50*300cm Црна Прозорец Багра Филм Стакло 9% се Тркалаат 2 PLY Куќа Комерцијални Нијансирање Заштита УВ+Изолација Автомобил Страна на Прозорецот Багра Филм

50*300cm Црна Прозорец Багра Филм Стакло 9% се Тркалаат 2 PLY Куќа Комерцијални Нијансирање Заштита УВ+Изолација Автомобил Страна

20 %

DEN 345.00

DEN 431.52

Свеж

Во магацинот

Сепак, сите дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.Царинење : Сите парцели ќе се бара како "Подарок", и ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.
Превозот
1).
По паста, филмот треба да се стои околу 7 часа под услов
на без надворешна сила за да се обезбеди gummed хартија не може целосно да се држи до прозорецот
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Најчесто, обработка на време може да биде од 1 до 15 работни дена. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.com како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).com
Fedex
2-4 дена
www. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Превозот цена : Кликнете на Превозот Превртен триаголник табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит од Кина во САД
Следење На Услугата
DHL
2-4 дена
www.
Име на производ : 50*300cm Црна Прозорец Багра Филм Стакло 9% се Тркалаат 2 PLY Куќа Комерцијални Нијансирање Заштита УВ+Изолација Автомобил Страна на Прозорецот Багра Филм
Боја : Црна
Дебелина : 1. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Користење на gummed хартија за да го инсталирате, а потоа исечете го филмот до соодветна големина. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ви благодариме!
.
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни feeback ако сте задоволни со нашиот производ по добивањето на пратката.8 мили
Големина(Lx W) : 50*300cm
Видлива Светлина : 9%
Изградба : 2ply
Безбедно, Анти-експлозија, Сонцето блок ефект.
Инструкции За Инсталација :
Пред да ја залепите, мора да го чисти прозорецот, не остатоци било масло и мрснотии.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com
UPS-от
2-4 дена
www. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Креативни заврши денот за приватност простор
Ви помогне да заштедите на трошоците за енергија и да ја задржите вашиот Автомобил, Соби или канцеларии Ладилникот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.

Бренд Име: AUMOHALL
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате: 80%-100%
Топлинска Изолација Го Оценувате: 10%-20%
transmittance: 10%-20%
Прозорецот Foils Тип: Од Страна На Прозорецот Соларна Заштита
Име На Модел: F317-1
Боја Име: Црна
Објектот Должина: 300cm
Објектот Ширина: 50cm
Објектот Тежина: 0.2kg
Специјални Функции: Соларна Заштита
Позиција: Страна Шофершајбната
Големина: 50*300cm
Тип На Објект: Прозорецот Foils & Solar Protection
vlt: 0.09
Дебелина: 1.8 мили

Додатоци на производи

Encell Автомобил Додатоци Автомобил Покритие Сребро Сонцето & УВ Заштита Половина Авто Покрие Дожд Снег Мраз Прашина Водоотпорен Свеж Со попуст
sunshade, сонцето сенка Stoopable сонцето-сенчење, задебелување на сончање на сонцето-shading одбор автомобил сенка сонцето Свеж Со попуст
Новиот Автомобил Додатоци Автомобил Шофершајбната Сонцето сенка Очила Авто Стигнале Страна Сончање Сенка Автомобил SunVisor Свеж Со попуст
AuMoHall 50*300CM Автомобил Прозорец Затемнети Филм VLT 5% 2 PLY Авто Куќа Комерцијални Соларни Заштита Свеж Со попуст
AuMoHall 50*300CM Автомобил Прозорец Затемнети Филм VLT 5% 2 PLY Авто Куќа Комерцијални Соларни Заштита

Име на производ : Au Mo Hall 50*300 CM Автомобил Прозорец Затемнети Филм VLT 5% 2 PLY Авто Куќа Комерцијални Соларни З

DEN 367.00 431.52
Црна Прозорец Багра Филм 50*300cm Автомобил Налепница Топлинска изолација за Заштита на УВ Нијансирање За Страна на Прозорецот Свеж Со попуст
AuMoHall 50*300CM Автомобил Прозорец Затемнети Филмот Страна на Прозорецот VLT 22% 2 PLY Авто Куќа Комерцијални Соларни Заштита Свеж Со попуст
Dewtreetali 50cm*3m Прозорец Багра Филм Нијансирање се Тркалаат Комплет 15% VLT Црна УВ-Доказ Отпорен на Гребење за Авто Автомобил Свеж Со попуст
Светло Сива Автомобил Прозорец Багра Филм за Заштита на Страничните Прозорци Соларни Налепници Автомобилот Налепница 3*0.5 m Свеж Со попуст