10Designs Цвеќиња/Девојките/Торта/T/Book/ХРАНА Шема Јапонски Washi Декоративни Лепило DIY Маскирање на Хартиена Трака Налепница Етикетата

10Designs Цвеќиња/Девојките/Торта/T/Book/ХРАНА Шема Јапонски Washi Декоративни Лепило DIY Маскирање на Хартиена Трака Налепница

0 %

DEN 143.52

Свеж

Во магацинот

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 40mm, Должина околу 7 M Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе .... Забелешка : Поради екранот ,светлина ,дигитални камери и снимање на ниво на друга причина,на сликата на стоката и во вид може да имаат малку боја,ве Молиме да се разбере,ви Благодариме.Поради големиот број на модели, ако се судрите надвор од акциите, можете да изберете друг стил или враќање на парите, ви Благодариме за вашето разбирање...........................................................................................................
Купувачите мора да се прочита :
Цел износ повеќе од $ 7 ние ќе бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (САД).
Секој производ во различни големини. При купувањето, ве молиме погледнете го производ големина, ви благодариме!
Ако ви се допаѓа нашите производи, или да бидат задоволни од нашите услуги. Ве молиме да ни даде пет ѕвезди. Евалуација на пет ѕвезди, следниот пат кога ќе се даде попуст.
Производи лесно да се оштети за време на транспортот. Ако примите оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас или барање за враќање на средствата. Ние повторно ќе се испрати или рефундирање на вашите пари!
Меѓународниот транспорт се засегнати од многу причини, а понекогаш може да го одложи или загуба. Ако не сте добиле вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас. Ако цел е истечен или е завршена, ве молиме контактирајте со нас. Ние се уште повторно ќе се испрати или враќање на вас. Ве молиме, не грижете се!
Ако производи имаат проблеми, или не ви се допаѓа тоа или не се во состојба да ги пронајдат информациите. Ве молиме контактирајте со нас прво, мора да Постои нешто погрешно, Ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Ние ќе го продолжи времето на приемот на купувачи до 120 дена. 120 дена, е на купувачот за заштита на време, а не времето за испорака. Ве молиме, не грижете се! Во рок од 120 дена ако производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Нормално, времето за испорака е 20-40 дена, e Packet времето за испорака е 10-25 дена.Бразил е потребно повеќе време, Бразилецот царинската обработка побавно . Ако не може да добие повеќе од 50 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Некои превозот метод, само во Кина следење на информации, не постои следење на информации по напуштањето на Кина. Ве молиме одберете превозот метод што ви треба во моментот на купување на производот.
Ако ви треба други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги провери секој производ пред да ја испратите.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

боја: 1 тркалаат по случаен избор
Тип: селотејп
Селотејп Тип: Еден Страна Лента
Бренд Име: HU ЧИ ШИ
Број На Модел На: YIWUHUOHAI 170916A

Додатоци на производи

Hydrangeas Washi Лента Маскирање Лента Washitape Papeleria Училиште Алатки Scrapbooking Декоративни Канцелариски Материјал Escolar Свеж Со попуст
Hydrangeas Washi Лента Маскирање Лента Washitape Papeleria Училиште Алатки Scrapbooking Декоративни Канцелариски Материјал Escolar

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница : )можете да го додадете вашиот љубов предмети во ко

DEN 168.00 209.28
60 компјутери/многу DIY на Јапонска Хартија Декоративни селотејп Цртан филм слатки Девојки Washi Лента/Маскирање Лента Налепници Свеж Со попуст
1 Тркалаат Двојно Чипка Двострано Памучна Ткаенина Лента , чипка ткаенина лента за домашна декорација , цврсти чипка маскирање Свеж Со попуст
SOSW-32.8 Ft 10 Метри Црна, Жолта Кат Лепило за Безбедност на Претпазливост Лента Свеж
SOSW-32.8 Ft 10 Метри Црна, Жолта Кат Лепило за Безбедност на Претпазливост Лента

Име на производ : Безбедноста Лента;Лента Ширина : 44mm / 1.7"Лента Должина : 10 Метри / 32.8 ft;Целокупната Дијам

DEN 120.48
1 buc Washi Ленти DIY Облак Дожд Сликарство хартија Маскирање лента Декоративни Лепливи Ленти Scrapbooking Налепници Големина Свеж Со попуст
GREENHOW Гроздобер природата хартија маскирање ленти поставени 5mm*7m тенок washi лента 4600 Свеж
GREENHOW Гроздобер природата хартија маскирање ленти поставени 5mm*7m тенок washi лента 4600

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 5mm*7m Пакување Листа : 1 се Однесу

DEN 28.32
JBFISH Природни Серија Washi Лента Акварел Растенија и Цвеќиња Japansese Канцелариски Симпатична Маскирање Лента DIY Scrapbooking Свеж Со попуст
Цвет Паѓа И Удар Декоративни Washi Лента DIY Scrapbooking Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување Escolar Papelaria Свеж Со попуст
Цвет Паѓа И Удар Декоративни Washi Лента DIY Scrapbooking Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување Escolar Papelaria

За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистар на Воздухот Mail.За нарачки

DEN 41.00 47.04
3M Авто Лента Големина 10/15/20mmx3m Двојно Двострано Налепница Акрилик Лепило Пена, Автомобил Прилог Внатрешни работи Лента Свеж Со попуст
DIY Симпатична Kawaii Цртан филм 5mm Тенок Washi Лента Убави листови животни селотејп За Декорација Фото Албум Училиште Свеж Со попуст
Корејски Kawaii Канцелариски Декоративни Корекција Лента Лаптоп Дневник Симпатична Маскирање Лента Diy Училишни И Канцелариски Свеж Со попуст
15mm*10m Свежи Цвеќиња washi лента DIY декоративни scrapbooking маскирање лента лепило етикета налепница лента канцелариски Свеж Со попуст
Black swan злато пердув крем ѕвезденото небо shinning ѕвезди Декорација излет Washi Лента DIY дневник Scrapbooking Маскирање Свеж Со попуст
(6pcs/Set) Glitter Washi Лента Поставена Јапонски Канцелариски Scrapbooking Декоративни Ленти селотејп Kawai Adesiva Decorativa Свеж Со попуст
(6pcs/Set) Glitter Washi Лента Поставена Јапонски Канцелариски Scrapbooking Декоративни Ленти селотејп Kawai Adesiva Decorativa

Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 2045days, некои coutry ќе трае 2060 дена Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши

DEN 98.00 114.24
1 BUC Сон Цвеќиња Washi Лента Деца Како DIY Дневник Декорација Маскирање Лента Канцелариски Алатки Scrapbooking Свеж Со попуст
1 BUC Сон Цвеќиња Washi Лента Деца Како DIY Дневник Декорација Маскирање Лента Канцелариски Алатки Scrapbooking

Опис 1 BUC Сон Цвеќиња Washi Лента Деца Како DIY Дневник Декорација Маскирање Лента Канцелариски Scrapbooking Алатк

DEN 45.00 55.68