Аквариум Прозорец Чистење Лебди Магнетни Четка Аквариум Риба Стакло Резервоарот Алги Scraper Почиста Магнети Четка за Чистење CT008

Аквариум Прозорец Чистење Лебди Магнетни Четка Аквариум Риба Стакло Резервоарот Алги Scraper Почиста Магнети Четка за Чистење

0 %

DEN 475.00

DEN 475.20

Свеж

Во магацинот


Функција : Сосема нов и висок квалитет. Погодни за употреба со различна дебелина на стакло. На насочат дизајн е така уметнички и пријатен за око. Постоечкиот дизајн избегнува изгубени магнети на дното од вашиот аквариум и го прави лесен за употреба. Не се лизга griped рачка за подобрување на чистење акција. Супер силни магнети за употреба со различни стакло дебелини. Не се лизга griped се справи со подобрува чистење акција, додека анти-нула чистење влошки се многу ефикасни во отстранување на алги од стакло. Големина S Магнетна сила на располагање помеѓу помалку од 6mm Големина M Магнетна сила на располагање помеѓу 6mm-10мм Големина L Магнетна сила на располагање помеѓу 10мм-16mm Големина XL Магнетна сила на располагање помеѓу 16mm-20mm
Боја : Сина
Големина на :
Пакет содржина : 1 buc Аквариум Четка за Чистење
Парцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 35-60 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. DHL, UPS-от, EMS, Fedex и други изразат испорака треба 3-7 дена обично(Различни express ќе има малку поинаков време на испорака)
Кина Пост време на испорака :
Да руската Федерација обично трае 45~60working дена
Во САД, Канада обично трае 18~35 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 20~40working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 25~45 работни дена
Во Италија, Бразил и други Јужна Америка contries обично трае 40~90 работни дена
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ве молиме да не информирате на decared вредност кога ќе го поставите цел да ни доколку ви е потребно.
Инаку ние ќе се намали декларираната вредност стандардно за да се намали данокот.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Ве МОЛИМЕ контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
Answer : ___________________________ NOTE : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Големина: S, M, L, XL
Тип: Риба
Бренд Име: JEBO
Материјал: ABS
боја: Сина

Додатоци на производи

20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ИЛИ Прекрасни Свеж Со попуст
20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ИЛИ Прекрасни

20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ГрадинаНие не нудиме из

DEN 67.00 79.20
SZS Топла 2 ПАРЧИЊА Пластични Какао Дрвото Растенија за Риба Резервоарот Аквариум Декорација Свеж
SZS Топла 2 ПАРЧИЊА Пластични Какао Дрвото Растенија за Риба Резервоарот Аквариум Декорација

*2 ПАРЧИЊА Пластични Какао Дрвото Растенија за Риба Резервоарот Аквариум ДекорацијаПрироден изглед на

DEN 61.44
Нови Активиран Јаглерод Филтрација Пена Подлога Филтер Аквариум Плоштадот Биохемиски Филтрација Сунѓерот Лист S/M/L дупка C42 Свеж Со попуст
Аквариум подводните грејач риба резервоарот греење род експлозија доказ стакло температура прилагодување EHEIM 100W 200W 300W Свеж Со попуст
Супер Тивок Мини Аквариум Воздух Кислород Пумпа 1.2 W за Риба Желка Резервоарот Прилагодливи Airpump Риба Тенкови Додатоци Свеж Со попуст
SUNSUN Аквариум led украсни риби светла креативни светла аквариум светла риба резервоарот светла Бела и сина 110V-240V/5W/USB Свеж Со попуст
Најновите Аквариум Украс Богатство Diver Ловец На Богатство Слика Акција Риба Нуркач Резервоарот Украс Аквариум Пејзаж Свеж Со попуст
1Pcs Аквариум Воздушна пумпа Пластични 4cm Еден Начин да се Провери Вентил Не-Враќање За Аквариум Риба Резервоарот за Вода CO2 Свеж Со попуст
SZS Жешка Риба Резервоарот Аквариум Украс Растенија, Пакет на 5pcs Зелена Свеж
SZS Жешка Риба Резервоарот Аквариум Украс Растенија, Пакет на 5pcs Зелена

