HTC-2 Дигитален Термометар Hygrometer Метеоролошка Станица Температура Влажност Метар Часовникот на Ѕидот Затворен Надворешен Сензор Сонда LCD

HTC-2 Дигитален Термометар Hygrometer Метеоролошка Станица Температура Влажност Метар Часовникот на Ѕидот Затворен Надворешен

30 %

DEN 329.00

DEN 469.44

Свеж

Во магацинот


· Ако објектот е неисправна на 3 месец, ние ќе ви испратиме relacement без доплата или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.5 V*1 (AAA големина) Уред димензија : 10. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Плаќање :
· Ние accpet Alipay и Paypal here.
Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете. Ниска потрошувачка на енергија.
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. степен C & F единица избор. Desk-top ставање или Ѕид Виси.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние accpet следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка; Пари Booker; Т/T; Western Union. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
· П : дали постои Следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Затворен & отворено температура на екранот, внатрешна влажност на екранот и време дисплеј. 12 час / 24 часа прикажување на системот на избор.
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Секојдневниот аларм функција. Часовник, Датум и Календарот функција (месец и датум). Меморијата на MAX & МИН мерење на вредноста.
Други Политики :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.4 cm Уред тежина : 126g Пакет големина : 18*13*4cm Пакет тежина : 162g Пакет Содржина : 1 x Температура & Влажност Метар со 1,5 m сонда ( Батерии не се вклучени ) 1 x англиски Упатство
Испорака Детална :
· Ние Брод на Worldide, освен APO/FPO
· Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Спецификација : Уред за боја : Бела Температура опсег : Затворен & Отворено -50 ~ +70 степен (-58 ~ +158°F) Влажност опсег : 10% ~ 99% R Влажност на точноста : -/+10% RH температура точност : +/- 1 °C Напојување : 1.
· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Купи со доверба.
· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
· Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по receiveing на плаќање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Висока стабилност & точност.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
· Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите предмети.
HTC-2 Дигитален Термометар Hygrometer Метеоролошка Станица Температура Влажност Тестер Clock Alarm Ѕид Затворен Надворешен Сензор Сонда LCD Карактеристики : Голем LCD дисплеј, мулти-функција.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме !
· П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви Благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Големина На Дисплеј: 4.0 - 6.9 Инчи
Дисплеј Тип: Дигитални
Бренд Име: KETOTEK
Стил: Стои Станица
Теорија: Сензор На Температура На
Употреба: Апарати за домаќинство
Број На Модел На: Температура Влажност Тестер
Моќност Тип: AAA Батерија
Макс Мерење На Температурата: 50°C - 69°C
Дел Број: HTC-2
Теорија: Hygrometer + Термометар + Часовник
боја: Бела
Екранот: LCD заднинско осветлување
Должина на сондата: 1.5 м

Додатоци на производи

Мини Затворен Термометар Hygrometer Ѕид Температура Мерка G08 Капка брод Свеж Со попуст
Мини Затворен Термометар Hygrometer Ѕид Температура Мерка G08 Капка брод

Добредојдовте на нашиот магазин, се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг патување Ако не Сте добиле на

DEN 59.00 70.56
Бесплатен Превозот Возилото Дигитален Термометар Автомобил LED Температура Метар Сонда -40~110C 12V Свеж
Бесплатен Превозот Возилото Дигитален Термометар Автомобил LED Температура Метар Сонда -40~110C 12V

САД $ 1.58 / set Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Led дисплеј, јасен, директен и анти светлина мешање Вгр

DEN 226.56
3V-5V Регулирани Напојување PCB Одбор 48MM * 51MM Циклус Светилка Suite Breadboard LED Електронски Производство DIY Колекции Свеж Со попуст
3V-5V Регулирани Напојување PCB Одбор 48MM * 51MM Циклус Светилка Suite Breadboard LED Електронски Производство DIY Колекции

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

DEN 57.00 60.00
USB-485 USB-RS485 со минливи заштита ! Свеж
USB-485 USB-RS485 со минливи заштита !

Молња USB 485 Надградба функција : Со ТЕЛЕВИЗОРИ минливи сузбивање заштита за да се спречи ниво на оштетув

DEN 240.00
DC 5V 6W+6W 2 Каналот Стерео Bluetooth Засилувач Одбор Литиум Батерија Напојува за Звучници Звучник Кутија Изменета Свеж
К-тип Thermocouple Сонда Висока Температура Сензор Thermistor Сензор Сонда К Thermocouple Сонда 1M за Температура Контролер Свеж Со попуст
USB-МОЖЕ да USB за да МОЖЕ да Автобус Конвертор Адаптер + USB Кабел Свеж
USB-МОЖЕ да USB за да МОЖЕ да Автобус Конвертор Адаптер + USB Кабел

Опис : Овој производ е помал машина со помош на 32битна високи перформанси ARM чип развој, PC развој на софтв

DEN 1117.92
1206 SMD Отпорник Комплет 5% 100ohm 100R 500PCS/МНОГУ Чип Отпорник Избрани Примероци комплет Бесплатен Превозот Свеж
1206 SMD Отпорник Комплет 5% 100ohm 100R 500PCS/МНОГУ Чип Отпорник Избрани Примероци комплет Бесплатен Превозот

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршувањеДоколку купите повеќе квантитет или други Ел

DEN 252.48
150cm NTC 10K Ohm 1% 3435 Thermistor Сензор на Температура на Цилиндар Сонда 1.5 м Жица М13 dropship Свеж Со попуст
150cm NTC 10K Ohm 1% 3435 Thermistor Сензор на Температура на Цилиндар Сонда 1.5 м Жица М13 dropship

Овој сензор на температура на која што се користи во дом за климатизација, автомобил клима, фрижидери, з

DEN 48.00 57.12
1230 12*12*3ММ piezoelectric SMD пасивни SMT ѕвончето Свеж
1230 12*12*3ММ piezoelectric SMD пасивни SMT ѕвончето

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 600.00
10pcs/многу Мал LCD Електронски Дигитални Голф Прст Рачни Картонче Контра musabah hatim tasbih за муслиманската Свеж
10pcs/многу Мал LCD Електронски Дигитални Голф Прст Рачни Картонче Контра musabah hatim tasbih за муслиманската

Пакет листата : 10* LCD Електронски Дигитални 5 Цифра Прстен Картонче CounterНовиот Мини LCD Електронски Дигита

DEN 174.24
1PCS 220V 50-300 целзиусови степени 3-Pin Термостат на Температура Switch Knob Контролер Сонда Свеж
1PCS 220V 50-300 целзиусови степени 3-Pin Термостат на Температура Switch Knob Контролер Сонда

1 PCS 220 V 300 целзиусови степени 3Pin Термостат на Температура Switch Knob Контролер СондаСекој обид за 1 buc прекину

DEN 406.08
TP-01A К-тип 100cm Должина на Жица Температура Тест Thermocouple Сензор Сонда NG4S Свеж Со попуст
TP-01A К-тип 100cm Должина на Жица Температура Тест Thermocouple Сензор Сонда NG4S

Карактеристики : К Тип Thermocouple сонда100% Сосема новОдговара за температура контролори.Спецификација : Тем

DEN 56.00 72.00
Дигитални Температура Контролер STC-1000 Сите намена 110-220V AC Троа Сензор Свеж Со попуст
Дигитални Температура Контролер STC-1000 Сите намена 110-220V AC Троа Сензор

Modle : STC1000Технички Параметри : 1.Температурата мерен опсег : 50 Degree ~99 Degree2.Резолуција : 0.1 Степен ;3.На точност

DEN 402.00 543.84