бања пешкир багажник,фиксна бања пешкир носителот,простор алуминиум крпа носител(БЕН-9246)

бања пешкир багажник,фиксна бања пешкир носителот,простор алуминиум крпа носител(БЕН-9246)

DEN 298.56

Свеж

Во магацинот


Боја : Сјајна оксидација.
Материјал : Space Алуминиумска Легура со нерѓосувачки челик, месинг или
Големина : 570x125mm

Тип: Крпа Полици
Број На Модел На: БЕН--9246
Крпа Рек Тип: Фиксна Бања Пешкир Носителот
Стил: Fasion
Површина По Завршувањето: Полиран
Материјал: Алуминиум легура
Должина: 50-60cm
is_customized: Yes
Тип: Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

Бесплатен превозот,304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Прибор 4pcs Сет,хартија носителот,крпа прстен,двојно Крпа Бар,крпа кука Свеж Со попуст
Тоалетна Хартија Носителот Бања Вшмукување Закачалка Ткиво Рек Кујнската Крпа Кука 20/25W Свеж Со попуст
Тоалетна Хартија Носителот Бања Вшмукување Закачалка Ткиво Рек Кујнската Крпа Кука 20/25W

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПВЦ + ABS инженеринг пластикаРек материјал : Galvanizing железо жицаБ

DEN 132.00 150.24
Leyden Тоалетна Хартија Носителот Тоалет Ткиво Носителот Нерѓосувачки Челик Бранеа Никел 3M Лепило WC Хартија Носителот Бања Свеж Со попуст
Gecko Моќен Пластични Четири Вшмукување Чаши Кука Ѕид Закачалка Декорација Бања Капка Брод Свеж Со попуст
Gecko Моќен Пластични Четири Вшмукување Чаши Кука Ѕид Закачалка Декорација Бања Капка Брод

Материјал : Пластични+Гума Боја : Боја случаен испорака (ако се купат повеќе производи, бои може да биде р

DEN 37.00 45.12
Солидна Модерна Бања Складирање Drainer Полица Пластични Сапун Јадење Четка За Заби Чаша Носителот Организатор --M25 Свеж Со попуст
Шкафот Врата Назад Ѓубре Рек Чување На Ѓубре Торба Носителот Виси Бања Полица Кабинет Stander Складирање Виси Ѓубре Багажник Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот SUS 304 од не ' рѓосувачки челик Огледало Површина Облека Кука хром Облека Закачалки Кластер 08-013 Свеж Со попуст