LPSECURITY RTU5024 GSM Портата Настроената Реле Исклучете Далечинско Контрола на Пристап на Безжична Вратата Настроената Со Бесплатен Повик Стан на располагање

LPSECURITY RTU5024 GSM Портата Настроената Реле Исклучете Далечинско Контрола на Пристап на Безжична Вратата Настроената Со

0 %

DEN 1026.72

Свеж

Во магацинот

GSM Портата Настроената/Реле Префрлете ги отфрла на повик од овластените број, тогаш спроведува го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ акција на првиот " ринг
3. Може да се управува од било каде, без растојание граница;
6. Реле се затвори или да се отвори време е програмабилни;
12. Реле акција ќе се врати SMS потврда за сопственик или овластен повик на број, оваа функција може да се изменуваат од страна на корисникот;
11.
Нема адаптер со таа стока и тоа е по единица за 12 V адаптер;
доколку сте продавач, добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо цена;
GSM Реле Switch RTU5024 е моќен GSM Реле, тоа е многу едноставен уред кој може да се користи за овластен врата пристап, контрола на портите, префрлување на далечинскиот опрема, паркинг системи.5*4 cm
Бруто тежина : 0. Ø Индустрија : Далечински прекинувач опрема, на пример : уличните светилки, соларна енергија, мотор, инвертер, PLC, пумпи, вентилатори и др. Карактеристики :
1. Всушност GSM Реле Switch RTU5024 може да се користи на места кои бараат да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ вашиот систем, машини, опрема далечина со БЕСПЛАТЕН повик од вашиот мобилен телефон. Врз основа на GSM мрежата, се применува на многу апликации. Ø Земјоделство : Далечински управувач пумпи, итн. Не тарифите.
Пакет цена погоре, не содржи било кој SIM картичката и AC/DC адаптер!!!!
Овластен 200 корисници се отвори портата на одредено време!
GSM Портата, Бариера, Shutter, гаражни врати и Врата настроената
Отворена порта или гаражни врати со БЕСПЛАТЕН повик!
Далечински префрлување машини ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ со БЕСПЛАТЕН повик!
Далечински мониторинг на Портата, Бариера, Shutter, Гаража Вратата се ОТВОРИ/Затвори Статус!
Апликации : Ø Далечински отвори/затвори замав/лизгачки гејтс, врати, ролетни, гаража врати,брави со бесплатен повик! Ø Станбени : Врата,врата,гаража за контрола на пристап, електронски фан,микробранова печка,клима-клима уред контрола.
Што се Апликациите што не GSM, GPRS Реле Switch RTU5024 погоден за?
Кабинети или станици на Телекомуникациска компанија;
Кабинети или станици на сообраќај originations;
Кабинети или станици на напојување компанија
Дом и гаража сопственици
Бизнис-компаниите
Хотели
Складишта
Паркинг места
Болници
Каде на друго место треба далечински префрлување апликации
Едноставна Безбедност Аларм Системи апликации
Ø Далечински отвори/затвори замав/лизгачки гејтс, врати, ролетни, гаража врати,брави со бесплатен повик! Ø Станбени : Врата,врата,гаража за контрола на пристап, електронски фан,микробранова печка,клима-клима уред контрола. (гејтс, bollards, бариери, гаража врати, ролетни и влезните врати, или машини);
4. Quad-band, можат да работат во светот GSM Мрежи;
2. Secure - Користење на caller ID за идентификација, непознат повикувачите се игнорира;
5. Ø Земјоделство : Далечински управувач пумпи, итн. На повеќе апликации. Ø Индустрија : Далечински прекинувач опрема, на пример : уличните светилки, соларна енергија, мотор, инвертер, PLC, пумпи, вентилатори и др.
Ø Бизнис : Далечински управувач електронски кутии,светла билборди,ПРЕДВОДЕНА знаци,итн.

