4pcs Вратило Спојка 8x5mm за 3D печатач CNC мелничката повлекува серво мотор D18mm*L25mm

4pcs Вратило Спојка 8x5mm за 3D печатач CNC мелничката повлекува серво мотор D18mm*L25mm

10 %

DEN 388.00

DEN 431.52

Свеж

Во магацинот

Decription : Материјал : Алуминиум Легура Спојка Висина(L) : 25 мм Спојка Дијаметар : 18 мм Врвот Бунари со Дијаметар : 5mm Дното Бунари со Дијаметар : 8mm Завртки Позиција : 4mm Пакет inluded : 4 X Флексибилни Окно

Тип На Објект: Флексибилни Вратило Спојка
Број На Модел На: 5*8
Бренд Име: REPRAP

Додатоци на производи

10pcs/многу GT2 Idler Времето Макара 16 Заби 20Tooth Дел Тркала Понесе 3мм Алуминиум 5mm Заб Опрема Ширина 6mm 10мм 3D Принтери Свеж Со попуст
Новата 3D Печатач Топол Кревет Моќ Проширување Одбор / Heatbed Моќ Модул / MOS Цевка за Висок Моменталното Оптоварување Мини Свеж Со попуст
1set BLTouch : Авто Кревет Израмнување Допре Сензорот BLTouch-Класичен BLTouch-C со кабли Резервни делови за 3D Принтери Свеж Со попуст
1set BLTouch : Авто Кревет Израмнување Допре Сензорот BLTouch-Класичен BLTouch-C со кабли Резервни делови за 3D Принтери

3 D Печатач ДОПИР е авто израмнување сензор за 3 D Печатачите кои може прецизно да се измери навалување на

DEN 1287.00 1430.40
3d печатач јаглерод 10мм карбонски влакна род должина од 450 мм за јаглерод круг род aeromodelling stiffener авион робот 1pcs Свеж
5pcs 3D печатач додатоци 36 заби MK7 / МК 8 нерѓосувачки челик планетарниот опрема тркала екструдер храна истиснување тркала Свеж Со попуст
304 од не ' рѓосувачки челик завртка DIN912 M5x12 завртка штекер лекува хексагонални завртки socket head кап завртки 1pcs Свеж
Алуминиум Стандард V6 Грејач Блок За 3D Печатач Екструдер Hotend Топлина Блок RepRap Bowden E3D J-Раководител V6 Makerbot MK8 Свеж
4Pcs Плоча Агол Подготвуваат Рамен Крстот Форма Поправка Заградата За Алуминиумски Профил 2020 20x20 со 6 дупки Свеж Со попуст
4Pcs Плоча Агол Подготвуваат Рамен Крстот Форма Поправка Заградата За Алуминиумски Профил 2020 20x20 со 6 дупки

4 Pcs Плоча Агол Подготвуваат Рамен Крстот Форма Поправка Заградата За Алуминиумски Профил 2020 20x20 со 6 дуп

DEN 225.00 239.52
1PC 3D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4-слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со Lerdge Свеж Со попуст
1PC 3D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4-слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со Lerdge

1 PC 3 D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со LerdgeС

DEN 180.00 202.56
10pcs Цврст Полимер LM8UU Имајќи - 8мм Вратило VS RJMP-01-08 Р Цврсти Пластични Имајќи 8 mm ID За Reprap Prusa 3D Печатач Свеж Со попуст
10pcs Цврст Полимер LM8UU Имајќи - 8мм Вратило VS RJMP-01-08 Р Цврсти Пластични Имајќи 8 mm ID За Reprap Prusa 3D Печатач

10pcs Цврст Полимер LM8 UU Имајќи 8мм Вратило VS RJMP0108 Р Цврсти Пластични Имајќи 8 mm ID За Reprap Prusa 3 D ПечатачСпециф

