Рачно Изработени Чај Додаток Чај Поставува Yi Xing Пурпурна Глина Teapot Це Ша Фу рачно изработени Чај Тенџере Кинески 240ML

Рачно Изработени Чај Додаток Чај Поставува Yi Xing Пурпурна Глина Teapot Це Ша Фу рачно изработени Чај Тенџере Кинески 240ML

36 %

DEN 1112.00

DEN 1737.60

Свеж

Во магацинот


ќе бидете сигурни дека сè е во добра состојба пред превозот надвор.3%
Америка
10.
Брза Испорака/ Предмети Пристигна Го Оценувате
e-EMS
e-Пакет
EMS
DHL
FEDEX
ТНТ
5-15 Дена
5-15 Дена
5-13 Дена
5-10 Дена
5-10 Дена
5-10 Days
Превозот :
Ние соработуваме со Кина Пост, тоа ќе се обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти.
Ние ќе брод вашата нарачка од штом го вети.
П : Кога јас не го добие, што треба да направам ?
О : Некои пакети ќе биде одложен,ве молиме контактирајте со нас прво да се прошири на заштита на време. Ние сме лесно да се комуницира, и ние се обидуваме да се добие 5 ѕвезди. Испрати еден или рефундирање на еден зависи од вас.
Повратни информации :
Ако постојат некои фактори, за да се направи сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас .Ве молиме почекајте во пациентот.
Брзо Пакување, Брзо Испраќање.6%
Канада
2.2%
Други
Најчесто околу 15-35 Дена
Answer : ___________________________ Note : Кога ќе се примени предмети,ве молиме проверете внимателно во рок од 24 часа.
Времето за Испорака Табела Со "ДОН Пост" (Кина Пост Воздух Mail)
Земја
Предмети Пристигна Го Оценувате
6-9 Дена
10-15 Дена
16-20 Дена
21-25 Дена
>26 Дена
Русија
0
29.Било каков проблем,ве молиме да бидат слободни да контакт. (Pls дозвола малку разлика помеѓу сликата и вистински производ за хроматска аберација.
Ви благодариме!
.
П : Ако имам прашање за шопинг, што треба да направам?
А : Можете да ме контактирате , ќе ви помогнат.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
П : Ако сакам да се купат на големо, што треба да направам?
A : Можете да ме контактирате и да ми кажете колку сакате да ги купите, јас ќе ви даде попуст. ние ќе се обидеме потрудиме да се направи да се чувствувате задоволни.8%
Израел
0
8.Тоа е многу важно.
Ние треба вашата поддршка и разбирање.
П : Ако јас се купи повеќе од 3 компјутери во една цел, може да можам да добијам попуст?
A : Можете да ги имаат 5% попуст попуст кога ќе го купите повеќе од 2 парчиња и може да се добијат попуст од купонот, во нашата продавница. Вистинската еден ќе биде малку темно, не толку сјајни )
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали е вистински слики?
A : 100% Вистински шут, се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, може да се купи се однесуваат на слики.
П : ми купи два, но ќе ми испрати еден, сакам решение.
Превозот Штети & Загуба
Ве молиме не се отвори спор сега.8%
Бразил
0
2%
28.
П : Ако јас не се задоволни, што треба да направам?
А : ве Молам контактирајте ме, ова може да се решаваат преку дискусии. Ќе контакт со вас наскоро.
Точка Име : YIXING Глина Teapot Материјал : Виолетова Глина Капацитет : 240ml Големина : 16cm * 6cm * 8cm Време на Испорака : 15 - 35 дена ( ве молиме погледнете детали подолу ( Прирачник за мерење е за повикување само да преовладуваат во вид) Фу Чај Не-Загадена Чај Земе sip Уживајте во вашиот здрава,природна & удобно лифт лесно Најдобар Квалитет за клиентите.2%
Франција/велика БРИТАНИЈА
19.
Но, ако некоја штета да се случи за време на transportion,
ве молиме контактирајте со нас, па ние ќе се реши прашањето наскоро Препратете или Наплата.

Капацитет: 201-300ml
Бренд Име: ULKNN
Материјал: Виолетова Глина
Материјал од Глина: Виолетова Глина
Оригиналното Место: Yixing
Број на Корисник: 3
Име: Чај Додаток
Име: тава чај
метод на изработка на: рачно изработени

Додатоци на производи

Бесплатен Превозот Вистински 4 Парчиња Јапонски Леано Железо Чај чаши Чај чаши Drinkware 70ml Кинески Кунг Фу чај тенџере филџани Свеж Со попуст
Бамбус Чај Топки Листовите Рачно Изработени Врежан Lotus Leaf Вени Чај Лопата Чај Лажица Еко Пријателски Чај Алатки Додатоци Свеж Со попуст
TANGPIN кафе и чај алатки керамички чај топки керамички додатоци кинески кунг фу сет чај Свеж Со попуст
TANGPIN кафе и чај алатки керамички чај топки керамички додатоци кинески кунг фу сет чај

Топло совети : 1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .2 : Бразил, Арген

