KERUI Нови K16 RFID Допир Тастатурата За Безжични PSTN GSM Алармни Системи Burglar Контрола на Пристап на Безжичен Систем Лозинка Тастатурата

KERUI Нови K16 RFID Допир Тастатурата За Безжични PSTN GSM Алармни Системи Burglar Контрола на Пристап на Безжичен Систем Лозинка

12 %

DEN 1224.00

DEN 1391.52

Свеж

Во магацинот


KERUI Нови K16 RFID Допир Тастатурата За Безжични PSTN GSM Алармни Системи Burglar Контрола на Пристап на Безжичен Систем Лозинка Тастатурата
Ова е нова безжична тастатура која се интегрираат во функција на СМАРТ картичка и допрете копче
со стабилни перформанси.Тоа е лесно да работат и да ја инсталирате
По успехот шифра натпревар со аларм панел и да се поврзете на електронски заклучување,тоа може да ја отвори вратата
рака/да се разоружаат и да си игра аларм итн.Тоа е широко се користат во factorires,градилишта,хотели,фирми,станбени згради и други места
Лизгајте СМАРТ картичка за да ја отвори вратата и да се разоружа Прочитајте EM 125 K ниска фреквенција картичка,и 40 картички може да бидат зачувани од Светска класа код режим без неуредна код Анти-температура и влажност, промена,безбеден,стабилен и сигурен слаба батерија потсетник функција Подесувате аларм функција Работен напон : 3 AAA батерија/DC 12 V Работат на струјата : Стенд-бај струја : Пренос на Далечина : 100(Отворен простор) Работна Фреквенција : 433 Mhz Трансфер на Моќ : 18 DB Средина Температура : 20-55 степен Големина : 156*90*20mm
Безжична лозинка тастатурата *1(батеријата вклучуваат)
СМАРТ картичка *2 Прирачник за Корисникот *1

Број На Модел На: K16
Бренд Име: KERUI
работни начин: GSM/PSTN
Безжична Фреквенција: 433Mhz
GSM Фреквенција: 850/900/1800/1900Mhz
Функција: Андроид APP/ Iphone IOS АПЛИКАЦИЈА за далечинска контрола
функција 1: екран на допир за аларм panel
is_customized: Yes

Додатоци на производи

RF 8.2 Mhz ЕАС мека етикета 4cmX4cm 1000piece,анти-кражба безбедност етикета,супермаркет анти кражба securitry аларм етикетата Свеж Со попуст
85dB Предупредување Високо Чувствителни LCD Фотоелектрически Независни КО Гас Сензор Труење со Јаглерод Моноксид Аларм Детектор Свеж Со попуст
Modbus TCP Ethernet Далечински IO Модул (4DI+4DO+4AI+2AO) Вграден во Набљудувачка Поддржува 10MHz Висока Брзина на Пулсот Контра Свеж Со попуст
Голем попуст Chuango WS-105 Безжична затворен Strobe флеш Сирената Компатибилен со Chuango и Etiger серија аларм систем Свеж
(10 ПАРЧИЊА)Интелигентни Дигитални жичен Вибрации сензор Алармот Без моќ NC да НЕМА сигнал на излез cashbox safebox анти шок Свеж Со попуст
бесплатен превозот!трговија на големо 10/20/50/100 компјутери 433MHz Безжична Стакло Вибрации Кршење Сензор Детектор За Нашите Свеж Со попуст
Бесплатен превозот (1piece) Remodling HU92 Флип Далечинскиот клуч 433MHZ Со PCf 7935 чип за НА EWS со добар квалитет Свеж
Бесплатен превозот (1piece) Remodling HU92 Флип Далечинскиот клуч 433MHZ Со PCf 7935 чип за НА EWS со добар квалитет

Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот треба

DEN 792.00
SMARSECUR Жичен Метал Ролери Shutter Вратата Магнетни Контактирајте го Вклучите Алармот ОК-55 Вратата Сензор за Домашен алармен Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот!IOS Android АПЛИКАЦИЈА за Контрола на Безжична Домашна Безбедност GSM Аларм Систем Спогодба Далечински Управувач Свеж Со попуст
Аларм за Безбедност Магнетна Врата Контакт Полињата за Вклучите NC Вратата сензор switch за аларм контрола на пристап Свеж Со попуст
YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената Свеж Со попуст
YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА GSM Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената В

DEN 8465.00 9302.40
КО детектор 85dB Предупредување Високо Чувствителни LCD Фотоелектрически Независни КО Гас Сензор Труење со Јаглерод Моноксид Свеж Со попуст
2 парчиња 433MHz EV1527 Отворено Водоотпорен Милениче ПИР Детектор на Движење Аларм Сензор за WIFI Аларм G90B,M2FX,Kerui G18,G19,8218G,W1,W2, Свеж Со попуст
Безжичниот Сигнал Пронаоѓач Анти-ШПИОНСКИ Полн Спектар на RF Камера Детектор Protable GSM Сензор Мини Камерата користите во Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Безжична Keychain Далечински Контролер за iHome Фокус GSM PSTN Аларм Натрапникот Систем за Безбедност,Бесплатен Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 3G Верзија на GSM Аларм одбор СМС Предупредување Безжична аларм GA09B Домашна и индустриска безбедност аларм Свеж Со попуст
Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул Modbus TCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410T(16DI+RJ45+RS485) Свеж Со попуст
Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул Modbus TCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410T(16DI+RJ45+RS485)

Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул ModbTCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410 T(16 DI+RJ4

DEN 5386.00 10560.00
Бесплатен превозот (10pcs/многу)Пластика Копче копче за Итни случаи Круг Стил за ФОЛКСВАГЕН далечинскиот клуч Свеж
3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристап Свеж Со попуст
3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристап

3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристапШколка материјал : ABSСети

DEN 384.00 432.00
Бесплатен превозот (5pcs/многу)KD900 далечинскиот клуч B17 3 Копчето Б серија далечински управувач со Црвена боја за URG200KD900KD900+ Свеж Со попуст
Топла Продажба 433Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за Безбедност Свеж
Топла Продажба 433Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за Безбедност

Топла Продажба 433 Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за БезбедностПакување

DEN 1579.20