XGECU V7.05 TL866II Плус EEPROM СЛИК AVR TL866 USB Универзална bios-от Програмер 24 93 25 mcu bios-от EPROM подобро од TL866cs/TL866A

XGECU V7.05 TL866II Плус EEPROM СЛИК AVR TL866 USB Универзална bios-от Програмер 24 93 25 mcu bios-от EPROM подобро од TL866cs/TL866A

DEN 2351.52

Свеж

Во магацинот

Таа поддржува multiprogramming режим (до четири ). И да не се чувствуваат топлината на програмер по таква долга континуирана работа.СЛИК серија 8-битни микроконтролерски програмирање
3. Чип авто сериски број е најкомплетниот и практични. поддршка WIN2000 / WINXP / WIN2003 / WIN2008 / WIN VISTA /WIN7/WIN8/WIN10(32b ITS И 64 BITS)
7.
Уникатен ултра-ниска потрошувачка на енергија
Целата програмерот е опремен со ултра-ниска моќност чипови и е декориран со електрична енергија преку USB Интерфејс. Единствен сериски ICSP интерфејс.
Поддршка на широк спектар на чипови
15000+ поддржани уреди од стотици производители со 7. Answer : ___________________________ Note : TL866 CS не поддржува ICSP
7.Универзална програмер : TL866 II плус 1 buc
2. Минимален Волумен и најниска Потрошувачка на Енергија и не Чувствуваат никаква Топлина во Процесот. поддршка на сериски преземете и високо-брзина паралелно висок напон програмирање. Краток-коло не ресетирање на КОМПЈУТЕРОТ. Широк спектар на чип 15000+ поддршка, поддршка за сериски и паралелни серија 40/44/48 PIN голем капацитет ФЛЕШ
6. Најдобри внатрешни 40 pin текот напон заштита, најсилните VCC/VPP 4-ниво на прекуструјна заштита. suport над 15000+ чипови ( Овој број одржување ажурирање)
Англиски manual download link :
Најновиот софтвер линк за преземање : (ќе се ажурира во иднина)
Поддршка Уред Листата :
(ве молиме имајте во предвид : пред купување, бидете сигурни дека модели што сакате да ја програма се во листата!)
9.
Сериска Flash : стандарден SPI, високи перформанси Dual I/O SPI и Quad I/O SPI (25 Bxxx, 25 Dxxx, 25 Fxxx, 25 Lxxx, 25 Pxxx, 25 Qxxx, 25 Sxxx, 25 Txxx, 25 Uxxx, 25 Vxxx, 25 Wxxx, 25 Xxxx, 26 Vxxx, 45 PExx, MX26 Lxxx ).AVR серија еден чип со голема брзина програмирање
2. Програмабилни чип може да се обезбеди со доволно програмирање моќ (најголемата програмирање излезна е 2 w дека е невозможно за еден чип да се користи 2 watts на програмирање моќ). Сопствената потрошувачка на енергија е помала од 20m A (тоа е 7m A кога програмер не е програмирање, LED моќ индикатор за употреба најголемите електрична енергија, 5m A секој еден) и Програмирање моќ на косата го оценувате се помалку од 20%, така што програмерот може да обезбеди висок VCC VPP програмирање електрична струја. автомобил компјутерски чип програмирање. Добро дизајниран евтини професионален програмер, за Производство на високо-густина SMD технологија, обединета кориснички интерфејс, лесно да се користи, целосно функционална, сигурен програма работи на примена на софтвер, ултра-мали код -работи побрзо, поддржува двојазичен (македонски и Кинески)
Пакетот Вклучува :
1.Data Flash (AT45 Dxxx, AT26 Dxxx)
Паралелно НИТУ Флеш : 28 Fxxx, 29 Cxxx, 29 Fxxx, 29 BVxxx, 29 LVxxx, 29 Wxxx, 49 Fxxx серија, Samsung's K8 Pxxxx, K8 Dxxxx серија, .Нашата продавница, исто така, нуди многу видови на адаптери за Minipro TL866 за извршување на мултифункционален : TSOP/32/40/48 , TSOP/32/40/48(со црна convent адаптер),TSOP40 A,TSOP48 to SOP44,SOP56,TSOP32,TSOP40 B,SOP44,SOP8 и SOP28. Тоа е првата сеопфатна програмерот да го програмата сите чипови без надворешно напојување.Верзија на софтвер број : V7. Тест CMOS4000 74/54 серија интегрирано коло.TOPwin софтвер на CD (за Windows98se/2000/me/xp/Win 7(64-битна)) : 1 buc
Извонредна предности на TL866 II програмер
1.

