POWGE HTD 3M Времето појас C= 549 552 558 561 ширина 6/9/15mm Заби 183 184 186 187 HTD3M синхрони 549-3M 552-3M 558-3M 561-3M

POWGE HTD 3M Времето појас C= 549 552 558 561 ширина 6/9/15mm Заби 183 184 186 187 HTD3M синхрони 549-3M 552-3M 558-3M 561-3M

0 %

DEN 767.52

Свеж

Во магацинот

ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Професионална поддршка .
Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 14 дена од купувањето.
Лак заб HTD 3 M Timimg Појас Периметар/теренот Должина 549/552/558/561mm Теренот 3мм Заби 183 T 184 T 186 T 187 T Гума, Neoprene со Fiberglass во Затворени-јамка Ширина 6mm/9mm/15mm HTD3 M Синхрони Времето Појас, погоден за Висок Torqure Transmisson
( На 3 M Синхрони појас Периметар мора e 549/552/558/561mm)
(ве молиме изберете Појас периметар и ширина и квантитетот )
HTD 3 M Синхрони Појас Затворени-Јамка Карактеристики :
Карактеристики : . Контактирајте со нас за оваа услуга .
погоден за Висок Torqure Transmisson.
По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од таб ). За вашиот пред-продажба прашања и по-продажба на проблемот, ние ви нудиме професионална укажуваат и решенија . Секоја парцела е транспортирана со следење на број .
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Кориснички услуги . ние нудиме варира превозот методи, можете да изберете една која ви одговара.
7 Ден Задоволство Размена Гаранција : Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.
Сите предмети ќе биде предаден на светот. Ако ви се потребни овие превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
Трговија на големо цена .Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Сите производи се обработуваат на квалитетот за тестирање пред да се стави во акции .
Превозот време како ги следат маса ќе биде за вашиот референца.
Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.118 инчи)
Појас Ширина : 6mm или 9mm или 15mm
Материјал : Neoprene Гума со fiberglass core Боја : Црна
Пакетот Листата ги Вклучува, како Следи :
5pcs x HTD 3 M Синхрони Појас во затворени-јамка појас
10pcs x HTD 3 M Синхрони Појас во затворени-јамка појас
( На 3 M Синхрони појас Периметар мора e 549/552/558/561mm)
(ве молиме изберете Појас периметар и ширина и квантитетот )
ако Ви Треба Други Големина HTD 3 M Синхрони појас ,ве Молиме Контактирајте Со нас,
ние може да се намали било должината на Времето појас
Answer : ___________________________ Note :
ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Contacter Со нас.
HTD 3 M Синхрони Појас Затворени-Јамка Цртање и Спецификации :
HTD 3 M Синхрони Појас во затворени-јамка Појас
(Внатрешни периметар=Теренот должина)
Појас Тип
Внатрешни Периметар(mm)
Забите Број
549-3 M
549
183
552-3 M
552
184
558-3 M
558
186
561-3 M
561
187
Појас на Теренот : 3мм(0.
Нашата Фабрика Може да се прилагоди на сите Видови на Времето Појас Макара.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Ширина: 6mm, 15mm, 9mm
Должина: 549mm Teeth 183, 552mm Teeth 184, 558mm Teeth 186, 561mm Teeth 187
Број на Компјутери: 5pcs, 10pcs
Бренд Име: POWGE
Материјал: Гума
Standard or Nonstandard: Стандард
Тип: времето појас
Број На Модел На: 3M Појас L=549 552 558 561 ширина 6/9/15mm затворени појас
Теренот: 0.118(3.00 mm)
Појас За Висина: 0.095(2.41 mm)
Забот Висина: 0.046(1.17 mm)
Материјал: Гума, Neoprene со fiberglass core
Теренот Должина: 549/552/558/561mm
Ширина: 6mm/9mm/ 15mm

Додатоци на производи

POWGE 8pcs 16 заби GT2 Времето Макара Понесе 5mm + 5Meters GT2 Времето Појас ширина 6mm 2GT појас се користи во линеарна диск Свеж
T5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm создаден Свеж
T5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm создаден

Опис На ПроизводотT5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm понесе : Кружни теренот систем синхрони макараMXL

DEN 4608.00
LUPULLEY 24 Заби 3M Времето Макара Понесе=5/6/6.35/7/8/10/12mm Одговара Ширина 15mm HTD3M Појас 24T 24Teeth 3M Макара Гравирање Свеж Со попуст
LUPULLEY 24 Заби 3M Времето Макара Понесе=5/6/6.35/7/8/10/12mm Одговара Ширина 15mm HTD3M Појас 24T 24Teeth 3M Макара Гравирање

