Топла Продажба Црна Жените Сомот Свила Beaded Везови Shawl Шамија Заврши Марами Peafowl Бесплатен Превозот WS006-H

Топла Продажба Црна Жените Сомот Свила Beaded Везови Shawl Шамија Заврши Марами Peafowl Бесплатен Превозот WS006-H

30 %

DEN 1025.00

DEN 1464.00

Свеж

Во магацинот


Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може да иницира врати во рок од 30 дена по приемот на нарачката.
Размена и Политика на Враќање ( 30 Дена Гаранција за Враќање )
30 Дена Гаранција за Враќање услуги обезбедува тоа.
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник. Ние не сме одговорни за царинските кои би можеле да бидат предизвикани многу ретко.
јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив врати објектот.
Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа. ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 е во Детални Продавачот Извештаи за мене , ви благодарам многу!
.4" на работ
8 Боја На Вашиот Избор (Може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
Трговија на големо и на Мало
Dropshipping
100% Сосема Нов
Моден Кинески Жените Shawl Шамија Марами Заврши Цвеќиња
Должина : Околу 172cm / 68inches ,
Широк : Прибл 68cm / 27inches ,
( 1inches=2.
Воздухот Пошта може да пристигне во 15-30 дена
EMS може да пристигне во 6-12 дена
DHL/UPS/ТНТ може да пристигне во 4-6 дена
Објектот Истакна : ве Молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу :
Облека : 3 Работни Дена*
Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста. Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот item(s) во пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа го покажува вашето item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.
Ракување и Превозот
Јас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објави на светот. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија. јас сум исправен продавачот , само сакам моето сите Клиент е задоволителен за цел од мене. Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V.
Материјал : Кадифе Свила , Beaded
Големина : 68" x 27" со 2. Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците.54 см)
Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност.
Повратни информации
Ако такса има било каков проблем , ве молиме да не остави Негативни повратни информации или Неутрална реакција , бидејќи не може да се решавање на секој проблем за вас; вие може да ме пошта прво , па јас може да го знам и за решавање на проблемот за вас. Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци.

Тип На Објект: Марами
Шаблон Тип: Животните
Одделот За Името: Возрасни
Марами Тип: Shawl, Заврши
Стил: Моден
Пол: Жените
Бренд Име: QIANTANG
Материјал: Свила
Број На Модел На: WS006-H
Марами Должина: >175cm
Боја: микс
боја: Црвено Црна, Светло Сина, Пурпурна Бургундија Зелена Сина
Шема: Извезена
Стилот на Должината: Долго
Стил: Жакард
Материјал: Сомот Свила , Beaded
Сезоната: Пролет, Есен, Зима
Материјал Состав: Свила Сомот
Место на Потекло: Кина (Копно)

Додатоци на производи

1Pcs Симпатична Ушите Turban Headband Еластична Коса Додатоци Главата Бендови Hairbands Жените Женски Шминка Девојки Коса Бенд Свеж Со попуст
COWATHER Крава Вистински Кожени Ремени со Висок Квалитет за Мажи Автоматско Гроздобер Машки Ремен Бренд Ratchet Тока Ремени Свеж Со попуст
6 компјутери/многу Симпатична Bowknot Коса Клипови Hairpin Barrette Девојки Деца Лакови за Коса Клип Додатоци За Деца Коса Hairclip Свеж Со попуст
Зимски Триаголник Шамија За Жените Бренд Дизајнер Shawl Кашмир Plaid Марами Ќебе трговија на Големо Dropshipping S027-стил 5 Свеж Со попуст
0-11 години Водоотпорен Бебе Девојка Момче Долг Ракав Цртан филм Bibs Дете Доенче Burp Платно за Хранење на Детето цртање и Свеж Со попуст
Multicolor Браун Златно Жолта Морнарица Сина, Розова Бела Беж Флорални Mens Врски Вратоврска Свила Вратоврска Поставите Свеж Со попуст
3pcs/set Бебе шапка шамија и лигавче Пролет, Есен Памук Бебе Капи Бебе Капа Дете Шамија Јака Младата Шапка Поставен Симпатична Свеж Со попуст
RBOCOTT Браун Плетени Вратоврска 7 см во машка Мода Слаби Вратоврска Шарени Colorfull Тенок Врат Врски За Свадба Бизнис Neckwear Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Отворено Спортски Windstopper Водоотпорен Ракавици Црна Јава Ракавица Мотоцикл Ракавици Екран На Допир Полн Свеж Со попуст
SC109 2017 Топло Зима Моден Дизајнер Солидна Црвено Мажи се Дебели Shawl Долга Црна, Сива Машки Прстен Плетени Бизнис Шамија Свеж Со попуст
Луксузен Бренд Шамија Pashmina Echarpe Кашмир Шамија Заврши Shawl Есен Зима Шамија Мажите на Жените Марами Долго Волна Cachecol Свеж Со попуст
Девојки Бохемија Boho Цвет Круна Headband Фестивал Плажа Главата Бенд Свадба Флорални Гарланд Headbands за Жените Косата Бенд Свеж Со попуст
2018 Нова пролет Зима Мода солидна црна боја жените ракавица зима и топло, дами пената ракавици вистинска кожа мека жена gloves01 Свеж Со попуст
Луксузна Mens Вратоврска 8CM Црна Морнарица Сива Шарени Свила Neckwear Жакард Ткиво на Вратот се Врзува За Мажи Формален Бизнис Свеж Со попуст