DEN 287.00 574.08
Топла Продажба Bowknot Dustproof Обновливи Првенство Силикони Капак Првенство Покрие Печат Покрие Капак Термичка Изолација Свеж Со попуст
2 парчиња/set Кинески Керамичка Чаша Чај Мраз Разбиена Глазура Првенство Кунг Фу teaset Мали Порцелански Чај Сад Teacup Чај Свеж Со попуст
Protable Солидна Боја Вода Силикони Чаши Виткање Расклопна Гаргара Првенство За Надворешна Патување Drinkware Алатки Свеж Со попуст
ЏИЈА-GUI ЛУО Правоаголни и Тркалезни Кунг Фу Чај Меламнин Бамбус Вода Чај Церемонијата Контејнер за Складирање Фах Чај Поставите Свеж Со попуст
1SET Топла продажба Teapot Поставите 21fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot + 6x Двојно Ѕидови Чаши OS 1135 Свеж Со попуст
1SET Топла продажба Teapot Поставите 21fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot + 6x Двојно Ѕидови Чаши OS 1135

Опис на производотПредмет Бр : MLG1135Член име : 600ml стакло teapot сетМатеријал : отпорни на топлина стакло сет(1

DEN 988.00 1098.24
Промоција! 6 Компјутери Пурпурна Глина Првенство Поставите Керамички Teacups 40ml Кинески Кунг Фу Teacup Чаши Чај со Врвен Квалитет Свеж Со попуст
Расположливиот млеко чај пластична чаша задебелена транспарентен овошен сок пие овошен куп 9-20 ОЗ МИЛЕНИЧЕ 100pcs/многу Свеж Со попуст
Bowknot Dustproof Обновливи Првенство Капак Силикони Чај Првенство Покрие Печат Покрие првенство Капак Првенство Vasos Де Plastico Свеж Со попуст
1pcs Кинески Longquan Celadon Моб и Ди Печката Глазура рачно изработени Фер Кригла 190ml Ча Хаи Teapot Поени на Чај ware Кунг Свеж Со попуст
1pcs Кинески Longquan Celadon Моб и Ди Печката Глазура рачно изработени Фер Кригла 190ml Ча Хаи Teapot Поени на Чај ware Кунг

1pcs Кинески Longquan Celadon Моб и Ди Печката Глазура Handmake Фер Кригла 190ml Ча Хаи Teapot Поени на Чај ware Кунг Фу Сет Ча

DEN 1102.00 2203.20
1pcs Нерѓосувачки Челик Чај Infuser Лабава Лист Чај Цедилка Билен Зачин Филтер Креативни Ракета Форма Infuser Чај Алатки Додатоци Свеж Со попуст
2 Парчиња Креативни Зголеми Силикони Чај Infuser Кујна Gadgets, Силикони Чај Торба Топката Стап Infuser Филтер Чај Алатка Свеж Со попуст
Arshen Кристал Долче Започна Кафе Капсула 4 Парчиња/Set Plsatic Refillable Кафе Капсула 200 Пати Обновливи Компатибилен со Nescafe Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Chasen Whisk Chashaku Зависник Бамбус Лажичка за Matcha Чај, чај четки Свеж
Бесплатен превозот Chasen Whisk Chashaku Зависник Бамбус Лажичка за Matcha Чај, чај четки

Бесплатен превозот Chasen Whisk Chashaku Зависник Бамбус Лажичка за Matcha ЧајторбаОва е 80 prongs whiskТоа би можеле да им

DEN 432.00
ONEICE Кинески Стил Деликатна рачно изработени 55ml Мали Кунг Фу Чај Првенство Jingdezhen Груба керамика Чај сад Страна се Насликани Свеж Со попуст
2017 Вистински Топла Продажба Нерѓосувачки Челик 4L Вода Литургија Индукција Шпорет Кампување Kettles Шпорет Печка Свирче Teapot Свеж Со попуст
Handpaint Птица Мастило Сликарство Кинески Висок Степен на Керамички Порцелански Сет Чај Чај Првенство Глазура Печката 65ml Свеж Со попуст
1PCS!WIZAMONY Кинески Longquan Celadon Порцелански Drinkware Teacup Чај Сад 60ml Пукам Глазура Златна Риба Чинијата, Kng Фу Свеж Со попуст
1PCS!WIZAMONY Кинески Longquan Celadon Порцелански Drinkware Teacup Чај Сад 60ml Пукам Глазура Златна Риба Чинијата, Kng Фу

1 PCS!Промоција!WIZAMONY Кинески Drinkware Longquan Celadon Порцелански Teacup Чај Сад 60ml Пукам Глазура Златна Риба Чинијата

DEN 573.00 763.20
180ml Јапонски Сини и Бели Порцелански Gaiwan Teapot Кунг Фу Чај Поставите Puer Чај Тенџере со Цедилка Креативни Керамички Дома Свеж Со попуст
Arshen Fangle 80ml Двоен Ѕид рачно изработени Отпорни на Топлина Чај Пијат Чаши Јасно Здрава Пијат Кафе Чаши Изолирани Подарок Свеж Со попуст
1 Компјутер Од Не ' Рѓосувачки Челик Практични Срце Облик На Чај Infuser Лажица Цедилка Поостри Се Справи Со Туш Табела Алатка Свеж Со попуст
250/350/450ML Најновите Јасно Двоен Слој Кристал Чај Чаша Отпорен на Топлина Млеко Термичка Изолација Првенство Свеж Со попуст
250/350/450ML Најновите Јасно Двоен Слој Кристал Чај Чаша Отпорен на Топлина Млеко Термичка Изолација Првенство

250 / 350 / 450 ML Најновите Јасно Двоен Слој Кристал Чај Чаша Отпорен на Топлина Млеко Термичка Изолација Прве

DEN 193.00 284.16