DEN 659.00 784.80
3DSWAY 3D Печатач Додатоци 10pcs/многу Механички Граница Вклучите Модул Вертикален Тип Endstop Switch за РАМПИ 1.4 3D Принтери Свеж Со попуст
10pcs 3D Печатач Цврст Полимер LM10UU Имајќи - 10мм вратило RJMP-01-10 R Цврсти Пластични Имајќи 10 mm ID Свеж Со попуст
10pcs 3D Печатач Цврст Полимер LM10UU Имајќи - 10мм вратило RJMP-01-10 R Цврсти Пластични Имајќи 10 mm ID

10pcs 3 D Печатач Цврст Полимер LM10 UU Имајќи 10мм вратило RJMP0110 R Цврсти Пластични Имајќи 10 mm IDВисок Квалитет с

DEN 623.00 750.24
20pcs M5X10/12/16/20/25 Т Чекан Главата Гром Завртки Никел Позлатен за 2020 Серија Слот за 6 Алуминиумски Профил Конектор за Свеж Со попуст
XCR3D 3D Печатач Делови Интегрирани Метал Долги Довод на Топла Крајот Полнење Преку-хранење Екструдер 1.75 mm со 12V 24V Вентилаторот Свеж Со попуст
Силиконски греење подлога грејач 220V 500W 230mmx380mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs Свеж
Силиконски греење подлога грејач 220V 500W 230mmx380mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs

Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се мин

DEN 768.00
DuoWeiSi 3D Печатач делови 3D Печатач Рампи 1.4 LCD2004/12864 Контролер Smart Адаптер Модул Свеж
DuoWeiSi 3D Печатач делови 3D Печатач Рампи 1.4 LCD2004/12864 Контролер Smart Адаптер Модул

3 D Печатач Рампи 1.4 LCD2004 / 12864 Контролер Smart Адаптер МодулКарактеристики : Одговара за РАМПИ 1.4 smart контроле

DEN 158.40
3d печатач дел Механички Endstop со и без тркала За Reprap рампи 1.4 Со независни пакување Свеж Со попуст
3d печатач дел Механички Endstop со и без тркала За Reprap рампи 1.4 Со независни пакување

Механички Endstop комплет за Rep Rap 3 D Принтери или CNC машини, тоа е поддржано од страна на Rep Rap електроника, РА

DEN 16.80
SWMAKER PEI Лист, 10 x 10(јас.e 250x250mm) 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2 Свеж Со попуст
SWMAKER PEI Лист, 10 x 10(јас.e 250x250mm) 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2

PEI Лист, 10" x 10" 3 D Печатење Изгради Површината со 3 M 468 MP селотејпКарактеристики на производот Одлична за п

DEN 1339.00 1439.52
3D принтери Увезени 1M 2*3мм Јасно PFA PTFE Цевка Тефлон Цевка, J-раководител hotend RepRap Rostock Bowden Екструдер ID 2mm Свеж
3D принтери Увезени 1M 2*3мм Јасно PFA PTFE Цевка Тефлон Цевка, J-раководител hotend RepRap Rostock Bowden Екструдер ID 2mm

Материјал : ТефлонДолжина : 1 метарID : 2mmOD : 3ммРаботна температура : 190° C до 280° CХемиски Отпорни (сите заедн

DEN 40.80
1pc MK10 E3D V6 Топлина Мијалник Радијатор Одговара 22mm Вентилаторот за Ладење на Алуминиум во Светот Со Големина 27x22x12mm Свеж Со попуст
SWMAKER PEI Лист 220x220mm 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2 Свеж Со попуст
SWMAKER PEI Лист 220x220mm 3D Печатење Изгради Површината со 3M 468MP селотејп Многу од 2

PEI Лист, 220 x 220mm 3 D Печатење Изгради Површината со 3 M 468 MP селотејпКарактеристики на производот Одлична за

DEN 1204.00 1337.76
5 КОМПЈУТЕРИ T8 Анти Backlash Пролет Натоварени Орев Елиминација Јазот Орев за 8мм Acme Навој Род Доведе Завртки DIY CNC Свеж Со попуст