Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот BTAD01-Р

Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот

26 %

DEN 1143.00

DEN 1545.12

Свеж

Во магацинот

Bluetooth Музички Приемник Aptx Безжична Bluetooth4.0 аудио адаптер Дигитален оптички коаксијален аналоген 3,5 мм излез
Спецификација :
Безжична Bluetooth Музички Приемник, Поддржува SBC/APTX, Bluetooth со A2 DP/IOPT Профил,
Безжичен Пренослив Мини Bluetooth Примачи , Поддржува Bluetooth со A2 DP
Безжичен Пренослив Мини Bluetooth Адаптер Музика Примачите Bluetooth приемник поддршка SBC/APTX APTX bluetooth предавател,bluetooth 4.0 Bluetooth Музички Приемник, Поддржува SBC/APTX, Bluetooth со A2 DP/IOPT Профил, Дигитален Оптички Излез
Спецификации :
Bluetooth музички приемник :
1.Дигитален оптички излез за совршен трансфер на музика
2.Поддржува bluetooth 4.0
Главни карактеристики :
- За transferrring музиката зачувана на мобилен телефон/паметен телефон на hifi систем и опкружувачки звук системи преку Bluetooth
- Безжичен аудио стриминг безжично игра назад на музиката на паметен телефон преку Bluetooth на hifi систем
- Исто така погоден за i Phone, таблет персонални Компјутери и на ultrabooks
- Дигитален оптички излез за совршен трансфер на музика
- Дополнителни аналоген излез (3,5 мм)
-ООП 8645 чипсет ,Bluetooth 4.0 (поддржува A2 DP Bluetooth профили)
- APTX/SBC технологија : за супериорен аудио квалитет и покрај ограничен пропусен опсег со Bluetooth
- Поддршка bluetooth со A2 DP/IOPT профил
- Меморија : 10 групи
Производ големина : 91x57x27mm
пакет големина : 195x120x50mm Користите метод :
Вклучете Bluetooth аудио приемникот во клупа јазик на i Pod или i Phone/i Pad)
Отворете Bluetooth уреди од мобилен телефон или Bluetooth компјутер
Bluetooth уред автоматски ќе пребарување за спарени уреди, не софтверот треба да биде инсталиран Пакет Содржина :
1x Bluetooth Музички Приемник
1x Адаптер
1x 3,5 мм-3.5 mm Стерео Кабел
1x 3,5 мм-РКА Стерео Кабел
1 x User Упатство

боја: Црна
Bluetooth Стандард: Bluetooth v4.0
Звук Песна: Двојно
Пакет: Yes
Поддржува AAC: Yes
Интерфејс: 3.5 mm
Висока Дефиниција Поддршка: Никој
Содржина: Аудио
Поддршка Apt-x: Yes
Поддршка За Мемориска Картичка: No
Функција: Никој
Број На Модел На: BH4.0Apt-X. Б.К.
Безжична Тип: Bluetooth
WIFI Стандард: Никој
Бренд Име: REDAMIGO

Додатоци на производи

Lavalier Микрофон Пена ветробранското стакло, Беж боја WS-0212 2mm внатрешен дијаметар & 12mm внатрешна должина , 10 компјутери Свеж Со попуст
4pcs 39*16mm Црна / Сребрена / Злато Чистење Засилувач Говорникот Нозе Шила Компјутер Машина Влошки Стил Б Свеж
4pcs 39*16mm Црна / Сребрена / Злато Чистење Засилувач Говорникот Нозе Шила Компјутер Машина Влошки Стил Б

Детали за производот : Материјал : Алуминиум Површината спреј парична казна песок anodizing третман Боја : цр

DEN 720.00
Глувчето над сликата за да зумирате Црна слушалки Earpads Уво Влошки Перници за Чудовиште Победи од Страна на д-Р Дес студио Свеж Со попуст
GHXAPM 2БР 2 инчен Treble Говорникот Заштитен Капак Скара Мрежа Куќиште пребивање DIY сребро. Свеж Со попуст
GHXAPM 2БР 2 инчен Treble Говорникот Заштитен Капак Скара Мрежа Куќиште пребивање DIY сребро.

