Yongnuo RF-603 II N3,RF 603N II Безжична Флеш Повлекуваат Чкрапалото/Далечински управувач за Nikon D7000 D5100 D5000 D3100 D90 D80 D5300 D800 D700

Yongnuo RF-603 II N3,RF 603N II Безжична Флеш Повлекуваат Чкрапалото/Далечински управувач за Nikon D7000 D5100 D5000 D3100 D90

DEN 911.52

Свеж

Во магацинот

35 mm кабел за да се исполни оваа функција.4 GHz безжична далечински sustem Предавателот Растојание 100 Канал 16 Канали Ослободување на Половина пат притиснете, Целосна начин Притиснете Приемник Интерфејс е 2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Сликата за испраќачот и примачот се исти, ако еден е монтиран во камерата како предавател, другиот ќе се постави како приемникот автоматски . 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3, Можете да ги користите овие ДВЕ ФУНКЦИИ simultaneousty . Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. б), Да оган Студиото Strobe светлина - Што треба да купите дополнителна 6. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Што повеќе, можете да го користите блицот активирањето и далечински shutter ослободување функција simultaneity. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. б), Remote Shutter Ослободување ( исклучување Камера ) - Можете да го користите еден приемникот да ја исполни функцијата на далечинскиот shutter ослободување откако ќе го поврзете со вашата камера преку 2,5 mm кабел. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. )
Карактеристики : Тип FSK 2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ( Забелешка : топла чевли на испраќачот треба да биде компатибилен со топла чевли на камерата кога ќе ги користите заедно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

TTL: No
Извор На Светлина: Активирањето
Бренд Име: YONGNUO
Пакет: Yes
Тежина: 0.15
Температура На Боја: 5600
Екранот: No
Извор На Енергија: ААА
Компатибилен Камера Бренд: NIKON
Број На Модел На: 603II/N

Додатоци на производи

Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија 2.4 G X Системот +X1T-S Предавател За Sony Свеж
Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија 2.4 G X Системот +X1T-S Предавател За Sony

2000m Ah литиум батерии се обезбеди подобро снимање перформанси.Господар & Роб ФлешКако господар флеш един

DEN 11760.00
Meike МК-930 II,MK930 II Флеш Speedlight за Pentax K-5 II К-7 645D Kr К-Z како Yongnuo YN560II YN-560 II бесплатен превозот Свеж
Meike МК-930 II,MK930 II Флеш Speedlight за Pentax K-5 II К-7 645D Kr К-Z како Yongnuo YN560II YN-560 II бесплатен превозот

Yongnuo 560 II е надвор од производство.Meike MK930 II,MK930 II Флеш Speedlight / Speedlite за Pentax K5 II К7 645 D Kr КZ има истите функции и

DEN 1678.56
Флеш Стојат Носителот База Топла Чевли за сите камера dslr фото флеш Активирањето на Предавателот Свеж Со попуст
Флеш Стојат Носителот База Топла Чевли за сите камера dslr фото флеш Активирањето на Предавателот

Опис : Оваа Жешка Чевли Флеш Стојат совршено се вклопува во речиси сите стандардни топла чевли флеш, со о

DEN 46.00 62.40
2017 НОВИ Meike МК-930 II Флеш Speedlight/Speedlite за Canon 6D EOS 5D 5D2 5D Mark III II КАКО Yongnuo YN-560 YN560 II YN560II Свеж
2017 НОВИ Meike МК-930 II Флеш Speedlight/Speedlite за Canon 6D EOS 5D 5D2 5D Mark III II КАКО Yongnuo YN-560 YN560 II YN560II

Meike MK930 II,MK930 II Флеш Speedlight Flash Speedlight / Speedlite за Canon 6 D EOS 5 D 5 D2 5 D Mark III II ги има истите функции и quanlty како Yongnuo YN560

DEN 1679.04
Voking Speedlite Блиц на Камерата VK750-C за Canon 700D 650D 600D 550D 450D 7D 6D 5D Mark ii iii T5i T4i T3i Дигитални SLR фото Свеж Со попуст
Voking Speedlite Блиц на Камерата VK750-C за Canon 700D 650D 600D 550D 450D 7D 6D 5D Mark ii iii T5i T4i T3i Дигитални SLR фото

САД $ 38.99 / парче парче парче парче парче парче парче парчеГлавни Карактеристики : Висок водич број : 58(во

