Мажи/ Жени Свадба Прстени Bijoux Накит Anel Златен Прстен Ouro Anillos Bague Aneis Casamento Joias Bijouterie Бесплатен Превозот R18-32

Мажи/ Жени Свадба Прстени Bijoux Накит Anel Златен Прстен Ouro Anillos Bague Aneis Casamento Joias Bijouterie Бесплатен Превозот

30 %

DEN 143.00

DEN 204.48

Свеж

Во магацинот


Големина информации : ( за Бразилецот купувачите референца)
Tamanho 6 = Бразил tamanho 12;
Tamanho 7 = Бразил tamanho 14;
Tamanho 8 = Бразил tamanho 17;
Tamanho 9 = Бразил tamanho 20;
Tamanho 10 = Бразил tamanho 22.
Tamanho 11 = Бразил tamanho 24.
Tamanho 12 = Бразил tamanho 26.
САД$ 5.66 /парче
САД$ 6.77 /парче
САД$ 12.25 /парче
САД$ 11.33 /парче
САД$ 6.70 /парче
САД$ 6.88 /парче
САД$ 7.77 /парче
САД$ 5.95 /парче
Пад на Превозот услуга е на располагање, Слободно.
+ Приказ на повеќе елементи кои можат да се сретне со вашите потреби :
anelli дона uomini anel feminino anillos mujer aneis mulheres ringe ringen voor vrouwen алијансата femme
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
1). Плаќање : со Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Boleto, Webmoney, Western Union, TT.
2). Колку долго за да испратите цел : Цел ќе бидат испратени во рок од три до пет дена откако ќе се направи исплата.
3). Општи време на испорака : 10-60 дена. Ве молиме да го прочитате на следниот графикон за испорака детали.
4). Пакет : Секоја од нив има посебен пакет (запечатени торба / свила кеса). Надворешното пакување е плик или кутија.
5). Декларација : Цел ќе биде прогласен како ПОДАРОК со ниска вредност. Можете да избегне данок или да му платат помалку данок .
6). Ние може да ви помогне да се Откажат Брод вашата нарачка до вашите клиенти. Оваа услуга е Бесплатна .
Ако имате други посебни барања, оставете порака за да нè на вашата нарачка страница.
7). Политика на враќање : Купувачот корист ќе бидат заштитени според купувачот Купување Заштита.
8). Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5 Ѕвезди Повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги.
Одржување Совети :
Добро одржување може да се задржи вашата накит предмети во добри услови, така што вашиот накит може да се користат подолго време.
Драг пријател,
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди Повратни информации .
Позитивни повратни информации е многу важно за нас да се движат натаму.
Ви благодариме однапред!
САД$ 6.65 /парче
САД$ 6.33 /парче
САД$ 6.55 /парче
САД$ 5.95 /парче
САД$ 6.44 /парче
САД$ 6.65 /парче
САД$ 6.66 /парче
САД$ 5.88 /парче

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Метална боја: Злато-боја
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: BESARTE
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: R18-32
Стил: Тренди
Поставување Тип: Невидливи Поставување
Повод: Свадба
Метали Тип: Бакар
Прстени Тип: Свадба Бендови
Пол: Унисекс
Материјал: Кубен Циркони
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ: Бакарни Легури со 18K Злато Позлатен
Прстен бенд ширина: 4mm ширина
Прстен Големина: Големина 6#,7#, 8#, 9#,10#,11#,12# (САД)
Прстен тип: Свадба Прстени/Ангажирање Прстен
број на акции: R3
дополнителна услуга: Пад на Превозот (СЛОБОДНИ)
Бесплатни ЕМС Слободни DHL Слободни UPS-от: Цел над $200
aliexpress продажба: шопинг фестивал
Метали Тип: Злато Позлатен