СОВЕТИ : Ова Декоративни прстен е директно заглавени, Користете лепило, без завртка дупки, големината е

DEN 273.00 287.52
Vmota И приклучок за Слушалки boxs за Bowers & Wilkins PX P5 безжична Нови P5 Слушалка куфер Свеж
Vmota И приклучок за Слушалки boxs за Bowers & Wilkins PX P5 безжична Нови P5 Слушалка куфер

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.Следните брендови, слушалки производи компатибилни слушалки boxs(

DEN 671.52
LEORY Трајни 4pcs Црна Големи Случај Говорникот Кабинети Гума Нога Амортизерите Подлога База 38mm x 15mm Свеж Со попуст
LEORY Трајни 4pcs Црна Големи Случај Говорникот Кабинети Гума Нога Амортизерите Подлога База 38mm x 15mm

4pcs 38mm x 15mm Големи Случај / Звучници Кабинети Гумени Нозе Амортизерите Подлога База ЦрнаСостојба : 100% Сос

DEN 126.00 155.52
2018 Нови СТП ЕВА Тешко Носи Заштитна Торбичка Кеси Покрие Случај за Sony СРС-XB30 Безжична Bluetooth Звучник-Екстра Простор Свеж Со попуст
B140-13-F B140 НЕ-214 ДИОДИ SCHOTTKY 40V 1А Оригинални 20PCS/МНОГУ Свеж
B140-13-F B140 НЕ-214 ДИОДИ SCHOTTKY 40V 1А Оригинални 20PCS/МНОГУ

♦ Ние само брод да се потврди цел адреси Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .♦ Ве молиме ко

DEN 88.80
1 пар слушалка подлога Замена Уво Влошки Перница Earpads За Зајнхајзер Urbanite XL Над-Уво приклучок за Слушалки Свеж Со попуст
1 пар слушалка подлога Замена Уво Влошки Перница Earpads За Зајнхајзер Urbanite XL Над-Уво приклучок за Слушалки

Ние само брод да се потврди цел адреси.Увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклуч

DEN 223.00 239.52
Вратот Виси MMCX Bluetooth Кабел CSR8635 Водоотпорен Надградба на Спортски Линија за SE215 SE535 SE846 UE900 W10 W40 Слушалка Свеж
Вратот Виси MMCX Bluetooth Кабел CSR8635 Водоотпорен Надградба на Спортски Линија за SE215 SE535 SE846 UE900 W10 W40 Слушалка

Вратот Виси MMCX Bluetooth Кабел за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 W10 W40 Слушалка Слушалки CSR8635 Чип Надградба на Жица со Микроф

DEN 1967.04
Замена на Кабел за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 Слушалки Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Жица за iPhone xiaomi Свеж Со попуст
Замена на Кабел за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 Слушалки Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Жица за iPhone xiaomi

Замена на Кабел за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 Слушалки Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Жица за i Phone xiaom

DEN 500.00 684.96
за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 приклучок за Слушалки за Замена на Кабел Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Стерео Бас Свеж Со попуст
Linhuipad 1 пар Слушалки Leatherette Уво Првенство Уво Влошки Перници за Sony MDR V900 V600 слушалки Свеж Со попуст
Linhuipad 1 пар Слушалки Leatherette Уво Првенство Уво Влошки Перници за Sony MDR V900 V600 слушалки

1 пар Слушалки Leatherette Уво Првенство Уво Влошки Перници за Sony MDR V900 V600 слушалкиКарактеристики : Направен о

DEN 355.00 407.52
Аудио Adapeter Bluetooth Музички Приемник 2in1 Bluetooth Аудио Приемникот transmitterfor Звучен Систем Рецептор Bluetooth B6 Свеж Со попуст
Аудио Adapeter Bluetooth Музички Приемник 2in1 Bluetooth Аудио Приемникот transmitterfor Звучен Систем Рецептор Bluetooth B6

Б6 2 во 1 Bluetooth Предавател & Безжичен Приемник со A2 DP Bluetooth Аудио Адаптер Пренослив Аудио Плеер Помошен 3,5 м

DEN 163.00 254.40
M705 Lead-free silver 3% DIY приоритетни 0.8 mm лемење на жица 3Meters цевка пакет Свеж Со попуст
M705 Lead-free silver 3% DIY приоритетни 0.8 mm лемење на жица 3Meters цевка пакет

Превозот листата : 1tube=3metersПотекло : Јапонија Серија : M705 Дијаметар : 0.8 mm точка на Топење : 217 степени Сребр

DEN 310.00 326.40
Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ Свеж
Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ

Earmax SE silvering линии : зајакнување на шприцоване процес, мултиканал топлина се смалуваат цевки за полнење, в

DEN 815.52
APW7165A СОП-8 Оригинални и Нови 10PCS/МНОГУ Свеж
APW7165A СОП-8 Оригинални и Нови 10PCS/МНОГУ

Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Вашата цел адресата мора да одговар

DEN 98.40