Топла Продажба Домот Антички Злато Боја На Стакло Камен Обетки

Топла Продажба Домот Антички Злато Боја На Стакло Камен Обетки

9 %

DEN 116.00

DEN 127.68

Свеж

Во магацинот


Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.
2 Ние имаме сопствено производство фабриката,
ние може да се строго контрола на квалитетот на производот и трошоците. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите.
Ако ви треба некој, контактирајте со нас.
Добредојдовте на нашиот Продавницата, можете да добиете На Големо Изненадување !
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан,обетки,белегзија,прстен и така натаму.
2 се Зборува за цена и рок на плаќање.
3 ве Молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.
2 Ако нашите инвентар не можат да ги задоволат вашите цел количина,
можете да нарачате на нас.
Ако ние се дојде на ред од вас, 10days beror завршиме оваа цел,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.
2 Текот на цел : ние ќе испратиме потврди примерок и испорака на примерокот за да се
вие.
5 Ако цел потврди,ние може да заврши ordere на време.Ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас.
5 Испраќање на нарачката за нас.
Производ покажуваат : Топла Продажба Домот Антички Злато Чаша Камен Обетки
Производство :
Топла Продажба Домот Антички Злато Чаша Камен Обетки
Материјал :
Легура
Место на Потекло :
Qingdao
Време На Испорака :
За 30days.Или можете да ни кажете како да го промените тоа.
3 Нашата компанија е exisiting производи имаат одредена сума на инвентар,
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата, не треба да се чека.
Во процесот на производство :
1 Нашата компанија има голем број на самото место инвентар,
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,
ние можеме да брод веднаш по уплатата.
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време.
3 По редоследот : Ако производство имаат било каков проблем што може да се врати за нив и за нас.
4 Испраќање на потврди примерок за вас,да зборува за време на испорака.
Тука е најголемата производство на база на северна Кина.
Befor ние ја добиете вашата цел, ние ќе најдете додатоци одговара за вас.
Како да се цел?
1 Испрати нашето производство БР.
4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.
Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.
Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати на нив да ви.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица,Прстени
Материјал :
1 Бакар,челик,и други легури е во ред
2 позлата и материјал може да се направи со Олово и никел и кадмиум слободни
Испорака&Плаќање
1 цел ќе биде завршен во времето,и испрати како цел потребни
2 Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3 Брод и воздухот се во РЕД
4 Плаќање : T/T
5 Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 5 причини за да го изберете со нас на :
1 Ние сме биле во оваа линија за многу години,
Па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.

Метална боја: камен обетки
Главниот Камен Боја: Розева Боја, Кафеава
Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
Пол: Жените
Материјал: Стакло
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Растенијата
Број На Модел На: ed00317
Бренд Име: Сочни Грозје
производство име: Топла Продажба Домот Антички Злато Чаша Камен Обетки
боја: пинк браун
Накит Тип: Обетки
Обетки Тип: моден обетки
Место на Orign: Qingdao Кина
Материјал: Легура
време на испорака: 30days.
Пакување: Како што треба

Додатоци на производи

SUTEYI Мода стаклена купола обетки рачно изработени накит кристал pendant јога хена mandala цвет нп симбол на Зен Будизмот earring Свеж Со попуст
CWWZircons Дизајн Домот Кубни Циркони Накит Сребрена Боја Пенливи CZ Камења Биг Цвет Студ Обетки За Жените CZ220 Свеж Со попуст
CWWZircons Дизајн Домот Кубни Циркони Накит Сребрена Боја Пенливи CZ Камења Биг Цвет Студ Обетки За Жените CZ220

Купување важни информации : CWWZircons Дизајн Домот Кубни Циркони Накит Сребрена Боја Пенливи CZ Камења Биг Ц

DEN 276.00 345.60
Кристал Симулирани Бисер Двојно Страна Студ Обетки Жените Среброто Долго Tassel Синџир Монистра Шарм Dangle Eardrop Мода Уво Свеж Со попуст
Класичниот Моден Earring Со Пенливи Кубни Циркони Лист Уво Јакни Накит Студ Обетки За Жените Boucle D'oreille Aros Свеж Со попуст
Класичниот Моден Earring Со Пенливи Кубни Циркони Лист Уво Јакни Накит Студ Обетки За Жените Boucle D'oreille Aros

Бренд : LZX Материјал : Бакар&Кубни Циркони Тежина : 6g Големина : 20mm Позлатен : Бело Злато Позлатен Пакување

DEN 223.00 278.40
Гроздобер Бакар Златна Боја Круг Плоштадот Школка Клип на Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Долг Синџир на Обетки Не алергиска Свеж Со попуст
YYW Нова Жешка Вистински Природен се Зголеми Камења Море Опал Пурпурна Јасно Кварц Тигар Око Камен Teardrop Долго Dangle Earring Свеж Со попуст
Моден Матирано Мали Huggie Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Песок Површина Сребро Злато Црна Широк Обрачот Обетки Накит За Мажи Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 10pcs/многу година Нови Пристигнување Злато/Сребрена Був Накит Був earring за Жените Животинско птица Свеж Со попуст
TREAZY Мода Зелена Teardrop Кристал Булчински Обетки за Жените Мода Накит Луксузни Златна Боја Капка Обетки Матурска Подарок Свеж Со попуст
PULCHRITUDE 20pcs/многу Метални Легури од Цинк Hamsa Рака Конектор Пердув Pendant Лист Шарм Earing Pendant Diy Накит Одлуки Свеж Со попуст
PULCHRITUDE 20pcs/многу Метални Легури од Цинк Hamsa Рака Конектор Пердув Pendant Лист Шарм Earing Pendant Diy Накит Одлуки

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредо

DEN 207.00 230.40
YYW Жените Накит Камен Pendant Долго Вода Tear Drop Природни Кварцен Кристал Море Опал Lazuli Agata Камен Монистра Dangle Обетки Свеж Со попуст
2018 Мода Крило Уво Ткаенината Кристал Clip Earring За Жените Девојка Подарок Свадба Партија Обетки Bijoux Свеж Со попуст
2018 Мода Крило Уво Ткаенината Кристал Clip Earring За Жените Девојка Подарок Свадба Партија Обетки Bijoux

[Име] Обетки[Тежина] за 2g[Пакување] OPP пластична кеса независни пакување[Стил] Јужна Кореја стил, погодно,

DEN 91.00 96.00
Нови Пристигнување!! сребро позлатен обетки за жените две линии обрачот earings за жените brinco накит Свеж Со попуст
Нови Пристигнување!! сребро позлатен обетки за жените две линии обрачот earings за жените brinco накит

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

DEN 68.00 77.28
2017 Бохемија Капки Обетки Гроздобер Палата Шупливи Врежан Обетки за Жените, Етничките Ретро Додатоци Pendant Обетки Свеж Со попуст
ZWPON рачно изработени Три Нивоа Шарени Свилен Tassel Обетки 2018 Мода Лето Накит Жените Долги Обетки Додатоци Свеж
ZWPON рачно изработени Три Нивоа Шарени Свилен Tassel Обетки 2018 Мода Лето Накит Жените Долги Обетки Додатоци

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Ние нема да ј

DEN 124.32
TREAZY Булчински Луксузен Флорални Teardrop Кристал Обетки за Жените Свадба Додатоци Голем Пад Обетки Најдобар Подарок за Невести Свеж Со попуст
Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver Свеж Со попуст
Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

DEN 411.00 527.04
2017 уникатен стил pohlished монистра долго капка сребро обетки мода топла трговија на големо жените дама мода накит Свеж Со попуст