XCGaoon од 3,5 метри 5V 3А мини USB Автомобил адаптер за полнење со 2 USB Порта за Автомобил DVR Видео Рекордер / GPS / Mobile, текст 12V - 24V

XCGaoon од 3,5 метри 5V 3А мини USB Автомобил адаптер за полнење со 2 USB Порта за Автомобил DVR Видео Рекордер / GPS / Mobile,

18 %

DEN 354.00

DEN 432.00

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
Avigraph Возило-монтирани Полнач за во автомобил DVR / GPS Мини USB Приклучок за Апликација : автомобил DVR , GPS avigraph мобилен телефон PDA MP3 MP4 USB излез погоден за iphone, за ipad, за SAMSUNG итн. сите Мобилни >Влез : DC 12 V - 24 V >USB излез : DC 5 V, 2 A / 1А >мини USB излез : DC5 V, 2 A >Должина на кабел : 3.5 m ( 11.48 ft ) >one пеј-Порта излез : Maximun 2 A Пакетот вклучува : 1 x мини USB Полнач за во Автомобил

Име На Модел: XC-21
Бренд Име: xcgaoon
Гаранција: 1 година
боја: Црна
Погоден За: 12V - 24V Автомобил
Текст: DC 10V - 24V
2 USB излез: 5V 2.0 A / 1.0 НА
мини USB излез: 5V / 2A
Кабел должина: 3.5 M ( 11.48 ft )
Полначот порта: Мини USB
еден пеј-Порта излез: Maximun да 2A

Додатоци на производи

XCGaoon 3,5 мм Порта Автомобил Полнач За Автомобил Радар Детектор / DVR Камерата / GPS текст 12V DC излез 12V 1.5 А, Кабел Должина Свеж Со попуст
Vehemo Автомобил Калено Стакло За Автомобил GPS MP5 Видео Плеер Екран Заштитник Филм Премиум 7 Inchs 153x89mm DVD Guard LCD Свеж Со попуст
Vehemo Автомобил Калено Стакло За Автомобил GPS MP5 Видео Плеер Екран Заштитник Филм Премиум 7 Inchs 153x89mm DVD Guard LCD

Опис : Боја : Транспарентна Материјал : Калено Стакло Улога : HD, нулаотпорни, антиотпечаток, антирефлекти

DEN 163.00 200.64
Автомобил GPS Tracker Водоотпорен IP65 5000mAh Камион Автомобил Локатор TKSTAR TK905 90 Дена Режим на Моќен Магнет Живот Бесплатен Свеж Со попуст
Smart Врата алармниот Систем за GSM Tracker Home Security LBS RF-V13 Реално време Следење Уред Глас Следи Вибрира како Предупредување Свеж Со попуст
LEEWA Мал Автомобил Прозорец IEC Активни Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА антена Со Вграден Засилувач CA4585 Свеж Со попуст
LEEWA Мал Автомобил Прозорец IEC Активни Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА антена Со Вграден Засилувач CA4585

Автомобил активна антена со вграден засилувач за дигитална ТЕЛЕВИЗИЈАКонектор тип : IEC(Машки)Оперативе

DEN 422.00 508.80
Queclink GV200 PWR RS232 КОМПЛЕТ Датум Кабел И Напојување GV200 UART PWR Конвертирате КАБЕЛ 12V НИ DCJACK За Queclink Tracker Свеж
Queclink GV200 PWR RS232 КОМПЛЕТ Датум Кабел И Напојување GV200 UART PWR Конвертирате КАБЕЛ 12V НИ DCJACK За Queclink Tracker

Преглед : GV200 PWR RS232 КОМПЛЕТОвој комплет вклучува денот кабел и напојувањеДел листата : Датум Кабел DB9 RS232Н

DEN 1680.00
Skylab Skw92A Spi/I2S/I2C 32MB флеш 1024Mb DDR2 RAM меморија Openwrt 2T2R Mimo Sf Mt7628 Iot Wlan Пристапна Точка Wifi Модул Свеж
Skylab Skw92A Spi/I2S/I2C 32MB флеш 1024Mb DDR2 RAM меморија Openwrt 2T2R Mimo Sf Mt7628 Iot Wlan Пристапна Точка Wifi Модул

Име : Skylab Skw92 A Spi / I2 S / I2 C 32 MB флеш 1024 Mb DDR2 RAM меморија Openwrt 2 T2 R Mimo Sf Mt7628 Iot Wlan Пристапна Точка Wifi МодулМодел БР

DEN 16800.00
Ublox8030 чип GNSS USB GPS ГЛОНАСС приемникот GPS антената NMEA двоен режим на работа M8N модул Перформанси слични на Bu-353S4 Свеж
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред Свеж Со попуст
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред

2) Кога ќе испратите СМС до тоа,тоа не одговори GPS локација, само LBS локација Кога ќе испратите смс или пов

DEN 2159.00 2399.04
RNS510 LED серија СТЕРЕО електронски одбор за радио одбор На ФОЛКСВАГЕН RNS 510 систем за Навигација Свеж
Личен GPS Tracker 3G WCDMA Queclink GL300W Водоотпорен 1700mAh Возило Автомобил Следење Уред Глобална Употреба на GSM Локатор Свеж Со попуст
Личен GPS Tracker 3G WCDMA Queclink GL300W Водоотпорен 1700mAh Возило Автомобил Следење Уред Глобална Употреба на GSM Локатор

(Овие пораки, исто така, може да бидат испратени по СМС или UMTS) Нејзините изграденаво 3axis акцелерометар о

DEN 5928.00 7409.76
На овој линк само за CANBUS КУТИЈА ги користиме во нашите Bway ТРЕПНЕ и ANDROID е радио за автомобил МОДЕЛ,може да не ги поддржуваат Свеж Со попуст
Мини GPS Следење Пронаоѓач Деца Милениче Анти-изгубени Следење на Уредот Bluetooth СТАН APK Далечински Управувач Локатор за Свеж Со попуст
Оригиналниот Podofo GT02 Мини Автомобили GPS Tracker tk110 Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред Google Линк Свеж Со попуст
Оригиналниот Podofo GT02 Мини Автомобили GPS Tracker tk110 Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред Google Линк

Гарантира 4 Бенд Автомобил Моторни GPS Tracker Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред TK110 за Google Лин

DEN 720.00 899.52
VK-172 GMOUSE USB, GPS Приемникот Глонасс Поддршка на Windows 10/8/7/Vista/XP/CE Свеж Со попуст
VK-172 GMOUSE USB, GPS Приемникот Глонасс Поддршка на Windows 10/8/7/Vista/XP/CE

VK172 GMOUSE USB, GPS Приемникот Глонасс Поддршка на Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / CEОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на П

DEN 363.00 526.56