Новиот Модерен Живот Убавина Дигитални Ѕиден Часовник со Внатрешна и Надворешна Температура Добар Дар и Дома Decoratin

Новиот Модерен Живот Убавина Дигитални Ѕиден Часовник со Внатрешна и Надворешна Температура Добар Дар и Дома Decoratin

28 %

DEN 674.00

DEN 936.00

Свеж

Во магацинот


Безжична надворешна температура
Времето за аларм со одложување
Crescendo звук на алармот нежно wakens од вашиот сон. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние препорачуваме користење на бренд име стандард алкални батерии (не се тешки, литиум, или батерија) со рок на траење од 7 години однапред на тековната година или тестирани за да 1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! kgus0u1of8bhecmvx
.
Димензии : 9. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сигнал има опсег до до 2. Времето поставува на одреден временски зони и автоматски ќе се ресетира за летното сметање на времето.
La Crosse Технологија WS-8115 U-S Атомска Дигитални Ѕиден Часовник со Температура
Авто-поставување на дигитален часовник со внатрешна температура, исто така, има аларм со snooze опција како и ниско ниво на батеријата индикатор за двете часовник и безжични сензорски. Радио приемот може да биде ограничено во текот на денот, па неговиот најсилен сигнал ќе се постигне во вечерните часови. Летното сметање на времето ресетирање два пати годишно? Овој часовник автоматски се прилагодува за секој Март & ноември, кога признати.8 C)
Моќ Барања :
Часовникот : 2 AA Алкални Батерии (Не се Вклучени)
Сензор : 2 AAA Алкална Батерии (Не се Вклучени) 1 x Дигитален Ѕиден Часовник
1 x Прирачник 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Факултативна за ѕид виси или на самостојно да стојат. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Алармот ќе се повторува во рок од 24 часа, освен ако тоа е исклучено. Колинс, Колорадо и пренесува точното време сигнал континуирано во текот на сад во 60 k Hz. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.1 F за да 139. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Факултативна On/Off функција за оние кои не се приспособат за ЛИНИЈА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Календар
Часовникот покажува вашиот Месец & Ден од Месецот со вашиот работен ден, кој може да се прикаже во 4 прилаг. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. За оние кои сакаат да се разбуди доцна, постои 10 минути SNOOZE, како и. За да го активирате или деактивирате режимот на дневниот аларми, кратко притиснете го копчето за АЛАРМ еднаш.

Тип: Ѕидни Часовници
Обликот: Плоштад
Бренд Име: JOCESTYLE
Дијаметар: 8.5 cm
Функција: Календари
Комбинација: Ги одделува
Применливи Сместување: дневна соба
Ѕиден Часовник Тип: 12 mm Лист
Motivity Тип: Дигитални
Број На Модел На: 9
Шема: Апстракт
Дисплеј Тип: Дигитални
Материјал: Пластични
Форма: Единствен Лик
Ширина: 7.25cm
Тежина: 328g
Тело Материјал: Пластични
Стил: Краток
Должина: 90mm
часовникот: 2 AA Алкални Батерии (Не се Вклучени)
Сензор: 2 AAA Алкална Батерии (Не се Вклучени)
Пренос опсег: 260 ft (отворено)
Големина: 9.00L x 0.75W x 7.25H

Додатоци на производи

2017 топла продажба акрилик огледало ѕиден часовник посебни модерен дизајн на 3d часовници Европа часовници дневна соба кварц Свеж Со попуст
Нови LED Дрвени Аларм Звук за Контрола на Дигитални Десктоп Despertador Термометар Календар Температура Дома Smart Табела Часовник Свеж Со попуст
2017 нов голем ѕиден часовник модерен дизајн акрилик огледало Кварц види diy налепници дома декор 3d часовници relogio де parede Свеж Со попуст
DIY Часовник Прекрасно Сонце Акрилик Ѕиден Часовник 3D Седи Соба Декорација Огледало Кварцен Кристал Види Занаетчиски Часовник Свеж Со попуст
Креативни Мотоцикл Форма Кварц Clock Alarm Clock Време Чувар Десктоп Оркестарот Свеж Со попуст
Креативни Мотоцикл Форма Кварц Clock Alarm Clock Време Чувар Десктоп Оркестарот

