600D-G 9F Усни Веѓа игли Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машински Игли

600D-G 9F Усни Веѓа игли Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машински Игли

25 %

DEN 1296.00

DEN 1727.52

Свеж

Во магацинот

Она што е повеќе, за еднократна употреба материјал брзо се менува и се овозможува совршен, некомплицирано и хигиената на работа.
Ние само бродот да Aliexrpess потврди адреса. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи. Ве молиме да биде дискретна на понудата или контактирајте со нас за Забрзана испорака задолжен за овие купувачи. Ви благодариме!
Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, ве молиме да ги испратите назад, Купувачите плаќаат поштарина за да се вратите на објектот. Ние само се означени стоките како "подарок/примерок" за лична употреба, со мала вредност, само обидете се да им помогне да се направи на должност за слободни. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Тоа може да потрае 30-45 дена за пратката испорака.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно пред организирање на плаќање, и на Телефон Бр. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ние го прават нашите кои живеат со обезбедување на квалитетен производ по конкурентна цена,и сето тоа додека нудејќи им на НАЈДОБАР клиент искуство во . Ние не сме одговорни за врати пратката на косата.Ние секогаш ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производ на нашите клиенти ,и ако има било каков проблем, ние секогаш ќе се потрудиме да го реши тоа. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Понекогаш, превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности, ако пратката не стигнала на време, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Големини се достапни : Круг Лагер (РЛ) : 1, 2, 3, 5, 7, 9 Круг Shader (РС) : 2, 3, 5, 7, 9 Станот Shader Bevel (F) : 3, 4, 5 Рамни Shader (F) : 3, 4, 5, 7, 9 Еден Оџакот Магнум(M1) : 5, 7, 9 Круг Магнум(РМ) : 5, 7, 9.индустрија
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Гас, транспарентна пластика школка.com , кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
За Царински преглед причина, превозот време може да потрае подолго за следниве земји : Русија, Бразил, Италија, Шпанија, Израел, Индија, Тајланд, Источна европа, Јужна Америка и Африка. Ако понудата на објектот, ве молам само да чекаат за парцела со трпение. Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба.За еднократна употреба и е подготвен за користење На ставки се со врвен квалитет игли, на состанокот на професионални tattooists' стандарди. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа е наша должност е да гарантира квалитет. мора да бидат обезбедени за да се испрати употреба, да бидат сигурни дека за пратката предадена без проблеми.

Тип: Тетоважа Игла
Бренд Име: Ybeauty
Број На Модел На: 9F600D-G игли
Тежина: 200g
КОЛИЧИНА: 50pcs/многу
Големина: 600D-G 9F needles
is_customized: Yes
Име 1: трајна шминка игли
Име 2: Трајна Шминка машински игли 9F

Додатоци на производи

50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет Свеж Со попуст
50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет

50pcs висок квалитет 12pin трајна шминка mesotherapy derma пенкало игли / microneedles за продажба бесплатен превозотderma пе

DEN 1920.00 2399.52
50pcs Трајна Шминка игли 3SF/5SF Веѓа Усни Тетоважа Машина Пенкало Избрани за Машина За Пенкало Тетоважа Игли Свеж Со попуст
50pcs Трајна Шминка игли 3SF/5SF Веѓа Усни Тетоважа Машина Пенкало Избрани за Машина За Пенкало Тетоважа Игли

Опис : Појавување на Машина Модели : Традиционалната Шминка на Машински Материјал : 316 медицински нерѓос

DEN 565.00 773.76
2017 НОВА Жешка Дизајн Привремена Тетоважа за Возрасни Водоотпорен Tatoo Налепница на Телото Уметност Ѕверот Змеј Надмоќно Лажни Свеж Со попуст
Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs Свеж Со попуст
Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs

Бран 14 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

DEN 562.00 864.00
OPHIR 3M AIRBRUSH ЦРЕВО 1/8-1/4 за Воздух Четка Компресор Додаток _AC037 Свеж
OPHIR 3M AIRBRUSH ЦРЕВО 1/8-1/4 за Воздух Четка Компресор Додаток _AC037

Опис : 100% Сосема НовЕден 10' / 3м Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева (G1 / 4" G1 / 8")Забелешка : боја на реалните

DEN 460.80
Wyuen Нов Дизајн Цвеќиња Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници за Возрасни Деца Телото Уметност Свежо Цвеќе Лажни Tatoo Свеж Со попуст
Професионални Постојан Ротари Тетоважа Машина Тетоважа Веѓа Пенкало за Лагер Shader Тетоважа Пиштол Тетоважа Материјали Свеж Со попуст
OPHIR 3-НАЧИН AIRBRUSH ВОЗДУХ ЦРЕВА SPLITTER Повеќе со 2 Airbrushes Adaptors/ Adapters_AC038 Свеж
OPHIR 3-НАЧИН AIRBRUSH ВОЗДУХ ЦРЕВА SPLITTER Повеќе со 2 Airbrushes Adaptors/ Adapters_AC038

Опис : Се користи на повеќе airbrushes од една снабдување воздух црева.Вклучува вклучите приклучоците да се з

DEN 312.00
Нови DIY Флеш Тетоважа Злато Сребро Металик Привремени Тетоважи Златна mandala хривнија телото уметност пеперутка шминка за Свеж Со попуст
Тетоважа Пракса Кожата 3D Козметички Трајна Шминка на Очите Eyeliner Кожата Силикони За Тетоважа Прирачник Microblading Пенкало Свеж Со попуст
Wyuen Нов Дизајн Hena Цвеќиња Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници за Возрасни Деца Телото Уметност, Свежи Лажни Tatoo Свеж Со попуст
Wyuen Нов Дизајн Hummingbird Лажни Тетоважа Оригиналниот Цвет Водоотпорен Привремен Рака Tatoo Налепници Телото Уметност Птица Свеж Со попуст
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу Свеж Со попуст
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу

бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3 D веѓа кожата обука 3 D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs / мно

DEN 729.00 911.52
YILONG 5 компјутери сочинуваат Пракса Кожата Професионални Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса на Кожата за Тетоважа Свеж Со попуст
YILONG 50PCS Професионални Тетоважа Игли 11RM Круг Магнум Криви Тетоважа Игли Медицински Нерѓосувачки Челик Материјал Бесплатен Свеж Со попуст
OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014 Свеж
OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014

Опис : Едноставна спреј penholder,Airbrush воздушна пумпа може да биде инсталиран во масловода сепаратор, Може д

DEN 191.52
Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Сечилото Microblading комплет Игли За Прирачник Тетоважа Пенкало Машина шминка алатки за жени 10 Свеж Со попуст
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ Свеж
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

Спецификации : 1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

DEN 216.00
YILONG 20 x Расположливиот 5RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Свеж Со попуст
Microblading Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Tebori Пен Носителот +5pcs 5 Круг Ножеви Игли Комплет Наместен Свеж Со попуст
Microblading Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Tebori Пен Носителот +5pcs 5 Круг Ножеви Игли Комплет Наместен

Microblading Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Tebori Пен Носителот +5pcs 5 Круг Ножеви Игли Функција : Најнов дизај

DEN 265.00 335.52
Топла Продажба на Мини Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина Подножјето на Возилото Дигитален LCD Моќ Кутија Снабдување Свеж Со попуст
Wyuen Привремена Тетоважа за Возрасни Водоотпорен Tatoo Налепница Телото Уметност, Мода Чукање на срцето Човек Жена AB-026 Свеж Со попуст