Број На Модел На: TL866II Плус
Материјал: Пластични
Max. Бројки: 16
Стил: Општа Намена Калкулатор
Бренд Име: XGECU
Применливи Батерија Тип: двојно напојување
Извор На Енергија: USB
Употреба: компјутер

Додатоци на производи

Топла 100PCS/многу Достав Торбичка Laminator Филм 6(110x160mm) Големина 70 микрофон Фото Документи МИЛЕНИЧЕ Laminator Филм Свеж Со попуст
Топла 100PCS/многу Достав Торбичка Laminator Филм 6(110x160mm) Големина 70 микрофон Фото Документи МИЛЕНИЧЕ Laminator Филм

Бренд Достав : 3810Големина : 110*160mmОблик : ПапкатаМатеријал : ПластикаТип : laminating филмГолемина : 6"7 C = 70mic = 0.07

DEN 378.00 397.92
NOYOKERE Добра Продажба Сива Тешко Пластична Обвивка 8 Цифри Електронски Мини Калкулатор Keychain Случаен Боја Свеж Со попуст
NOYOKERE Добра Продажба Сива Тешко Пластична Обвивка 8 Цифри Електронски Мини Калкулатор Keychain Случаен Боја

Пластична Обвивка 8 Цифри Електронски Мини Калкулатор w KeychainLCD дисплеј и притиснете keypads направи 8 Цифри

DEN 48.00 55.68
Евтини 58mm мини bluetooth преносни пос приемот печатач IOS поддршка USB и RS232 интерфејс за мобилни сметка за печатење Свеж
2018 A4 Мали димензии УВ Печатач Голф УВ Flatbed Печатач за Телефонот Случај, Т-маица, кожа,TPU телефон случај печатач со УВ Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот ARTCUT Софтвер 2009 Винил Машина Плотер Сечење Плотер Винил Знак Правење Дизајн софтвер Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот ARTCUT Софтвер 2009 Винил Машина Плотер Сечење Плотер Винил Знак Правење Дизајн софтвер

Опис На ПроизводотArtcut софтвер за сите сечење плотерНа ARTCUT софтвер нуди решение за signmaking треба,од основн

DEN 1368.00 1439.52
wholesa ласерско скенирање бар-код нировиот Скенирање Платформа изразат еден посветен Скенирање Платформа издржам супермаркет Свеж Со попуст
100PCS/многу Достав 3809 топла торбичка laminator филм 5(95x135mm) големина 70 микрофон фото документи МИЛЕНИЧЕ laminating филм Свеж
2017 Високо-квалитетни wholesalewired скенер Едно-димензионални код скенер со автоматски континуиран скенирање пиштол stent Свеж Со попуст
A3 Празно Инкџет печатење на ПВЦ фолија(бела) за ПВЦ ID-карта во донесувањето одлуки ,студент картичка , членската картичка Свеж Со попуст
Висока брзина 4.7 Инчен Индустриски паметен Телефон Bluetooth 1D/2D ласерски Безжична Рачни Андроид PDA бар-код скенер 4G Data Свеж Со попуст
Ниска цена CCD Скенирање бар-код на моторот 1D ttl rs232 usb мал бар-код скенер Свеж
Ниска цена CCD Скенирање бар-код на моторот 1D ttl rs232 usb мал бар-код скенер

1 D баркод скенер мотор модул E1005 : Вовед : Сега киосци, медицински инструменти, дијагностичка опрема, лота

DEN 768.00
2D/QR Слика бар-код Скенер Брзо расте со USB/RS232 погоден за ПОС и инвентар Бесплатен превозот Свеж
2D/QR Слика бар-код Скенер Брзо расте со USB/RS232 погоден за ПОС и инвентар Бесплатен превозот

Најбрз 2 D скенер ! * Добар квалитет 2 D слика скенер со Стојат * Четиричип Занимаваат Технологија Исклучив