боја: 3G верзија, 2G верзија
Бренд Име: LPSECURITY
Број На Модел На: RTU5024
GSM бенд: широк бенд
Антена: Yes
Капацитет: 200 корисници

Додатоци на производи

сите во 1 машина USB HF RFID ID IC Card Reader 13.56 MHz 125Khz NFC RC522 RF Windows Андроид MAC Свеж
сите во 1 машина USB HF RFID ID IC Card Reader 13.56 MHz 125Khz NFC RC522 RF Windows Андроид MAC

сите во 1 машина USB HF RFID ID IC Card Reader 13.56 MHz 125 Khz NFC RC522 RF Windows Андроид MAC1 Поддршка Mifare лична Карта СМАРТ Картичк

DEN 758.40
Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12V AC 110-240V Свеж Со попуст
Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12V AC 110-240V

Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12 V AC 110240 VОва е 110 V240 V Контрола на Пристап Напој

DEN 641.00 720.00
2 ПАРЧИЊА 13.56 mhz NTAG216 за NFC картичка Копче ознаки универзална RFID таг Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА 13.56 mhz NTAG216 за NFC картичка Копче ознаки универзална RFID таг

2 ПАРЧИЊА 13.56 mhz NTAG216 за NFC картичка Копче ознаки универзална RFID тагNFC Чип Спецификации : NFC Чип Тип : NTAG216 Це

DEN 76.00 86.40
Бесплатен Превозот 50pcs/многу 125KHZ EM4100 СМАРТ Картичка EM лична КАРТА TK4100 Реакција лична Карта за Контрола на Пристап Свеж Со попуст
125KHZ RFID Читач Писател Копир Duplicater Програмер + 10 КОМПЈУТЕРИ EM4305/T5557 Запишување Ознаки+ ДЕМО Без возач Софтвер Свеж Со попуст
125KHZ RFID Читач Писател Копир Duplicater Програмер + 10 КОМПЈУТЕРИ EM4305/T5557 Запишување Ознаки+ ДЕМО Без возач Софтвер

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен Откако ќе се даде на објекти

DEN 816.00 960.00
RFID EM картичка, 125kHz,0.8 mm тенка картичка, suibable за контрола на пристап/ паркинг+мин:10pcs Свеж
RFID EM картичка, 125kHz,0.8 mm тенка картичка, suibable за контрола на пристап/ паркинг+мин:10pcs

Оваа картичка може директно да се користи во : контрола на пристап / време присуство / паркинг, деловна

DEN 87.84
GSM спогодба за итна помош портата настроената пристап контролер и услуги за помош повикува DC12V Верзија Свеж Со попуст
GSM спогодба за итна помош портата настроената пристап контролер и услуги за помош повикува DC12V Верзија

GSM Спогодба GSM КуќаВграденво gsm портата настроената функцијаЗа оваа цел линк,GSMКУЌА е Моќ влез : AC / DC1224 V м

DEN 4704.00 6720.00
10pcs/многу 125Khz RFID T5577 Запишување Дебели Clamshell Близина Rewritable Smart Картичка за Контрола на Пристап Свеж
10pcs/многу 125Khz RFID T5577 Запишување Дебели Clamshell Близина Rewritable Smart Картичка за Контрола на Пристап

10pcs / многу 125 KHz rfid t5577 Дебели Картичка за Пристап на Системот за Контрола картичка СМАРТ Картичка125khz RFID EM

DEN 350.40
100pcs Ntag213 Ознаки за NFC 13.56 MHz ISO14443A NFC Налепница Ntag 213 Сите NFC на Телефонот се Достапни RFID NFC ознака Налепници Свеж Со попуст
100pcs Ntag213 Ознаки за NFC 13.56 MHz ISO14443A NFC Налепница Ntag 213 Сите NFC на Телефонот се Достапни RFID NFC ознака Налепници

NFC ОЗНАКА НалепницаСпецификација : Чип : Ntag213 Физички капацитет : 180 бајти Искористен капацитет : 144 бајти

DEN 470.00 619.20
IP65 автоматски портата безбедно Инфраред сензор/замав /лизгачки/гаража врата и вратата на безбедноста инфраред photocells Свеж Со попуст
Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Поставите метал пристап за контрола на тастатура со 180KG Свеж Со попуст
220v 110v 12v 24V единечен канал индуктивен возило јамка детектор за автомобил паркинг Свеж Со попуст
220v 110v 12v 24V единечен канал индуктивен возило јамка детектор за автомобил паркинг

