2.42 м Qual Линија Трик Змејот Лесно Да Летаат Професионални Отворено Спорт Змејот Летечкиот За Емисии Фестивал 16 Бои Да се Избере

2.42 м Qual Линија Трик Змејот Лесно Да Летаат Професионални Отворено Спорт Змејот Летечкиот За Емисии Фестивал 16 Бои Да се

40 %

DEN 6624.00

DEN 11039.52

Свеж

Во магацинот


2.42 м Qual Линија Трик Змејот Лесно Да Летаат Професионални Отворено Спорт Змејот Летечкиот За Емисии Фестивал 16 Бои
Опис
Направени од ultralight ripstop PC20 Icarex полиестер кој го направи змејот-само тежината е во 215g. Со оптимизиран панел распоред за максимум перформанси и ефикасност на летот. Четири дизајни се достапни во парк, стандардот kites се совршени за почетници, и сите vented се погодни за средно играчи, дури и за натпревари. Од стандард до XX vented за сите ваши настапи!! Напред, назад, лебдиш, и стоп-на-на-пара .. сите овие се можни летање. Плови : PC20, Mylar Ламинатни Рамка : Кристал T2 Крило Span : 242cm / 95in Максимална : 81cm / 32in Нето Тежина : 215g / 7.5 оз Правец на Опсегот : 2-20mph Ниво на Вештина : Средно-Конкуренција Бои : 16 бои да се избере Еден змејот,не се вклучуваат на летање алатки
Слики од вистински производи
Плаќање Можеме да го прифатиме Кредитна Картичка, Web Money, T/T, Western Union, Qiwi Паричник, Boleto, SOFORT Банкарство, итн. Пратката Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата примена; Ние обично напишете ниска цена на пратката површината за да се избегне данок; приемникот треба да биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја. Купувачот Треба Да Знаеме дека Ние гарантираме нула ризик купување искуство за вас. Ако не можете да примите објект во рамките на заштита на време, контактирајте со нас да се продолжи. Ако објектот не е во право или скршени, контактирајте со нас пред да замине повратни информации или отворање на спорот. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги 5-ѕвезда и споделување со вашите пријатели. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде прекрасно шопинг искуство.

боја: 1А, 2А, 3А, 4А -, 1B, 2B, 3Б, 4Б, 1C, BUXTEHUDER БУЛ. 2C, 3C, 4C, 1D, 2D, 3D, 4D
Пол: Унисекс
Обликот: Долго
Предупредување: Лета на змејот во отворена место
Број На Модел На: KT4701
Материјал: Најлон
Бренд Име: Freilein
Тип На Објект: Еден
Возраст Опсег: Grownups

Додатоци на производи

Професионални 12.6 Диск Кочница Lockable Змејот String Ролна Подобрување На Топката Имајќи Змејот Линија Winder За Големи Parafoil Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Отворено Забава Спортски 1.8 m Моќ Двојно Двојна Линија Виножито Трик Змејот Летечкиот Свеж
100pcsFor Nerf Куршуми Мека Шупливи Дупка на Главата жолта 7.2 cm Рефил Пикадо Играчка Пиштол Куршуми за Nerf Серија Blasters Свеж Со попуст
Професионални 28CM Сопирачки Контрола на Змејот Тркала Силна 5 Ролери Змејот String Winder За Летање Parafoil Змејот Возрасни Свеж Со попуст
OCDAY Мини Сок Шишиња Количка Пиштол Интерфејс Пластични Sprayer Главата Вода Притисок За Бонсаи Градина Отворено Забава & Спортски Свеж Со попуст
Франција Boikido Магнетизам Мачка Оди на Риболов игра/Бебе Деца Образовни Дрвени Играчки Кукла Роденденски Подарок Детство/Зрелоста Свеж Со попуст
10 Компјутери Мермерните 16mm стакло, мермери Knicker стаклени топки декорација боја грутки играчка Светло Сина Свеж
Нови Мулти Обоени Мека Пластика Игра Топки Со Нето Торба Океанот Топката шатор бебе деца на децата да Пливаат Јама Играчка Свеж Со попуст
МАХ Вода Бомби Пакет 100 Балони Свеж
МАХ Вода Бомби Пакет 100 Балони

Вода Бомби Пакет 100 Балони Голема Забава За Лето Партии Вода Бомби Пакет 100 БалониГолема Забава За Лето П

DEN 44.64
топла продажба Modulus Близина Барел Таргетирање на Обемот Поглед Надградба на Додаток Пригушувач за Nerf Пиштол modulus N-STRIKE Свеж Со попуст
Рака Фрлање детска мини игра падобран играчка војник Отворено спортски детски Едукативни Играчки бесплатен превозот Свеж Со попуст
Четири Столбови Деца Teepees Чипка Крем Шатор За Девојки Децата Да Играат Шатор Памук & Чипка Tipi За 0-12 Бебе In Hot Свеж Со попуст
Четири Столбови Деца Teepees Чипка Крем Шатор За Девојки Децата Да Играат Шатор Памук & Чипка Tipi За 0-12 Бебе In Hot

modname=ckeditor Пакет Детали : 1 компјутер од 100% памук платно шатор + 8 дрвени столбови + 4 конектори + 1 торбичката

DEN 3476.00 4896.00
Децата Виткање 3 Во 1 Се Игра Шатор Океанот Топката Пит Театар Со Тунел Количка За Деца Тунелот Шатор Божиќ Подароци Свеж Со попуст
Нови Дрвени Магнетни 3D Сложувалка Деца Образовни Риболов Загатки Бебе Играчки Дрвени Смешна Игра Играчка За Деца Бебе Подароци Свеж Со попуст
ZUANLONG Бренд Кристал куршуми 10000Pcs/пакет Вода Оружје Пиштол Играчки Расте Кристал Вода Топки Мини Круг Почвата, Водата Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Топла Продажба на мојот симпатична малку игра играчки за деца Начин Радио Токи Деца Дете Шпион Зглоб Види Gadget Играчка Свеж Со попуст
година топла Продажба бебе Hammock pod играчка Замав Стол Читање Јадење Шатор Затворен Отворено бебе Стол Hammock дете Свеж Со попуст
година топла Продажба бебе Hammock pod играчка Замав Стол Читање Јадење Шатор Затворен Отворено бебе Стол Hammock дете

Производ воведОвој производ е направен од високо квалитетни материјали, безбедноста и suitble за бебето.Бр

DEN 2492.00 2831.52
0.9 m 4 Предност Во Кошарката, Базен Океанот Топката Играта Кошарка Базен Играчки Levert Dropship Свеж Со попуст
0.9 m 4 Предност Во Кошарката, Базен Океанот Топката Играта Кошарка Базен Играчки Levert Dropship

0.9 m 4 Предност Во Кошарката, Базен Океанот Топката Играта Кошарка Базен ИграчкиФункција : 100% сосема нов и

DEN 446.88
Нови Креативни 3 парчиња ЕВА пиштол играчки Мека Куршум Играчки пиштол Воздух Pisol Играчки за Момчиња и Деца, Деца brinquedos Свеж Со попуст