DEN 1728.00 1920.00
GODOX TT520II GN33 Speedlite Флеш + Предавател За Canon EOS 1300D 800D 750D 760D 700D 650D 100D 80D 77D 60Da 5Ds Флеш Свеж
GODOX TT520II GN33 Speedlite Флеш + Предавател За Canon EOS 1300D 800D 750D 760D 700D 650D 100D 80D 77D 60Da 5Ds Флеш

Godox TT520 II Thinklite Блиц на Камерата со Изградиво 433 MHz Безжичниот Сигнал за Canon EOS Nikon Pentax Олимп dslr фото Апарати

DEN 1919.52
Godox BD-07 Bowens Планината Штала Вратата + Саќе Мрежа + 4 Боја Филтер за Стандард Рефлектор за Godox AD200 Флеш Свеж
Godox BD-07 Bowens Планината Штала Вратата + Саќе Мрежа + 4 Боја Филтер за Стандард Рефлектор за Godox AD200 Флеш

Оваа Штала Вратата е фиксиран на стандардот рефлектор На 4pcs знамиња е прилагодлив за флексибилни освет

DEN 1344.00
Neewer Флеш Strobe Светлина Monolight 400W GN60 5600K со Моделирање Светилка за таа Локација Модел Фотографија (S400N)ЕУ Приклучок Свеж Со попуст
Во Парк Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија+X1T-S ransmitter МИ Чевли (Изборен) за Sony Свеж
Во Парк Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија+X1T-S ransmitter МИ Чевли (Изборен) за Sony

Карактеристики : 1 Моќен & Погодно Liion Батерија : Max.(1 / 1 излез @200mm)60 (m ISO 100), 190 (нозе ISO 100)Флеш Покриеност20 до

DEN 2208.00
YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622C-TX LED Блиц Контролер Свеж Со попуст
YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622C-TX LED Блиц Контролер

YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622 CTX LED Блиц Конт

DEN 6823.00 10337.28
Godox V860II-C Speedlite ХСС 1/8000s TTL Блиц Светлина +X1T-C Безжична Флеш Предизвика Предавателот+ Bowens S-Тип Заградата Свеж
Godox V860II-C Speedlite ХСС 1/8000s TTL Блиц Светлина +X1T-C Безжична Флеш Предизвика Предавателот+ Bowens S-Тип Заградата

Опис : Пакет : 1 x V860 IIC Флеш1 x X1 TC Предавателот 1 x Bowens SТип Заградата1 x VB18 Liion батеријата 1 x Заштита на случај

DEN 12240.00
YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622N-TX со LED Предавател Свеж Со попуст
YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622N-TX со LED Предавател

YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622 NTX со LED Предав

DEN 6653.00 10080.00
Нови Godox SK300 II 300W GN65 Професионално Студио Strobe со Вграден-во Godox 2.4 G Безжична X Системот Свеж
Нови Godox SK300 II 300W GN65 Професионално Студио Strobe со Вграден-во Godox 2.4 G Безжична X Системот

Godox SK300 II 300 Ws GN65 Професионално Студио Strobe со Вграденво Godox 2.4 G Безжична X Системот Нуди Креативни СнимањеК

DEN 6192.00
YONGNUO Макро Близнак Лајт Флеш YN-24EX Флеш Speedlite за Canon 1Dx 1Ds 5DIII, 5DII 7DII 5D 6D 7D 80D 70D 60D 50D 40D 30D 20D Свеж
YONGNUO Макро Близнак Лајт Флеш YN-24EX Флеш Speedlite за Canon 1Dx 1Ds 5DIII, 5DII 7DII 5D 6D 7D 80D 70D 60D 50D 40D 30D 20D

Автоматски прилагодувања за заштеда на YN24 EX може автоматски да ја зачувате вашата моментална оперативн

DEN 8208.00
Yongnuo YN-565EX II за Canon, YN565EX YN-565 ЕКС ETTL E-TTL Блиц Speedlight/Speedlite 450D 500D 550D 600D 1000D 1100D Свеж
Yongnuo YN-565EX II за Canon, YN565EX YN-565 ЕКС ETTL E-TTL Блиц Speedlight/Speedlite 450D 500D 550D 600D 1000D 1100D

Користење на Одраз Табла да се земе photoes 11.8), Моделирање Светлина ФункцијаПод функција на длабочина од о

DEN 3696.00
2 ПАРЧИЊА Godox LED36 Видео Светлината LED Светилка 36 Светла За Nikon Канон Sony Дигитален видео камера Камера Мини DVR Бесплатен Свеж Со попуст
Godox TT600 2.4 G Безжична GN60 Господар/Роб Блиц на Камерата Speedlite Speedlight за Canon Nikon Pentax Олимп Fujifilm Свеж Со попуст
Godox TT600 2.4 G Безжична GN60 Господар/Роб Блиц на Камерата Speedlite Speedlight за Canon Nikon Pentax Олимп Fujifilm

