1piece М12*1.5 Никел Месинг Метал Водоотпорен Кабел Жлезди конектор Важат за Кабел 3-6.5 mm

1piece М12*1.5 Никел Месинг Метал Водоотпорен Кабел Жлезди конектор Важат за Кабел 3-6.5 mm

DEN 14.40

Свеж

Во магацинот


1piece М12*1.5 Никел Месинг Метал Водоотпорен Кабел Жлезди конектор Важат за Кабел 3-6.5 mm
М Никел Месинг Кабел Жлезди
Спецификации
Кабел Опсег
Надворешниот Кол. на тема
Монтажа дупка кол.
Тема должина
Spanner
Големина
Повеќе избори
М8*1.5
3-3.8
7.7
8
5.5
14
M10*1.5
3-6.5
9.7
10
6.5
14
М12*1.5
3-6.5
11.7
12
6
14
M14*1.5
4-8
13.7
14
6
16
М16.*1.5
4-8
15.7
16
7
18
M18*1.5
6-10
17.7
18
7
20
M20*1.5
6-12
19.7
20
8
22
M22*1.5
10-14
21.7
22
8
24
M24*1.5
10-14
23.7
24
8
27
M25*1.5
10-14
24.7
25
9
27
M25*1.5
8-16
24.7
25
9
27
M27*1.5
13-18
26.7
27
9
30
M28*1.5
13-18
27.7
28
9
30
M30*1.5
13-18
29.7
30
9
32
M32*1.5
15-22
31.7
32
9
34
M33*1.5
15-22
32.7
33
10
36
M36*1.5
18-25
35.7
36
10
40
M37*1.5
18-25
36.7
37
10
40
M40*1.5
18-25
39.7
40
11
40/45
M40*1.5
22-28
39.7
40
11
45
M42*1.5
22-28
41.7
42
11
45
M47*1.5
25-32
46.7
47
11
50
M48*1.5
25-32
47.7
48
11
52
M50*1.5
32-38
49.7
50
11
55
M54*1.5
32-38
53.7
54
12
58
M60*1.5
37-44
59.7
60
12
64
M63*1.5
37-44
62.7
63
12
68
M64*1.5
37-44
63.7
64
12
68
M72*1.5
42-52
71.7
72
15
78
M75*1.5
42-52
74.7
75
15
78
Добредојдовте на
контактирајте ме
за да добиете повеќе
детали или
информации.
M80*1.5
55-60
79.7
80
17
88
M88*1.5
65-70
87.7
88
18
98
M100*1.5
75-84
99.7
100
22
110

Материјал: Дувачкиот
Заштита Ниво: IP68
is_customized: Yes
Број На Модел На: М12*1.5
Големина: 3-6.5
Материјал: Никел Месинг
Големина: M12*1.5

Додатоци на производи

Бесплатен превозот 10M Rohs Црвено 2:1 кабел ракав 8mm/10ММ топлина се смалуваат цевка Жица Црвено топлина се смалуваат цевки Свеж Со попуст
3*100mm 1000PCS/Перниче бело и bIack за да изберете veIcro nyIon cabIe врски cabIe жица вратоврска SeIf-Iocking pIastic вратоврска Свеж Со попуст
3*100mm 1000PCS/Перниче бело и bIack за да изберете veIcro nyIon cabIe врски cabIe жица вратоврска SeIf-Iocking pIastic вратоврска

Кликнете форма да го купат она што се заинтересираниПроизвод Големина Боја Пакет ГолеминаКликнете на с

DEN 51.00 57.12
Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка Свеж
Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМног

DEN 31.20
16 метри 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка 2 Боја 8 Големина на Комплет Свеж Со попуст
16 метри 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка 2 Боја 8 Големина на Комплет

dianxiaobao_1dianxiaobao_22 : 1 Топлина се Смалуваат Цевки 2 Color 8 Големина 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 Секој 1 метарОбезбедени вна

DEN 162.00 170.88
PG9 Кабел Жлезда Конектор Водоотпорен Најлон Пластични 100PCS за 4-8мм Кабел CE висок квалитет Топла Продажба IP68 Свеж Со попуст
PG9 Кабел Жлезда Конектор Водоотпорен Најлон Пластични 100PCS за 4-8мм Кабел CE висок квалитет Топла Продажба IP68

Производ Материјали : Најлон пластика, пламен retardant HB ниво Материјалните карактеристики : отпорност, отп

DEN 288.00 302.40
5M/Многу Виолетова - 2MM 4MM 6MM 8ММ 10ММ 12MM Асортиман Сооднос 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving Кабел Свеж Со попуст
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав Свеж Со попуст
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : топлина се смалуваат цевки 2 : 1 серијаНапомена : оваа серија има бела црна, црвена во жолт

DEN 50.00 50.40
Мрежа Жица Најлон Пластични Авто-заклучување Кабел Zip Вратоврска База на Носителот Свеж Со попуст
Мрежа Жица Најлон Пластични Авто-заклучување Кабел Zip Вратоврска База на Носителот

Постојат пријави се на купувачот?s одговорност.Превозот и Поштенски1 Време на испорака & Track Број : а) Возд

DEN 191.52
500Pcs Топлина се Смалуваат Жица Заврши Ракав Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки Полиолефин Капка Брод Свеж Со попуст
500Pcs Топлина се Смалуваат Жица Заврши Ракав Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки Полиолефин Капка Брод

Материјал : Полиолефин Боја : Црвена+Црна+Жолто+Зелена+Сина Голема колекција на топлина се смалуваат цев

DEN 67.00 81.12
100PCS PG11 Nylon66 Кабел Жлезди Водоотпорен Ниво 5-10мм Кабел Заеднички Свеж Со попуст
100PCS PG11 Nylon66 Кабел Жлезди Водоотпорен Ниво 5-10мм Кабел Заеднички

Производ Материјали : Најлон пластика, пламен retardant HB ниво Материјалните карактеристики : отпорност, отп

DEN 394.00 414.24
100pcs 3мм*100mm Најлон кабел врски, тагови за На Ethernet RJ45 RJ 12 Жица моќ кабел Етикета Мак Свеж
100pcs 3мм*100mm Најлон кабел врски, тагови за На Ethernet RJ45 RJ 12 Жица моќ кабел Етикета Мак

НОВИ PPRODUCTВе молиме да се напомене овој линк само за 3*100 Најлон кабел ОзнакиНаправени од Најлон 66, добра и

DEN 187.20
100PCS 3 x 200mm (Вистински ширина: 2.1 мм ) 3*200mm 3x200 Најлон Пластични Кабел Врски Zip Зацврсти Жица Заврши Рака Бесплатен Свеж Со попуст
1 МЕТАР/ЛОТ 2:1 Црна Боја 18mm 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Свеж Со попуст
1 МЕТАР/ЛОТ 2:1 Црна Боја 18mm 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm Топлина се Смалуваат Цевки Цевка

Се намали температурата опсег : 90~120°CТемпературата на работа опсег : 55125°CРадијална се намали Соодносот :

DEN 90.72
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка Свеж
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 336.00
10pcs трговија на Големо врски 25*400mm кабел лента за Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел вратоврска јамка кука најлон Свеж Со попуст