1 Парче Автомобил Мие Сунѓерот за Миење и Чистење

1 Парче Автомобил Мие Сунѓерот за Миење и Чистење

DEN 46.08

Свеж

Во магацинот

Ве молиме да се повлечеме на објектот кој се испраќа преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи, бидејќи мала вредност! Ако сакате да го објектот за да се следи, ве молиме да го плати превозот цена за Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Се надевам дека ќе може да се разбере нас!
ИДЕАЛЕН ЗА AUTO, КАМИОН, ЏИП, RV, ДОМА, БРОД
Вашиот автомобил заслужува најдоброто и АВТО ГРИЖИ создава највисок квалитет на производи за супериорен автомобил грижа перформанси. Ние не само што ги направи за автомобил сопственици, ние дизајн нив за автомобил ентузијасти.
Вие сте добредојдени да се купи повеќе АВТО ГРИЖА брендови за Автомобил Мие како што е подолу :

Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Должина: 18cm
Објектот Дијаметар: 0.001inch
Материјал Тип: пена
Бренд Име: авто нега
Објектот Ширина: 10cm
Специјални Функции: автомобил мие
Објектот Висина: 8cm
Објектот Тежина: 25g

Додатоци на производи

10pcs/многу Волна Почувствува 4 инчен Squeegee работ завиткување налепница за Возило Винил филм Авто Заврши Нијансирање Апликација Свеж Со попуст
Супер Апсорпција Синтетички Deerskin PVA Chamois Cham Автомобил Мие Крпа Вештачка Кожа Авто Грижа Чиста Крпа Сина Свеж Со попуст
Супер Апсорпција Синтетички Deerskin PVA Chamois Cham Автомобил Мие Крпа Вештачка Кожа Авто Грижа Чиста Крпа Сина

Дебелина на 1mm, која има висока апсорпција на вода и издржливостСвојства на силна затегнувачка, солзаМе

DEN 129.00 143.52
5pcs жолта пластична 24*12cm триаголник Scraper со Долга Рачка винил филм лепак отстранување Индустрија Кат Scraper автомобил Свеж Со попуст
OOTDTY Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Чисти Крпи за Перење и Сушење Крпа 1 Свеж Со попуст
OOTDTY Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Чисти Крпи за Перење и Сушење Крпа 1

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Chamois кожа Боја : Видете слики Карактеристики : Силна

DEN 93.00 120.96
17 во 1 евтини whosale автомобил завиткување багра алатка Велур Филц од Волна Мини Остри Squeegee Триаголник Посочи Про Багра Свеж Со попуст
1pc Сина Автомобил Мие со Четка Авто Надворешноста Стигнале Долго се Справи со Проток на Вода се Префрлите Пена Шише Автомобил Свеж Со попуст
1pc SEEYULE Микрофибер Автомобил Мие Крпа Чинија, Кујна Ткаенина за Чистење Прозорец Спрат Детали Силна Прашина Отстрани Свеж Со попуст
Yetaha 50Pc 1 Инчен 25мм Сунѓерот Чистење Полирање Шанса Подлога за Полнење За Автомобил Полирач Миење M6 Backer Плоча полски Свеж Со попуст
1M/тркалаат 4.8 cm Автомобил Винил Филмот Заврши Чувствува Автомобилот Прозорец Багра Алатка Squeegee Ткаенина се Почувствувале Свеж Со попуст
Faux волна Автомобил Перење Ракавици Автомобилската Чистење Бришејќи Шанса Полирање Ракавици Автомобил Резерви Автомобилски Свеж Со попуст
2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик M14 Завртка Вретено Вежба Адаптер Поддршка Подлога Жица Четка За Автомобил полски Восок Пена Свеж Со попуст
Жолта Почиста Четка Тркало на Автомобилот Гуми Rim Четка Корисни Авто Четка за Чистење Алатка за Автомобил Свеж Со попуст
Жолта Почиста Четка Тркало на Автомобилот Гуми Rim Четка Корисни Авто Четка за Чистење Алатка за Автомобил

D : Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 1030 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на ис

DEN 233.00 245.76