Со флеш прегреат автоматска заштита на функцијата.Поддршка M / S1 / S2 режими, 20200m auto / manual зумирање.(1 / 1 моќ @2

DEN 3312.00 3680.16
Meike MK900 TTL Блиц на Камерата Speedlite за Nikon SB 900 D7100 D7000 D5100 D5200 D5000 D800 D600 D90 D80+Diffuser Свеж Со попуст
Meike MK900 TTL Блиц на Камерата Speedlite за Nikon SB 900 D7100 D7000 D5100 D5200 D5000 D800 D600 D90 D80+Diffuser

Добра ВЕСТ!!!Купување на ВисокаБрзина на СИНХРОНИЗАЦИЈА на Блиц Speedlites MK900(или MK580)ПОДАРОК : MEIKE Општи Diffuser(

DEN 3456.00 3840.00
Топла Чевли Адаптер Конвертор За Sony О7 A7S A7SII A7R A7RII A7II NEX6 RX1 RX1R RX10 A6000 За Canon За Nikon Speedlite Свеж Со попуст
Топла Чевли Адаптер Конвертор За Sony О7 A7S A7SII A7R A7RII A7II NEX6 RX1 RX1R RX10 A6000 За Canon За Nikon Speedlite

топла чевли адаптер се користи за конвертирање на новиот Sony топла чевли да Канон / Nikon Тоа може да тајнит

DEN 436.00 473.76
Meike ВАЛУТНА-100 за Nikon, ФК-100 Макро Прстен Флеш/Светло за Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D5000 D3200 D310 Свеж Со попуст
Meike ВАЛУТНА-100 за Nikon, ФК-100 Макро Прстен Флеш/Светло за Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D5000 D3200 D310

11068 Други Блиц светлина Преглед : На Meike ВАЛУТНА100 е прстен тип макро блиц светлина дизајниран посебно за

DEN 1223.00 1344.00
YongNuo YN-14EX YN14EX TTL Макро Прстен Флеш со Адаптер Прстен за Canon DLSR 550D 650D Свеж Со попуст
YongNuo YN-14EX YN14EX TTL Макро Прстен Флеш со Адаптер Прстен за Canon DLSR 550D 650D

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Карактеристики1 ПОДДРЖУВА ГОСПОДАР TTL БЛИЦПоддржува Компензацијата на Експозицијата, ФЕ

DEN 4514.00 4752.00
Shanny SN600EX-RF 2.4 G Безжична Изгради-во Радио E-TTL GN60 Господар Роб Флеш ХСС 1/8000s Speedlite за Canon dslr фото Апарати Свеж
Shanny SN600EX-RF 2.4 G Безжична Изгради-во Радио E-TTL GN60 Господар Роб Флеш ХСС 1/8000s Speedlite за Canon dslr фото Апарати

Shanny SN600 EXRF 2.4 G Безжична Изградиво Радио ETTL GN60 Господар Роб Флеш ХСС 1 / 8000s Speedlite за Canon dslr фото Апарати Зошт

DEN 5904.00
YONGNUO i-TTL Speedlite YN685 YN685N (YN-568EX Надградена Верзија) Блиц за Nikon dslr фото + YN622N-TX + Филтер + Diffuser Свеж
YONGNUO i-TTL Speedlite YN685 YN685N (YN-568EX Надградена Верзија) Блиц за Nikon dslr фото + YN622N-TX + Филтер + Diffuser

YONGNUO iTTL Speedlite YN685 N YN685 (YN568 EX Надградена Верзија) Блиц за Nikon dslr фото + YN622 NTX + Филтер + DiffuserПогоден за Nikon dslr фо

DEN 7199.52
Meike МК-950 II E-TTL Блиц Speedlite за Canon EOS 5D II 6D 7D 50D 60D 70D 550D 600D 650D 700D 580EX 430EX како Yongnuo YN-565Ex Свеж
Meike МК-950 II E-TTL Блиц Speedlite за Canon EOS 5D II 6D 7D 50D 60D 70D 550D 600D 650D 700D 580EX 430EX како Yongnuo YN-565Ex

Meike МК950 II Meike 950 II ETTL Блиц Speedlite за Canon EOS 5 D II 6 D 7 D 50 D 60 D 70 D 550 D 600 D 650 D 700 D 580 EX 430 EX како Yongnuo YN565 ExСе работи за : Can

DEN 2496.00