Топ Финел модерна евтини flocked tulle за прозорец чиста завеси за кујна, дневна соба и спалната соба вратата ролетни завеса ткаенина

Топ Финел модерна евтини flocked tulle за прозорец чиста завеси за кујна, дневна соба и спалната соба вратата ролетни завеса

50 %

DEN 240.00

DEN 479.04

Свеж

Во магацинот

Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот). Ве молиме перење одделени од други ткаенини.
Превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
Повратна информација Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. • Се должи на светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики • ве Молиме овозможи 1-5cm devition поради hemming
Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас. • Цел на повеќе од $150. • Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Откако ќе ја прими, ќе shoud спреј малку вода за завесата, па место во сенка да се исуши.Контактирајте Со Нас. Машина за перење е на располагање, но ние ви препорачуваме хемиско чистење. • Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Порака Трговец : cn1510467133
. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате железо, тоа ќе биде подобро.) • Материјал : Voile завеса/Tulle завеси • Модел : Пастирски Флорални • Прозорецот Третман Насловот Тип : Grommet, Род Џеб, Табот Врвот, Лента за Куки, се Повлече Pleated Лента • Ткаенина Нега : Машина за Миење • Совети : За соодветна полнота, панели треба да се измери 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец.Како да се мијат завеса?
Бидејќи завесата може да се исцеди во транзит, тоа ќе биде не е многу мазни како на сликата. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.00,брод од страна на EMS или DHL. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или e-mail на нас, ние ќе ви одговори e-mail во рок од 24 часа.Како ние да ја испорача стоката? Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Големина: W100cm x H270cm, W150cm x H250cm, W200cm x H250cm, W250cm x H270cm, W300cm x H250cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm, W500cm x H250cm, W100cm x H200cm, W100cm x H130cm, Custom made
Обработка: 1 Табот Врвот, 2 Grommet, 3 Род Џеб, 4 Лента за Куки, 5 Повлече Pleated Лента
Стил: Модерна
Формат: Скала Јаже
Локација: Кујна
Број На Модел На: CL036
Употреба: Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип: Станот Прозорецот
Тип: Општи Pleat
Бренд Име: Topfinel
Шема: Flocked
Инсталација Тип: Таванот Инсталација
Техника: Ткаени
Шаблон Тип: Флорални
is_customized: Yes
Функција: Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал: 100% Полиестер
топ завеса options 1: Во Табот На Врвот
топ завеса options 2: Grommets/претходно биле вклучени
топ завеса options 3: род џеб
топ завеса options 4: кука
Состојка: Синтетички Влакна
Тип На Производ: Со Други Предмети За
Тип На Објект: Прозорец Скрининг

Додатоци на производи

Топ Финел Цртан филм Автомобил Завеси за Детска Спална соба Прекрасни Момчиња и Девојки Соба Завеси Drapes Подготвени Направени Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн

Препорачуваме ПроизводиПочитувани купувачи : 1 Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.2 За големи

DEN 1116.00 1508.64
Топ Финел Модата Заврши Прозорец Скрининг Tulle Модерна Чиста Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Ткаенина за Завеса во Парк Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец TulleМатеријал : 100% ПолиестерЗасенчување го оценувате : Tulle завеси5%Тежина :

DEN 643.00 960.00
Вода Замокот Современа Договор селски Затемнување Завеса Крпа Voile Tulle Седи Соба Спална соба Засенчување ТОПЛА ПРОДАЖБА WP230 Свеж Со попуст
Природата Белата Tulle Sliver Ѕвезда Топол Печат Terylene Чиста Евтини Tulle Прозорецот Третман Панел За Спалната соба Газа Свеж Со попуст
Јапонија Noren Tapestry Птици и Цвеќиња Отпечатоци Памук, Лен Вратата Завеса Ѕид Виси Оркестарот Кујна Завеса Соба Divider 85x150cm Свеж Со попуст
Нови пристигнување Пастирски Прозорец Завеси За дневна Соба/ кујна соба Дебели затемнување Завеси Прозорецот Третман Бесплатен Свеж Со попуст
Европски Стил Везени Бела Tulle За Дневна Соба Луксузен Чиста Завеса За Спалната Соба Прозорец Завеси Свеж Со попуст
Европски Стил Везени Бела Tulle За Дневна Соба Луксузен Чиста Завеса За Спалната Соба Прозорец Завеси

Европски Стил Везени Бела Tulle За Дневна Соба Луксузен Чиста Завеса За Спалната Соба Прозорец ЗавесиСове

DEN 1976.00 1976.16
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби Свеж Со попуст
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби

Answer : ___________________________ Note : 1.Цената е за 1 парче на завесата 2 Не се Вклучени : НЕМА Prong куки / Tieback / Tassle / Перни

DEN 307.00 557.76
Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30 Свеж Со попуст
Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30

Опис На Производот1 Обработка : 2 Цената е само за Едно Парче на завесата( не е достапно ) Tulle и Завеса Крпа

DEN 241.00 354.24
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба Свеж Со попуст
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба

Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа н

DEN 207.00 264.96
Бонбони Боја Симпатична Срцето Линија Tassel String Вратата Завесата На Прозорецот Соба Divider Завеса Valance Свежи Едноставен Свеж Со попуст
1.4x2.6 Подготвени Направи Завеса Tulle Чиста Завеса За Дневна Соба, Спална соба, Кујна со луксузни valance Прозорец Завеса Свеж Со попуст
Извезена Пеперутка Цртан филм Прозорец Скрининг Voile Прилагодите Дете Спална соба Tulle Завеси Бела Voile За Дневна Соба AG013&2 Свеж Со попуст
tulle чиста завеса за спалната соба дневна соба одделување на прозорецот завеса за кујна солидна боја завеси на прозорците Свеж Со попуст
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба Свеж Со попуст
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец Завеси / Tulle / ValanceМатеријал : 100% ПолиестерЗа нега на настава : Машина за ми

DEN 855.00 1296.00
Бавно Душата Бела Кафена И Темно Сина, Густо Предиво Крстот Завеса Јапонија Стил Солидна Завеси Tulle За Дневна Соба И Кујна, Свеж Со попуст
Целосно затемнување завеси Солидна боја завеси за Дневна Соба Квалитет Бесплатен Превозот во Спалната соба, Кујна Завеса Вратата Свеж Со попуст
Луксузна Чиста Voile Завеси За Живеење Roon Спалната соба Балкон Солидна Везени Прозорец Скрининг Drapes Бела Cortinas HP009Z30 Свеж Со попуст
Пиратскиот Брод Водител на Затемнување Завеси за Деца Дете Соба Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Затемнување Завеси Јапонски Свеж Со попуст
DSinterior природен стил полиестер лен tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорецот Свеж
DSinterior природен стил полиестер лен tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорецот

Препорачуваме ПроизводиПочитувани купувачи : 1 Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.2 За големи

DEN 312.00
дома декорација 300*300CM шарени string завеса линија завеса мулти-боја на виножито дополнителните панел соба divider прозорец Свеж Со попуст
2018 Нови Пристигнување Флорални Везени Voile TULLE ЗАВЕСИ за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Прозорец Вратата Дома Декорација Свеж Со попуст