AC напон 220V 150W 150 Вати 50mm x 30мм Нерѓосувачки Челик со Електричен Бенд Грејач

AC напон 220V 150W 150 Вати 50mm x 30мм Нерѓосувачки Челик со Електричен Бенд Грејач

14 %

DEN 309.00

DEN 359.52

Свеж

Во магацинот


Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Детали
Спецификација : Име на Производ Бенд Грејач Напон 220 V Моќност 150 W Бенд Големина 50 × 30мм(Внатре Кол.*H) Главни Материјали од не ' Рѓосувачки Челик, Керамички Издржи Температура 300 °C -400 °C Тежина 93g/pc Пакет 1 PC Бенд Грејач
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви треба 110 V или 380 V , ве молиме забелешка во ред. Ако без никаква забелешка, пратката ќе бидат уредени како 220 V.
Прилагодено :
Бендот грејач може да се прилагоди според вашето барање. Но, ве молам да им понуди на вашето барање, вклучувајќи :
Напон/Енергија/Бендот Димензии(Д/H)
Покрај тоа, Постојат некои големини за вашиот избор, ве молиме кликнете на големина за вашата е потребно. Големина (Внатре Кол.*H) Напон Моќ Големина (Внатре Кол.*H) Напон за Напојување 220 V 60 W 220 V 190 W 220 V 80 W 220 V 240 W 220 V 70 W 220 V 260 W 220 V 90 W 220 V 290 W 220 V 100 W 220 V 190 W 220 V 120 W 220 V 210 W 220 V 130 W 220 V 260 W 220 V 150 W 220 V 310 W 220 V 90 W 220 V 150 W 220 V 100 W 220 V 200 W 220 V 120 W 220 V 230 W 220 V 140 W 220 V 260 W 220 V 150 W 220 V 290 W 220 V 170 W 220 V 310 W 220 V 200 W 220 V 340 W 220 V 120 W 220 V 370 W 220 V 140 W 220 V 310 W 220 V 150 W 220 V 370 W 220 V 170 W 220 V 270 W 220 V 190 W 220 V 300 W 220 V 210 W 220 V 330 W 220 V 130 W 220 V 400 W 220 V 170 W 220 V 470 W 220 V 200 W 220 V 220 W 220 V 220 W 220 V 570 W 220 V 240 W 220 V 380 W 220 V 150 W 220 V 610 W 220 V 170 W 220 V 320 W

боја: AC 220 V, AC 380V, AC 110V
Број На Модел На: 50*30мм
is_customized: Yes
Бренд Име: FuWell
Примена: Мика Бенд Грејач
Номинална Напон: Други
Напон: 220V
моќност: 150w

Додатоци на производи

25мм x 25мм 220V 60W Инекција Машина Бенд Грејач Нерѓосувачки Челик Греење на Елемент Свеж Со попуст
25мм x 25мм 220V 60W Инекција Машина Бенд Грејач Нерѓосувачки Челик Греење на Елемент

25мм x 25мм 220 V 60 W Инекција Машина Бенд Грејач Нерѓосувачки Челик Греење на ЕлементСпецификација : Име на П

DEN 650.00 756.48
2 Метри / Број 5.0x0.2mm соларни автобус бар жица за PV Лента Tabbing жица 2m табот жица Свеж
2 Метри / Број 5.0x0.2mm соларни автобус бар жица за PV Лента Tabbing жица 2m табот жица

2 Метри / Број 5.0x0.2mm соларни автобус бар жица за PV Лента Tabbing жица 2m табот жица TUV одобрени1.Главниот техни

DEN 100.32
35X21mm 220V 12-50W 270 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча Свеж Со попуст
35X21mm 220V 12-50W 270 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

DEN 463.00 609.12
60A 48V cm6048z Соларен Контролер PV панел на Наполнетост на Батеријата Контролер Сончев систем, Дома затворен користење на Свеж Со попуст
Оптоварување краток спој заштита 40a соларни 12v 24v autowork mppt полнач Свеж Со попуст
Оптоварување краток спој заштита 40a соларни 12v 24v autowork mppt полнач

помалку од 100 V)Max.5 –Батерија Терминали : Поврзете батерии.• Ултрабрзо следење на брзината и да се гарант

DEN 5962.00 6624.00
60x28x7mm 12V 180 Степен целзиусови степени 30W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент Свеж Со попуст
60x28x7mm 12V 180 Степен целзиусови степени 30W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

DEN 372.00 489.12
5PCS X 10A 1000V диоди MIC10A10 60mm*8мм за DIY Соларни Ќелии панел Делница Кутија диоди Свеж Со попуст
5PCS X 10A 1000V диоди MIC10A10 60mm*8мм за DIY Соларни Ќелии панел Делница Кутија диоди

5 PCS 10 A 1000 V диоди MIC10 A10 60mm*8мм за DIY Соларни Ќелии панел Делница Кутија диодиако имате било какви прашања, н

DEN 48.00 49.92
Дестилирана Електричен Бојлер Елемент Резервни Делови за Вриење Вода & Фармацевт Греалки Бакар 2500W 3000W 4500W Свеж Со попуст
Дестилирана Електричен Бојлер Елемент Резервни Делови за Вриење Вода & Фармацевт Греалки Бакар 2500W 3000W 4500W

