JD018B 1/8 Lati жолта кукла перики 5-6inch 13-15CM синтетички mohair BJD перики Anne двојно плетенка перика

JD018B 1/8 Lati жолта кукла перики 5-6inch 13-15CM синтетички mohair BJD перики Anne двојно плетенка перика

DEN 1087.20

Свеж

Во магацинот

Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Продавачот Ветување * Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. * Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.
Новодојдени Белешки 1. Повратни информации, Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми во пракса. Ние работиме многу напорно за вашиот 100% позитивни повратни информации. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair EMS, UPS-от, DHL, или Воздух Mail, според фактичката состојба . * Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. * Работи секој проблем што сте се сретнале во кратко време побрзо и да направи се што е во дофат да ги реши ,да се потрудиме да ги споделите со секој клиент бидат задоволни со нашите предмети и услуги. За Превозот 1).
★Информации : Боја на производство преку екранот може да биде малку поинаков од вистинската боја. Или контактирајте со нас однапред. * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот.
Таа има природна функција и мекост како Човечка коса. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот.

Тип На Објект: Кукла Додатоци
Број На Модел На: JD018B
Димензии: 5-6inch
BJD/SD Атрибут: Перика
Форма: 1/8
Предупредување: Кукла перики
Mfg Серија Број: Фантазијата
Пол: Девојки
Тип: Додатоци
Материјал: синтетички mohair

Додатоци на производи

2 piecces Одговара за 20 Инчи Раѓа Бебиња Кукла Колекции 20 мм Половина Круг Играчки Очи Акрилик Кукла Очи Свеж Со попуст
2 piecces Одговара за 20 Инчи Раѓа Бебиња Кукла Колекции 20 мм Половина Круг Играчки Очи Акрилик Кукла Очи

Големина : 20 MM внатрешни око големина : 12mmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western U

DEN 18.00 23.52
3pcs Во 1, Танц Одговараат Одговара За Американска Девојка Кукла Облечи Облека За 18Inch Американска Девојка Кукла Свеж Со попуст
3pcs Во 1, Танц Одговараат Одговара За Американска Девојка Кукла Облечи Облека За 18Inch Американска Девојка Кукла

Плаќање & Превозот И Повратни Информации Политика 100% Задоволство ЗагарантиранаАко не сте задоволни со �

DEN 261.00 306.72
Божиќ Подароци Минијатурни Diy Загатка Играчка Кукла Куќа Модел Дрвен Мебел Градежни Блокови Играчки Роденден Подароци РОЗОВА Свеж Со попуст
30PCS/МНОГУ BJD Кукла Додаток различни Големина Закачалки За Кукла Облека Свеж Со попуст
30PCS/МНОГУ BJD Кукла Додаток различни Големина Закачалки За Кукла Облека

Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И С�

DEN 480.00 527.52
InGrace Супер симпатична lifelike мало девојче кукла 25CM сини очи мека крпа кукла кафеава коса и цветни фустан роденденски Свеж Со попуст
топла продажба прекрасна дете подарок растенија vs зомби кадифен cattails 15cm/6inch,1pcs/пакет Свеж Со попуст
топла продажба прекрасна дете подарок растенија vs зомби кадифен cattails 15cm/6inch,1pcs/пакет

детето подарок растенија vs зомби кадифен cattails 15cm / 6inch1.големина : 15cm / 6inch2,ОЕМ и ODM се добредојдени.бесплат

DEN 320.00 355.20
10-50 cm Пони Кадифен Еднорог Коњ Полнети Кукли Еднорог Кадифен Играчки Подарок за Деца Дома Цртан филм Коњ Играчки Свеж Со попуст
G05-X4608 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement легура бар, фрижидер, без храна 1pcs Свеж Со попуст
G05-X4608 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement легура бар, фрижидер, без храна 1pcs

Материјал : алуминиумски+дрвени Големина на : 7*4.9*17.5 cm објектот е само фрижидер ,не вклучувајќи храна и пи

DEN 1166.00 1295.52
бесплатен превозот 15cm BJD/SD Кукла Перики/коса DIY Високи-температура Жица Кадрава бран виножито боја на Коса, Перики Свеж Со попуст
ТОПЛА 1pcs/многу Пет Ноќ На Фреди 15CM 25cm Мека Кадифен Играчки Кукли за бебе деца едукативни играчки Свеж
ТОПЛА 1pcs/многу Пет Ноќ На Фреди 15CM 25cm Мека Кадифен Играчки Кукли за бебе деца едукативни играчки

Големина : 15 CM 25cmПакет : OPP Вреќа Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме на висок квалитет на производите и

DEN 345.60
бесплатен превозот растенија vs зомби ретки кадифен shield wallnut играчки,16cm/6.3 инчи,1pcs/пакет Свеж Со попуст
бесплатен превозот растенија vs зомби ретки кадифен shield wallnut играчки,16cm/6.3 инчи,1pcs/пакет

растенија vs зомби ретки кадифен shield wallnut играчки1.големина : 16cm / 6.3 инчи2.ОЕМ и ODM се добредојденибесплате�

DEN 388.00 431.52
1pcs 25cm должина долга права коса natrual сино зелена пурпурна жолта боја дебели 1/3 /1/4 1/6 bjd перики кукла коса Свеж Со попуст
1pcs 25cm должина долга права коса natrual сино зелена пурпурна жолта боја дебели 1/3 /1/4 1/6 bjd перики кукла коса

Читање пред да нарачате : Големина : 25*100cm, Ние исто така имаат големина за 15cm должина, може да се провери т

DEN 104.00 146.88
5-6 BJD Кукла перика pukifee перика mohair 3 боја Свеж Со попуст
5-6 BJD Кукла перика pukifee перика mohair 3 боја

5"6" BJD Кукла перика pukifee перика mohair 3 бојаголемина 5"6"боја : злато , розова, црвена кафеава

DEN 902.00 960.00
Голема Големина 17inch 43cm Нов Супер Марио Брос МАРИО и ЛУИЏИ Кадифен Кукла Полнети Играчки Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Голема Големина 17inch 43cm Нов Супер Марио Брос МАРИО и ЛУИЏИ Кадифен Кукла Полнети Играчки Бесплатен Превозот

Голема Големина 17inch 43cm Нов Супер Марио Брос МАРИО и ЛУИЏИ Кадифен Кукла Полнети Играчки Бесплатен Прево

DEN 475.00 558.72
Елегантна Бела венчаница За Американска Девојка Кукла 18 инчен Ddoll Облека Свеж
Елегантна Бела венчаница За Американска Девојка Кукла 18 инчен Ddoll Облека

Вклучувајќи : Превез 1pcs / Коса Клип 1pcs / Фустан 1pcsПлаќање & Превозот И Повратни Информации Политика 100% Зад

DEN 287.52