Излезниот сигнал може да се користи за контролирање на врата и вратата се вози механизми, оперативни ба

DEN 570.00 600.00
Контакт SLE 4442 Чип со HICO Маг-шари ISO7816 ПВЦ Smart IC Card-10pcs Свеж
Контакт SLE 4442 Чип со HICO Маг-шари ISO7816 ПВЦ Smart IC Card-10pcs

ФункцијаЧип : SLE4442 компатибилен чипМагшари : HICOСтандард : ISO7816Боја : бела празноМатеријал : ПВЦ256*8битни EEPR

DEN 264.00
DWE CC ЗА контрола на пристап на читач на картички ibutton вградени instation оган доказ IP65 rfid читач на картички Свеж Со попуст
DWE CC ЗА контрола на пристап на читач на картички ibutton вградени instation оган доказ IP65 rfid читач на картички

DWE CC ЗА контрола на пристап на читач на картички ibutton вградени instation оган доказ IP65 rfid читач на картичкиФре

DEN 943.00 992.16
DWE CC RF рачни ISO11784 11785 HDX FDX bluetooth животинско rfid читач Свеж Со попуст
DWE CC RF рачни ISO11784 11785 HDX FDX bluetooth животинско rfid читач

рачни ISO11784 11785 HDX FDX blutooth животинско rfid читачЖИВЕЕBLE01 Уво Ознака обезбедува основна Читателот RFID читачфу

DEN 14866.00 15648.00
Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап Свеж Со попуст
Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап

Жичен врата, зуи на ѕвонење, мека глас гласно и јасноЛесно да се инсталира, 12 V DC напојување, без батерија

DEN 342.00 384.00
(6pcs/многу ) Ознаките на NFC Налепници NTAG213 ознаки за NFC RFID лепило етикета налепница Универзална Лебл Ntag213 RFID Таг Свеж Со попуст
(6pcs/многу ) Ознаките на NFC Налепници NTAG213 ознаки за NFC RFID лепило етикета налепница Универзална Лебл Ntag213 RFID Таг

Ако ништо друго, ние може да ви помогне Ако не го добиете вашиот објекти Сите следење на еден вебсајт http :

DEN 103.00 143.52
125KHz rfid EM ID Дебели Време Присуство Картичка за Пристап на Системот за Контрола картичка СМАРТ Картичка Свеж Со попуст
125KHz rfid EM ID Дебели Време Присуство Картичка за Пристап на Системот за Контрола картичка СМАРТ Картичка

Спецификација : ·Clamshell КартичкаКарактеристики : ·Физички·Димензија : 86x54x1.8мм·Тежина : 9g+ / 0.5 g·стандардна

DEN 42.00 47.52
NTAG215 Универзална NFC Картички NFC Форум Тип 2 Ознаката ISO/IEC 14443 за NFC Мобилен Телефон Свеж Со попуст
NTAG215 Универзална NFC Картички NFC Форум Тип 2 Ознаката ISO/IEC 14443 за NFC Мобилен Телефон

Спецификација на производот големина на : 85.6*54*0.8 мм(ISO CR80) Картички Материјал : ПВЦ Спецификации Чип Тип :

DEN 12.00 13.92
MCR3516 4 во 1 4G Контакт Читателот Писател Поддршка Стандарден Контакт IC Картичка, SIM Картичка,Микро-sim , NanoSIM Картичка Свеж Со попуст
125KHz Запишување T5577 RFID Keyfobs Keychain Key Знак ОЗНАКА За картичка писател Свеж Со попуст
125KHz Запишување T5577 RFID Keyfobs Keychain Key Знак ОЗНАКА За картичка писател

Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена Може да се купи погрешен производ, ако не се многу јасни во врск

DEN 30.00 33.60
50pcs/многу 125KHZ RFID ABS wristbands рака картичка Види тип ознака со TK4100 чип за Сауна Spa Resort hotel базен Свеж
50pcs/многу 125KHZ RFID ABS wristbands рака картичка Види тип ознака со TK4100 чип за Сауна Spa Resort hotel базен

50pcs / многу 125 KHZ RFID ABS wristbands рака картичка Види тип ознака со TK4100 чип за Сауна Spa Resort hotel базенСпецификациич

DEN 2544.00