*Риба Резервоарот Аквариум Украс РастенијаМатеријал : Пластика.Големина : неговата висина е околу 3.94" / 10

DEN 180.48
Аквариум Риба Резервоарот 50g Инстант Жолт Прашок За Украсни Риби се Третираат Бактериски Капка Брод Свеж Со попуст
Аквариум Риба Резервоарот 50g Инстант Жолт Прашок За Украсни Риби се Третираат Бактериски Капка Брод

Карактеристики : Јапонски жолт прав се карактеризира со добро water solubility,добра ефикасност,висока безбедн

DEN 113.00 132.96
Силиконски Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Корални Растенијата Подводни Украс Убаво Декорација Свеж Со попуст
Силиконски Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Корални Растенијата Подводни Украс Убаво Декорација

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 50.00 52.80
Вештачка Смола Корални Растенијата Аквариум Риба Резервоарот Декорација Подводни Украс-Y102 Свеж Со попуст
Вештачка Смола Корални Растенијата Аквариум Риба Резервоарот Декорација Подводни Украс-Y102

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Обезбедува одлична скривница за рибите Лесно да се исчисти, не исч

DEN 62.00 68.16
Аквариум атман НА 106/at-106 ултра-молчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер Свеж Со попуст
Аквариум атман НА 106/at-106 ултра-молчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер

Аквариум атман НА 106 / at106 ултрамолчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер беспла

DEN 1135.00 1194.72
Топла 1m/5m/10m Јасно Аквариум Силикони Цевка Воздушна Пумпа Кислород Цевки За Риба Резервоарот 4/6mm Аквариум Воздушна Пумпа Свеж Со попуст
Nicrew 12 Бои Подводни Круг Риба Резервоарот Светилка Водоотпорен Воздушни Меури Во Аквариум Подводни Светлина Шарени За Аквариум Свеж Со попуст
Аквариум Ултра Тивок Еден Штекер Воздушна Пумпа Риба Резервоарот Кислород Воздушна Пумпа Аквариум Кислород Aerator 220-240V Свеж Со попуст
Желка Кровна Тераса Желка Лебдечки Остров Аквариум Оркестарот Сонцето Кровна Тераса Лебдечки Остров Свеж Со попуст
Желка Кровна Тераса Желка Лебдечки Остров Аквариум Оркестарот Сонцето Кровна Тераса Лебдечки Остров

ОписОваа желка лебди е направен од polyresin и го прави возбудлива украс во секој аквариум.Направете вашиот

DEN 279.00 398.88
Нерѓосувачки Челик Еден Начин да се Провери Вентил За Аквариум Co2 Генератор Diffuser Регулатор на Co2 Не-враќање Проверете Свеж Со попуст
Нови Јасно Полжав Стапица Аквариум Риба Резервоарот Растенија Planarian Leech Фати Средина yy56 Свеж Со попуст
Нови Јасно Полжав Стапица Аквариум Риба Резервоарот Растенија Planarian Leech Фати Средина yy56

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Специјален дизајн на ноктите може да се ползи во внатреш

DEN 74.00 89.76
Behogar Аквариум Вентилаторот за Ладење Риба Резервоарот за Вода Чилер 100Degree Прилагодливи w/2 Правец на Режимот 1/2/4 Фан Свеж Со попуст
Убаво Блескав Ефект Силикони Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Живописни Украс Свеж Со попуст
Убаво Блескав Ефект Силикони Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Живописни Украс

Топла Продажба Блескав Ефект Силикони Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Живописни

DEN 46.00 48.48
Аквариум Базен Пумпа Хидропоника Diffuser Риба Резервоарот Меур Воздух Камен Aerator Нов Кислород Минерални Меурчиња Додатоци Свеж Со попуст
2 Size Акрилик Мини Аквариум Betta Риба Резервоарот Аквариум Инкубатор Изолација Мрестилиштата Мини Риба Сад Рептил Кафез Желка Свеж Со попуст
40mm водата за Езерцето Пумпа Хидропоника Воздух Камен Меур Диск Aerator Аквариум Риба Резервоарот Кислород систем Додатоци Свеж Со попуст
CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикатор Свеж Со попуст
CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикатор

CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикаторИме на производ : CO2

DEN 319.00 335.52