Креативни Мотоцикл Форма Кварц Clock Alarm Clock Време Чувар Десктоп ОркестаротСпецификации : Ова е една прекр

DEN 165.00 209.28
НОВИ Лебдат Боја Микс Илузија Тајмер Течни Движење Визуелна Тенок течни Нафтени Акрилик Стакло Hourglass Тајмер Часовник Украс Свеж Со попуст
DIY Дома Декор Ѕид Налепница Часовник Огледало Ефект Кафе Форма Големи Декоративни Ѕидни Часовници за Дневна Соба Свеж Со попуст
PHFU Часовникот Механизам Кварц Движење, 3 Сребрени Раце Руж DIY Поправка Свеж
PHFU Часовникот Механизам Кварц Движење, 3 Сребрени Раце Руж DIY Поправка

Сосема нов и висок квалитет на Идеален за поправка, замена или правење на часовникот Сосема нов и висок

DEN 64.80
нови 2015 директна продажба на led акрилик ѕиден часовник 17 плоштади Кварц огледало Современ дом декорација diy налепници freeshipping Свеж Со попуст
Бамбус&Дрвени Дигитални LEDclock Календар Термометар Акустична Контрола, уреди со покажувач на десктоп гроздобер табела електронски Свеж Со попуст
LCD Дигитален Ѕиден Часовник La Crosse висока Технологија Табела Десктоп будилник со Температура Термометар Snooze Календар Свеж Со попуст
Новата Класична Црна Триаголник Раце Кварц Часовник Движење Механизам Делови Замена Алатки Тивко Молчи Свеж Со попуст
Новата Класична Црна Триаголник Раце Кварц Часовник Движење Механизам Делови Замена Алатки Тивко Молчи

Новата Класична Црна Триаголник Раце Кварц Часовник Движење Механизам Делови Замена Алатки Тивко Молч

DEN 61.00 71.52
Дигитален Часовник за Аларм Внатрешна /Надворешна Hygrometer Температура Метар Студент LCD Аларм Светлото Десктоп LED Дигитален Свеж Со попуст
11 Пеперутки Скулптура Уметност Модерна Луксузна Дизајн DIY 3D Кристално Огледало Ѕиден Часовник Ѕид Налепница Дневна Соба и Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Ampulheta Магнетни Песок Hourglass Декоративни Предмети За Домаќинството,Карактеристики На Креативните Уметности Свеж Со попуст
Вистински Црно бела маса дигитален часовник на квалитетот на животната средина ABS сензор термометар LED позадинско осветлување Свеж Со попуст
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium Свеж
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium

Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologiumОвој тип на часовник нап

DEN 571.20
100CM Голем Ѕиден Часовник 3D DIY Ѕид Налепници Часовник Модерна Дома Декор Кварцен Механизам Голем Часовник Игли Свеж Со попуст
tnc0087 Masonic Мејсон Freemason Амблем Табела Биро 3D LED Часовник Свеж
tnc0087 Masonic Мејсон Freemason Амблем Табела Биро 3D LED Часовник

LED 3 D PRO Табела ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата

DEN 695.52
2017 НОВИ ѕиден часовник Кварц види diy часовници огледало акрилик уметност безбедно модерен дизајн на 3d Дома декор дневна Свеж Со попуст
2017 нова посебна вистинска понуда Акрилик часовници ѕиден часовник огледало види дневна соба кварц современ дом декорација Свеж Со попуст
Новиот Дизајн на Електронски Relogio Дигитални Desperatdor Температура Акустична Контрола на Сензори ПРЕДВОДЕНА Аларм Десктоп Свеж Со попуст
2017 специјална понуда 3d реално дома декор ѕид налепници diy огледало акрилик кварц часовник убава модерен дизајн Свеж Со попуст
tnc0472 Budweiser Пиво Бар 3D LED Табела Биро часовници Свеж
tnc0472 Budweiser Пиво Бар 3D LED Табела Биро часовници

LED 3 D PRO Табела ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата

DEN 695.52