Дестилирана Електричен Бојлер Елемент Резервни Делови за Вриење Вода & Фармацевт Греалки Бакар 2500 W 3000 W

DEN 825.00 959.52
50A 48V Соларен Контролер PV Панел на Наполнетост на Батеријата Контролер Сончев систем, Дома затворен употреба PWM 50A Соларен Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x100mm 300W 220V DN20 (25мм) Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x100mm 300W 220V DN20 (25мм)

Нерѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x100mm 300 W 220 V DN20 (25мм)Име на производ

DEN 454.00 527.52
10A 12v/24v Li Li-ion литиум Соларни батерии Задолжен Контролор 12v 24v 12.8 v 25.6 v 11.1 v 12.8 v 22.2 v Свеж
10A 12v/24v Li Li-ion литиум Соларни батерии Задолжен Контролор 12v 24v 12.8 v 25.6 v 11.1 v 12.8 v 22.2 v

10 A литиум батерија интелигенција Соларни Задолжен Контролор ,10amps 12 V 24 V соларни регулатори на полнење б

DEN 878.88
30W 12V 65 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча 100X21x5mm Безбедност Површината Изолација Свеж Со попуст
30W 12V 65 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча 100X21x5mm Безбедност Површината Изолација

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

DEN 430.00 565.92
20A Соларни Задолжен Контролор 12V 24V LCD Соларен Панел Регулаторот Двојна Тајмер Функција за Соларна Осветлување Систем Соларен Свеж Со попуст
40A Tracer4210AN MPPT Соларна батерија полнач 12v 24v авто тип Max Pv Текст 100v Свеж Со попуст
40A Tracer4210AN MPPT Соларна батерија полнач 12v 24v авто тип Max Pv Текст 100v

40 A Tracer4210 AN MPPT Соларна батерија полнач 12v 24v авто тип Max Pv Текст 100v​Плаќање : 1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Униј

DEN 4761.00 5472.00
10A Видите Ѕвезда VS1024BN 12V 24V Авто ЕП PWM Соларни Задолжен Контролор LCD Дисплеј Свеж
10A Видите Ѕвезда VS1024BN 12V 24V Авто ЕП PWM Соларни Задолжен Контролор LCD Дисплеј

Карактеристики : ·Одлично EMC дизајн·32битна MCU со голема брзина·Високо ефикасна Серија PWM полнење·Четири

DEN 2623.68
соларни регулаторот 20A панел полнење MPPT Tracer2215BN wifi функција КУТИЈА АПП употреба MT50 далечински метар и на температурата Свеж Со попуст
Далечински Метар МТ-50 за ТРАГАЧ MPPT соларни задолжен контролор BN Серија MPPT VS BN серија EPsoalr Трагач 2215BN tracer2215BN Свеж Со попуст
Далечински Метар МТ-50 за ТРАГАЧ MPPT соларни задолжен контролор BN Серија MPPT VS BN серија EPsoalr Трагач 2215BN tracer2215BN

Далечински Метар МТ50 за ТРАГАЧ BN Серија MPPT,VS BN серија Новата генерација далечински метар MT50 е компатиби

DEN 861.00 936.00
EPever eBox-WIFI-01 WIFI Сериски Серверот RS485 да се WIFI Поддршка СТАН за EPsolar LS-Б VS-А VS-BN Трагач-Еден Трагач-BN ШИ Свеж Со попуст
EPever eBox-WIFI-01 WIFI Сериски Серверот RS485 да се WIFI Поддршка СТАН за EPsolar LS-Б VS-А VS-BN Трагач-Еден Трагач-BN ШИ

EPever e BoxWIFI01 WIFI Сериски Серверот RS485 да се WIFI Поддршка СТАН за EPsolar LSБ VSА VSBN ТрагачЕден ТрагачBN ШИ СПИ e TracerА

DEN 906.00 1416.00
Ново ЕП Tracer3210AN LCD MPPT 30A Соларни Задолжен Контролор 30amps 12V 24V 100VDC Соларен Панел на Наполнетост на Батеријата Свеж Со попуст
Ново ЕП Tracer3210AN LCD MPPT 30A Соларни Задолжен Контролор 30amps 12V 24V 100VDC Соларен Панел на Наполнетост на Батеријата

Ново ЕП Tracer3210 AN LCD MPPT 30 A Соларни Задолжен Контролор , 30amps 12 V 24 V 100 VDC Соларен Панел на Наполнетост на Батер

DEN 3278.00 3642.24
PWM 10/20/30A Двојна USB Соларен Панел Батеријата Регулатор на Полнење Контролер 12/24V LCD Нов Пад Брод Свеж Со попуст
PWM 10/20/30A Двојна USB Соларен Панел Батеријата Регулатор на Полнење Контролер 12/24V LCD Нов Пад Брод

Спецификации : Номинална Напон : 12 V 24 V Авто Апликација : Сончев Систем Контролер Струја : 10 A / 20 A / 30 A Со Та

DEN 345.00 396.00
10A Соларни Полнење Регулаторот T10 12V 24V Авто Соларен Панел Контролор за Соларна Осветлување Систем LCD Екран Light и Двоен Свеж Со попуст
45A 45amp PWM регулатор соларен панел полначот дома VS4524AU сензор на температура на 12v 24v авто работа бесплатен превозот Свеж Со попуст