LUPULLEY 24 Заби 3 M Времето Макара Понесе=5 / 6 / 6.35 / 7 / 8 / 10 / 12mmОдговара Ширина 15mm HTD3 M Појас 24 T 24 Teeth 3 M Макара Грав

DEN 336.00 409.44
Плус Долго Опрема Бела / Портокал 102A Висина 10мм Надвор Пречник од 6mm Играчка Модел Назабена Брзини (10pcs/многу) Свеж
POWGE 30 Заби 3M Idler Макара Tensioner Тркала Понесе 5/6/7/8/10мм со Имајќи Водич 3M синхрони макара Опрема HTD3M 30teeth 30T Свеж Со попуст
POWGE 30 Заби 3M Idler Макара Tensioner Тркала Понесе 5/6/7/8/10мм со Имајќи Водич 3M синхрони макара Опрема HTD3M 30teeth 30T

Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите ил

DEN 412.00 412.32
различен тип 2GT мини синхрони појас гума синхрони појас за DIY робот модел возење појас Свеж Со попуст
различен тип 2GT мини синхрони појас гума синхрони појас за DIY робот модел возење појас

2 GT мини синхрони појас гума синхрони појас за DIY робот модел возење појасние, исто така, имаат 430mm 450mm 500mm 6

DEN 95.52
1PCS WG015 58mm Метал sheave Цинк легура подвижен макара падне блок и се справи со Кревање тркала Мини Еднокреветни/Двокреветни Свеж Со попуст
LUPULLEY XL 30T Времето Макара Понесе 5/6/6.35/7/8/10/12/12.7/14/15/16/17/19/20mm 11mm Ширина Времето Појас Макара За 3D Печатач Свеж Со попуст
LUPULLEY XL 30T Времето Макара Понесе 5/6/6.35/7/8/10/12/12.7/14/15/16/17/19/20mm 11mm Ширина Времето Појас Макара За 3D Печатач

LUPULLEY XL 30 T Времето Макара Понесе 5 / 6 / 6.35 / 7 / 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 20mm11mm Појас Ширина Времето Појас Мака

DEN 355.00 417.12
2 парчиња MXL Времето Појас 94/96/98/100/101/104/105/106/108/109MXL 6mm/10мм Појас Ширина 2.032 mm Теренот Гума Времето Синхрони Свеж Со попуст
2 парчиња MXL Времето Појас 94/96/98/100/101/104/105/106/108/109MXL 6mm/10мм Појас Ширина 2.032 mm Теренот Гума Времето Синхрони

2 парчиња MXL Времето Појас 94 / 96 / 98 / 100 / 101 / 104 / 105 / 106 / 108 / 109 MXL 6mm / 10мм Појас Ширина 2.032 mm Теренот Гума Времето

DEN 314.00 383.52
HTD 3M 30T Времето Макара 16mm Појас Ширина 30Teeth Опрема Појас Макара 5/6/6.35/8/10/12/14/15/16/17mm Понесе БОЛЕСТ Заби Тркало Свеж Со попуст
HTD 3M 30T Времето Макара 16mm Појас Ширина 30Teeth Опрема Појас Макара 5/6/6.35/8/10/12/14/15/16/17mm Понесе БОЛЕСТ Заби Тркало

HTD 3 M 30 T Времето Макара 16mm Појас Ширина 30 Teeth Опрема Појас Макара 5 / 6 / 6.35 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 17mm Понесе БОЛЕСТ

DEN 312.00 380.16
Пренос Синџири 10 x 20mm 1M Отворено На Двете страни Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир Свеж
Пренос Синџири 10 x 20mm 1M Отворено На Двете страни Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир

Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара в

DEN 216.48
LUPULLEY XL Времето Појас 5.08 mm Теренот 140/142/144/146/148/150/152/154/156/158XL Тип 10мм Ширина XL Црна Гума Макара Појаси Свеж Со попуст
LUPULLEY XL Времето Појас 5.08 mm Теренот 140/142/144/146/148/150/152/154/156/158XL Тип 10мм Ширина XL Црна Гума Макара Појаси

LUPULLEY XL Времето Појас 5.08 mm Теренот Црна Гума Затворенијамка Макара Појас140 XL / 142 XL / 144 XL / 146 XL / 148 XL / 150 XL / 152 X

DEN 226.00 278.40