1pc Волумен Вметоци за Коса Клип Bumpits Bouffant конска опашка на Коса и Чешел Пунџа конска опашка Вметоци за Коса Клип Меки Пони Опашка Стил Алатки

1pc Волумен Вметоци за Коса Клип Bumpits Bouffant конска опашка на Коса и Чешел Пунџа конска опашка Вметоци за Коса Клип Меки

27 %

DEN 37.00

DEN 50.40

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!!
Практичен, лесен за ракување .
Вратоврска различни слатки конска опашка и фризури.
Leave-in, само-грчевито држејќи се скриени инсерти кои создаваат совршен волумен во секое време.
Добиете целосна волуменот на косата,и се оди од стан до прекрасен во исто секунди.
Се чувствуваат сигурни и убава во секунди.
Удобен и лесен за користење, лесен и лесно да се носат.
Економски, чини помалку отколку еден патување до вашиот салон
Совршен објектот да DIY стилови на косата.
Спецификации :
Боја : Црна, Кафе
Материјал : Пластика / Смола
Големина : прибл. 6.2 x 8cm/2.4 x 3.1 инчен
Пакет се вклучени :
1 * Косата Bouffant Insert Clip (на други додатоци не се вклучени)
Почитувани,имаме две бои ,ве Молиме да ни кажете каква боја сакате во вашата нарачка порака ,Или ние ќе ви го испратиме по случаен избор

Тип На Објект: косата клип
Големина: 6.2 x 8cm/2.4 x 3.1 inch
Број На Модел На: Косата Bouffant Вметнете Клип
Количина: 1
Бренд Име: coolhair
Материјал: Пластични

Додатоци на производи

професионални 6.0 инчен 4cr челик сечење на косата ножици за сечење берберот makas коса режа салон чистење shears фризерски Свеж Со попуст
500pcs Коса Додатоци Мини Плетенка Плетенки Еластична Врска Бенд конска опашка Носителот Еластична Гума Јасно Бели Додатоци Свеж Со попуст
Преносни Виткање На Косата Четка Со Огледало Компактен Џеб Големина Чешел За Чанта Торба H056 Свеж Со попуст
Преносни Виткање На Косата Четка Со Огледало Компактен Џеб Големина Чешел За Чанта Торба H056

4904 парче парче пакет парче парче пакет парче парче пакет пар парче парче пар парче пар парче парче парче

DEN 60.00 75.36
1 КОМПЈУТЕР Анти-статички Косата со Чешел Мода Пластични Коса, Четки Detangling се Справи со Метежот Туш Чешел Косата Стил Алатка Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(18.60 cm) должина BV60 модел на фризерски ножици Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(18.60 cm) должина BV60 модел на фризерски ножици

Не заборавајте да го добиете вашиот купони пред да се направи нарачката~ фризерски ножици за barbers,ножниц

DEN 973.00 1216.32
Управата За Природни Зелени Сандаловина Вол Рог Дрво Анти-Статички На Коса И Брада Чешел Грижа Рачка Свеж Со попуст
Управата За Природни Зелени Сандаловина Вол Рог Дрво Анти-Статички На Коса И Брада Чешел Грижа Рачка

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

DEN 177.00 220.80
Pro 1 Парче Коса Перика Чешел Широк Заби Чешел За Долга Коса Чешла ABS Долго Заби Чешел Посилни Погоден За Женски 4 Бои Свеж Со попуст
Косата Криви Перика Четка, 9 линија Забите, Косата се Пропустливи Чешел За Коса Чешла 6 Боја за Да Изберете Погоден за Салон Свеж Со попуст
Виолетова Змеј 8 Професионални Алатки За Полнење Миленичиња Куче Чешлање Ножици Поставите Директно & Криви & Чистење Shears Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(16.80 cm) должина RT60 модел на косата ножици Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(16.80 cm) должина RT60 модел на косата ножици

Не заборавајте да го добиете вашиот купони пред да се направи нарачката~ фризерски ножици за barbers,ножниц

DEN 973.00 1216.32
1PC Коса Дрвени Чешли се Пропустливи Гребло Четка Keratin Салон за Нега на Спа Масажа Antistatic Жените Стил Четки Алатки RP Свеж Со попуст
Професионални Shears Куче Миленичиња Чешлање 9 инчен Криви Ножици Полирање Алатка Животинско Фризура Добавувачи Инструменти Свеж Со попуст
Професионални Салон Коса Алатка Торба Зебра Фризерски Торба Преносни Футрола Алатка Случај За Косата Алатки За Складирање Clipper Свеж Со попуст
1PC Пластични коса чешли Фризерски Четки Чешел Салон Боја на Коса Боја на Четка во Боја Алатка за Полнење Нови 2U0122 Свеж Со попуст
Парична Казна Заби Фризери Јаглерод Сечење Чешел Професионални Коса Тример Чешел Во Опашката Дизајн Свеж Со попуст
Парична Казна Заби Фризери Јаглерод Сечење Чешел Професионални Коса Тример Чешел Во Опашката Дизајн

Опис : MythЈаглерод Antistatic Фризура Чешел Вклучува Над 10 Дизајни За Фризер Околу 35% Јаглерод и Пластични Меш

DEN 95.00 105.60
Нови 12 Компјутери/Торба Магија Сунѓерот Пена Перница Косата Ролки Curlers Пресврт Алатка Свеж Со попуст
Нови 12 Компјутери/Торба Магија Сунѓерот Пена Перница Косата Ролки Curlers Пресврт Алатка

Тип : Коса CurlersПол : ЖенитеКоличина : 12 КомпјутериМатеријал : Сунѓер, ПластичниКарактеристики : Лесен за Н

DEN 38.00 54.24
7pcs/многу T&G Бренд Нова Коса Јаглерод Чешел Anstatic Haidresser Чешел Поставите TG-07 За Берберот Добар Квалитет во Бела Коса Свеж Со попуст
Топла Продажба на Нано Технологија Коса Четка, Воздух за сушење Коса Четка Во 5 Парче Сет Керамички + Ionic Тркалезна Четка Свеж Со попуст
5/5.5/6/6.5/7/7.5/8 ЈП Kasho H1006 Сино Дијамант Фризерски Ножици за Сечење Чистење Shears Човековите & Миленичиња Коса Shears Свеж Со попуст
5/5.5/6/6.5/7/7.5/8 ЈП Kasho H1006 Сино Дијамант Фризерски Ножици за Сечење Чистење Shears Човековите & Миленичиња Коса Shears

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5" / 5.5" / 6" / 6.5" / 7" / 7.5" / 8" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Сечење / Чистење Ножици 1 Pcs / 1 Pair Оп

DEN 321.00 458.40
Црна 19 Забите, Косата со Чешел Detangling Широк Заби Фризерски Чешел Пластични отпорни на Топлина Голем Широк Заб Чешел Косата Свеж Со попуст
Црниот Витез 6 Инчен Професионални Коса Ножици Фризерски Чистење Ножици Берберот Shears 16/25/30 Заби Висок Квалитет Свеж Со попуст
бесплатен превозот Професионални коса режа suntachi ножици коса ножици japaness челик Титан ножици Свеж Со попуст
бесплатен превозот Професионални коса режа suntachi ножици коса ножици japaness челик Титан ножици

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со про

DEN 2176.00 2720.16