DEN 2880.00
58IIH Висок Квалитет на USB Порт 58mm Термички Приемот Pirnter ПОС печатач Мини Печатач Печатач Термички печатач Свеж Со попуст
58IIH Висок Квалитет на USB Порт 58mm Термички Приемот Pirnter ПОС печатач Мини Печатач Печатач Термички печатач

За било какви прашања ве молиме email на нас Повратни информации : Позитивни повратни информации ќе бидат

DEN 1321.00 2811.84
нова машина amphibious Џија Бо GP-3120TU термички печатач баркод етикета машина цена супермаркет Етикета Печатач Свеж Со попуст
нова машина amphibious Џија Бо GP-3120TU термички печатач баркод етикета машина цена супермаркет Етикета Печатач

печатач Мода моделирање На најдобри Врвот на материјалот Остар нож USB интерфејс Трајни печати ја глават

DEN 2281.00 2426.40
Десктоп 58mm Термички Печатач за Windows Android и ios Bluetooth печатач Термички Печатач Потврда за Android Свеж Со попуст
Десктоп 58mm Термички Печатач за Windows Android и ios Bluetooth печатач Термички Печатач Потврда за Android

Десктоп 58mm Термички Печатач за Windows Андроид Bluetooth печатач Термички Печатач Потврда за Андроид ,USB+Bluetooth п

DEN 805.92
ЈП-OM3 Автоматско Omnidirectional Ласерски бар-код Скенер 24 Линија Бар-Код Читач на дланка-бесплатни Стојат USB Врвен Квалитет Свеж Со попуст
80mm bluetooth печатач термички печатач термички приемот печатач на bluetooth андроид мини 80mm термички bluetooth печатач 80LD Свеж Со попуст
80mm bluetooth печатач термички печатач термички приемот печатач на bluetooth андроид мини 80mm термички bluetooth печатач 80LD

И имајте на ум дека Апликациите не се обезбедени, ние само се обезбеди Печати Демо да се тестираат ако ва

DEN 2688.00 3162.24
ZJ 58mm 5890K Термички Печатач Билет Термички Приемот Печатач USB Интерфејс Ресторан Бил ПОС печатач Свеж Со попуст
ZJ 58mm 5890K Термички Печатач Билет Термички Приемот Печатач USB Интерфејс Ресторан Бил ПОС печатач

Црна USB Порт 58mm термички pirnter ниско ниво на бучава ПОС Приемот печатач 5890k на комерцијална продажба на ма

DEN 1080.00 1286.40
NOYOKERE Џеб Цртан филм Мини Калкулатор Ха ndheld Џеб Тип Монета Батерии Калкулатор носат бенефиции Свеж Со попуст
NOYOKERE Џеб Цртан филм Мини Калкулатор Ха ndheld Џеб Тип Монета Батерии Калкулатор носат бенефиции

Предмет тип : КалкулаторМатеријал : пластикаБоја : Sliver, сина, зелена, розова, виолетоваГолемина : 46*50mmНапо

DEN 44.00 50.40
WholesalHigh квалитет 80mm Автоматско сечење термички печатач приемот машина брзина на печатење USB + Bluetooth интерфејс Свеж Со попуст
WholesalHigh квалитет 80mm Автоматско сечење термички печатач приемот машина брзина на печатење USB + Bluetooth интерфејс

Ако купувачот треба брза испорака, DHL, FEDEX,UPSот,ТНТ,EMS се сите достапни (515 Дена) Ние не се gurantee време на исп

DEN 2736.00 2879.52
висока брзина на оригиналниот USB порт 58mm термички Приемот печатач Ниско ниво на бучава мини Пос печатач трговија на големо Свеж Со попуст
58mm impressora bluetooth џеб печатач со Android SDK поддршка 57*50mm хартија во ролна за такси мобилни пос приемот печатење Свеж
58mm impressora bluetooth џеб печатач со Android SDK поддршка 57*50mm хартија во ролна за такси мобилни пос приемот печатење

58mm impressora bluetooth џеб печатач со Android SDK поддршка 57*50mm хартија во ролна за такси мобилни пос приемот печатење

DEN 1824.00