Додатоци на производи

Моден Кристално Срце Сребрен Прстен за Жени, Свадба Бенд Ангажман Кубни Циркон Евтин Накит Подароци Anel де Prata J391 Свеж Со попуст
Етнички Жени Прст Прстен Свадба Накит Розово Злато Лист Прстен Bff Подарок Трендовски Прилагодливи Извртени Остава Bague Femme Свеж Со попуст
1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински Свеж Со попуст
1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените EngagementWedding Принцезата Кралот Накит, Булчински

modname=ckeditor 1 Карат Круг Намали Sona Synthetice Сјајна Прстен 925 Sterling Silver Жените Engagement Wedding Принцезата Кралот Накит

DEN 1415.00 2357.76
JEXXI Фабрика Цена Романтична 925 Sterling Silver Прстени За Жените Свадба Бренд Љубов Ангажман Женски Прстен Големи Црвени Свеж Со попуст
Роуз Злато Познатиот Бренд Циркон Прстен Нови 8мм Половина Круг Три Ред Кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик прст Прстени за жени Свеж Со попуст
AINOUSHI Ретро Три Камен 1 Карат Луксузни Жените Bijouterie Sona Прстен 925 Сребрен Гроздобер Свадба Бенд Ангажман Свадба SONA Свеж Со попуст
AINOUSHI Ретро Три Камен 1 Карат Луксузни Жените Bijouterie Sona Прстен 925 Сребрен Гроздобер Свадба Бенд Ангажман Свадба SONA

modname=ckeditor AINOUSHI Ретро Три Камен 1 Карат Луксузни Жените Bijouterie Sona Прстен 925 Сребрен Гроздобер Свадба Бенд А�

DEN 993.00 1654.08
JEXXI Луксузни Модни Вода Капка Кубни Циркон Кристал Свадба Накит Сетови За Невестата 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Earring Свеж Со попуст
QUEENWISH 6mm/8мм Бесконечност Злато Волфрам Карбид Рамен Прстен Удобност Одговара Свадба Бенд полски Заврши Гроздобер Парови Свеж Со попуст
година Нови Модни Накит 8ct Голема ААА CZ Циркони 925 sterling silver Симулирани камења Свадба Круна Жените Бенд Прстен Свеж Со попуст
година Нови Модни Накит 8ct Голема ААА CZ Циркони 925 sterling silver Симулирани камења Свадба Круна Жените Бенд Прстен

xcКарактеристики : Состојба : НоваМатеријал : ААА Кубни ЦиркониБоја : сребренаГолемина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10Пол :

DEN 612.00 1199.52
Романтични Круг Се Зголеми Црвено Кубни Циркони Сетови, Обрачот Обетки / Pendant Ѓердан / Прстени 925 Печат Сребрена Боја Накит Свеж Со попуст
Топла продаде Chrismas Подарок трговија на Големо Златна Боја Прстен Мода Накит, Мали Триаголници Нерѓосувачки Челик Прстен Свеж Со попуст
JEXXI Свадба Дама Прстени Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Кубни Циркони Ангажман Предлог Anillos Bijoux Bague Свеж Со попуст
JEXXI Свадба Дама Прстени Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Кубни Циркони Ангажман Предлог Anillos Bijoux Bague

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мо�

DEN 122.00 194.40
Три ред кристално јасно Злато Нерѓосувачки челик Свадба Прстени за жените мода накит со Целосна Големина Свеж Со попуст
Три ред кристално јасно Злато Нерѓосувачки челик Свадба Прстени за жените мода накит со Целосна Големина

MOQ 1pcs Големина 5.5# / 6# / 6.5# / 7# / 8# / 9# Тежина 3g Ширина 4mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна и�

DEN 118.00 234.72
Луксузна турски Накит Мода Боја на Злато Дубаи Топла Прстен Црвена Смола Свадба Прстени За Жените Најдобар пријател е Подарок Свеж Со попуст
2017 Златна Боја Приврзоци & Ѓердан Студ Обетки Сина Природен Камен Кубни Циркони Кристал Романтична Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст