XCGaoon 3,5 мм Порта Автомобил Полнач за Автомобил Радар Детектор / DVR Камерата / GPS, текст DC 12V-24V DC Излез 12V 1.5 А, Кабел Должина од 3,5 m

XCGaoon 3,5 мм Порта Автомобил Полнач за Автомобил Радар Детектор / DVR Камерата / GPS, текст DC 12V-24V DC Излез 12V 1.5 А,

6 %

DEN 221.00

DEN 235.20

Свеж

Во магацинот


Безбеден и удобен
Ја спречува преполнувањето, над-струја, кратки-коло
Трошоци вашиот Радар Или Автомобил DVR во автомобил Спецификација : 1.Тип : Автомобил полнач & запалка приклучок за
2.Компатибилност : DC12 V - 24 V
3.Боја : Црна
4.Излез : DC12 V
5.Текст : 12 V - 24 V
6.Интерфејс : DC
7.Максимална Струја : 1.5 8.Кабел должина : 3.5 m ( 11.4 ft )
1.Објектот Боја : Црна
2.Објектот Тежина : 0.13 KG
Пакет содржи : 1 x Автомобил моќ конектор

Тип На Објект: Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име: xcgaoon
Име На Модел: XC-19
Материјал Тип: Пластични
Интерфејс: USB2.0
Напон: 12V
Објектот Големина: 75x35x35mm
Објектот Тежина: 0.12kg
Од Моќ: 12V 1.5 А
Специјални Функции: DC 12V - 24V да 12V 1.5 А
Гаранција: 1 година
боја: Црна
Погоден За: 12V - 24V Автомобили & камиони
Текст: DC 12V - 24V
Излез: DC 12V 1.5 А
Полнење Порта Дијаметар: 3.5 mm ( 0.138 инчи )
Кабел должина: 3.5 m ( 11.4 ft )

Додатоци на производи

3.5 mm Автомобил ПОМОШЕН Аудио Адаптер Кабел за Peugeot 307 308 407 408 507 за Citroen C2 C5 RD4 Свеж
3.5 mm Автомобил ПОМОШЕН Аудио Адаптер Кабел за Peugeot 307 308 407 408 507 за Citroen C2 C5 RD4

3.5 mm Автомобил ПОМОШЕН Аудио Адаптер Кабел за Peugeot 307 308 407 408 507 за Citroen C2 C5 RD4Карактеристики : 1.Состојба : 100%

DEN 162.72
1Pcs Стерео Радио CD Player Жици се Подигнат 14Pin Жица Адаптер Приклучок за Субару Адаптер за Полнач за во Автомобил Адаптер Свеж Со попуст
shhworldsea 10Sets 6.3 MM автомобил Реле Планината Носителот База одговараат 4 pin 5 pin автомобилската релеи конектор приклучок Свеж Со попуст
12V Ултразвучно Штетници Repeller, Возило Глодар Отвратителен, Не-Токсични, Контрола на Штетници за Глодари, Молови, Кучиња, Свеж Со попуст
Лејн Одржување Помогне Камера со Програмата За Голф 7 MK7 5Q0 980 653 F E G 5Q0980653F или 5Q0980653E или 5Q0980653G Свеж Со попуст
Лејн Одржување Помогне Камера со Програмата За Голф 7 MK7 5Q0 980 653 F E G 5Q0980653F или 5Q0980653E или 5Q0980653G

Лејн Одржување Помогне Камера со Програмата За Голф 7 MK7 5 Q0 980 653 F E G 5 Q0980653 F или 5 Q0980653 E или 5 Q0980653 G1 Ние брод

DEN 4272.00 4799.52
LEEWA Нова Надградба на 6-Копче за Автомобил Безжична Воланот Контрола на Копчето Со Смола Рака За Автомобил Андроид DVD/GPS Свеж Со попуст
Biurlink Автомобил RD4 Радио Помошен Кабел 3,5 ММ Слот Аудио Приклучок За Peugeot 307 308 407 408 507 Свеж Со попуст
Biurlink Автомобил RD4 Радио Помошен Кабел 3,5 ММ Слот Аудио Приклучок За Peugeot 307 308 407 408 507

Автомобил RD4 Радио Помошен Кабел 3,5 ММ Слот Аудио Приклучок За Peugeot 307 308 407 408 507Карактеристики : 1.Состојба

DEN 135.00 143.52
2 парчиња 10pcs 50pcs 3,5 мм комплет жица подигнат конектор, млазницата конектор приклучок 037 906 240 037906240 Свеж Со попуст
2 парчиња 10pcs 50pcs 3,5 мм комплет жица подигнат конектор, млазницата конектор приклучок 037 906 240 037906240

2 парчиња 10pcs 50pcs 3,5 мм комплет жица подигнат конектор, млазницата конектор приклучок 037 906 240 037906240пакувањ

DEN 265.00 297.60
DC 12V Автомобил Држачи за Полнење Кабел Пролет Кабелот Линија за Baofeng Две Начин Радија Воки Токи УВ-5R 5RE ПЛУС UV5A+ Свеж Со попуст
Skypro официјалната верзија подобро од EZP2010 EZP2013 high-speed USB SPI Програмер 24 25 93 EEPROM 25 флеш вклучува 2 адаптери Свеж
Skypro официјалната верзија подобро од EZP2010 EZP2013 high-speed USB SPI Програмер 24 25 93 EEPROM 25 флеш вклучува 2 адаптери

Софтвер и може да се надополни firmwareот автоматски Програмирање брзина е многу брзо.0 интерфејс, брзина до

DEN 1632.00
WINSGO Авто Автомобил Прозорец Поблиску Затворање & Отворен За Nissan Qashqai J11 2014-+ Бесплатен превозот Свеж
WINSGO Авто Автомобил Прозорец Поблиску Затворање & Отворен За Nissan Qashqai J11 2014-+ Бесплатен превозот

Одговара За Nissan Qashqai 20142017 J11 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и годи

DEN 1679.52
Бесплатен превозот Автомобил Прозорец Поблиску Затворање & Отвори Огледало Папка Ширењето На Nissan X-Trail 2014+ Свеж
Herorider Двојна USB Автомобил Полнење Штекер Моќ Мини USB Полнач 12-24V 3.1 Автомобил Полнач за во Автомобил запалка приклучок Свеж Со попуст
FEELDO 5Pcs Автомобил CANBUS Адаптер Кабел Конвертор Жица За ФОЛКСВАГЕН CD Player RNS510 RCD310 RCD510 RNS315 AM1733 Свеж Со попуст
FEELDO 5Pcs Автомобил CANBUS Адаптер Кабел Конвертор Жица За ФОЛКСВАГЕН CD Player RNS510 RCD310 RCD510 RNS315 AM1733

Опис : За RCD510 интегрирани конверзија кабел Приклучоци се интегрирани заедно со рамења, и Sagitar, Magotan интер

DEN 1115.00 1296.48
Vehemo 8.5 * 5.5 * 0.5 см Оддалечена Контрола на Единицата за Далечинска Контрола на Автомобилот IR Контрола Smart Преносни Свеж Со попуст
LEEWA Универзална Женски ISO Радио Жица Жици се Подигнат Адаптер за Полнач за во Автомобил Адаптер Приклучок За Фолксваген /Citroen/Audi Свеж Со попуст
LEEWA е Радио за Автомобил Стерео Аудио Засилувач Интерфејс Жица Темперамент за Хонда (2008~2013) Инсталирате Резервни CD/DVD Свеж Со попуст
LEEWA Автомобил Стерео Аудио Жици се Подигнат Адаптер Приклучок За Тојота/Scion Фабрика ОЕМ Радио CD/DVD Стерео CA1816 Свеж Со попуст
LEEWA Автомобил Стерео Аудио Жици се Подигнат Адаптер Приклучок За Тојота/Scion Фабрика ОЕМ Радио CD/DVD Стерео CA1816

Карактеристики : Овој автомобил стерео жици се подигнат приклучоци во ОЕМ фабрика Радио CD / DVD за преинст

DEN 103.00 120.00