Тенис на Маса Нож (5 Ply Абонос) Пинг Понг Рекет Лилјак Tenis Де Меса 5 Ply Абонос нудат супер моќ и д

DEN 1391.04
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекети со 3 ѕвезди DHS рекети за пинг понг paddles рекети спорт Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекети со 3 ѕвезди DHS рекети за пинг понг paddles рекети спорт

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS 3002 и 3006Се справи со : 3002 shakehands(долга рачка)FL или3006 penhold(краток

DEN 703.00 1049.76
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекет со 3 ѕвезди заврши рекети рекети спортски pingpong paddles Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекет со 3 ѕвезди заврши рекети рекети спортски pingpong paddles

Долу се вчита СТАН, ќе заштедите повеќеОд сега на април 01, на aliexpress само ќе дозволете ни да промоција на С

DEN 708.00 1335.36