Топ Финел топла модерна сенка нето прозорец чиста мрачно завеси за дневна соба, спална соба, кујна ролетни windows третмани ткаенина

Топ Финел топла модерна сенка нето прозорец чиста мрачно завеси за дневна соба, спална соба, кујна ролетни windows третмани

50 %

DEN 624.00

DEN 1247.04

Свеж

Во магацинот

00,брод од страна на EMS или DHL. Ве молиме перење одделени од други ткаенини. • Се должи на светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики • ве Молиме овозможи 1-5cm devition поради hemming.
11
• Се продаваат од страна на : 1 панел(еез) Чиста/tulle завеса( Ако сакате да купите 1 сет tulle завеси како на сликата, pls изберете 2 панели(парчиња) • Tieback,tassel,монистра,куки не се вклучуваат • Големина : Прифати Обичај ( ако не се најде големина што сакате, pls се чувствуваат слободни да контакт. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Ако имате железо, тоа ќе биде подобро. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. • Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Како ние да ја испорача стоката? Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата.
Откако ќе ја прими, ќе shoud спреј малку вода за завесата, па место во сенка да се исуши.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот). Овие трошоци се на купувачите одговорност. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Контактирајте Со Нас. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или e-mail на нас, ние ќе ви одговори e-mail во рок од 24 часа. Не кајгана и средни за железо 160 степени. Порака Трговец : cn1510467133
.Повратни информации. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Машина за перење е на располагање, но ние ви препорачуваме хемиско чистење.
Повратна информација Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.) • Материјал : Voile завеса/Tulle завеси • Модел : шари • Прозорецот Третман Насловот Тип : Grommet, Род Џеб, Табот Врвот, Лента за Куки, се Повлече Pleated Лента • Ткаенина Нега : Машина за Миење • Совети : За соодветна полнота, панели треба да се измери 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец. • Цел на повеќе од $150.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас.Како да се мијат завеса?
Бидејќи завесата може да се исцеди во транзит, тоа ќе биде не е многу мазни како на сликата.

Големина: W300xL250cm, W200xL250cm, W500xL250cm, W250xL270cm, W150xL250cm, W400xL270cm, W100xL270cm, W100xL200cm, W350xL270cm, Custom made
Обработка: 1 Табот Врвот, 2 Grommet, 3 Род Џеб, 4 Лента за Куки, 5 Повлече Pleated Лента
Локација: прозорецот
Стил: Модерна
Број На Модел На: CL002
Употреба: Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип: Станот Прозорецот
Тип: Општи Pleat
Бренд Име: Topfinel
Формат: јаже
Инсталација Тип: Таванот Инсталација
Техника: Ткаени
Шаблон Тип: Шарени
is_customized: Yes
Функција: Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Шема: Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал: 100% Полиестер
топ завеса options1: Во Табот На Врвот
топ завеса options 2: Grommets/претходно биле вклучени
топ завеса options 3: род џеб
топ завеса options 4: Куките
Состојка: Синтетички Влакна
Тип На Производ: Со Други Предмети За
Тип На Објект: Завеси

Додатоци на производи

Модерната Шарени Печатени Сива Прозорец Завеси За Дневна Соба Затемнување Завеси Ткаенина Tulle Cortinas Drapes За Спалната Свеж Со попуст
Европа нарачана луксузни везови Затемнување завеси за Дневна Соба класичен изработка на високо квалитетни завеси за Спална соба Свеж Со попуст
Европски Стил Везени Бела Tulle За Дневна Соба Луксузен Чиста Завеса За Спалната Соба Прозорец Завеси Свеж Со попуст
Европски Стил Везени Бела Tulle За Дневна Соба Луксузен Чиста Завеса За Спалната Соба Прозорец Завеси

Европски Стил Везени Бела Tulle За Дневна Соба Луксузен Чиста Завеса За Спалната Соба Прозорец ЗавесиСове

DEN 1976.00 1976.16
Европската жакард завеси кујна вратата балкон завеси ткаенини за прозорец сенка панел модерна завеса дневна соба Свеж Со попуст
Вода Замокот Современа Договор селски Затемнување Завеса Крпа Voile Tulle Седи Соба Спална соба Засенчување ТОПЛА ПРОДАЖБА WP230 Свеж Со попуст
Пиратскиот Брод Водител на Затемнување Завеси за Деца Дете Соба Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Затемнување Завеси Јапонски Свеж Со попуст
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби Свеж Со попуст
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби

Answer : ___________________________ Note : 1.Цената е за 1 парче на завесата 2 Не се Вклучени : НЕМА Prong куки / Tieback / Tassle / Перни

DEN 307.00 557.76
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн

Препорачуваме ПроизводиПочитувани купувачи : 1 Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.2...

DEN 1116.00 1508.64
Европски Стил Луксузни Цвет Везени Затемнување Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Cortina Tulle Чиста Предиво Ткаенина За Свеж Со попуст
1.4x2.6 Подготвени Направи Завеса Tulle Чиста Завеса За Дневна Соба, Спална соба, Кујна со луксузни valance Прозорец Завеса Свеж Со попуст
Бесплатен превозот !!! 50mm*9mm*4000mm!!! Печатење На Екран Рамен Squeegee Гума Blade_65A Durometer Свеж
Бесплатен превозот !!! 50mm*9mm*4000mm!!! Печатење На Екран Рамен Squeegee Гума Blade_65A Durometer

Станот Гума Ножот за Печатење на Екран SqueegeeМатеријал : полиуретан (СТП)дел од материјалот увоз на матери

DEN 2875.20
Прозорецот Третман Voile Римски Завеса Кафе Завеса Пастирски Остава Декорација Дома Дневна Соба Дома Текстил 3 Бои 5 Големини Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец TulleМатеријал : 100% ПолиестерЗасенчување го оценувате : Tulle завеси5%Тежина :

DEN 643.00 960.00
До 2015 пеперутка tulle за прозорец Римски завеса ролетни везени voile чиста Завеси за кујна, дневна соба и спалната соба panel Свеж Со попуст
DSinterior природен стил полиестер лен tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорецот Свеж
DSinterior природен стил полиестер лен tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорецот

Препорачуваме ПроизводиПочитувани купувачи : 1 Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.2 За големи

DEN 312.00
дома декорација 300*300CM шарени string завеса линија завеса мулти-боја на виножито дополнителните панел соба divider прозорец Свеж Со попуст
tulle чиста завеса за спалната соба дневна соба одделување на прозорецот завеса за кујна солидна боја завеси на прозорците Свеж Со попуст
Моден Цветни Печати Tulle Voile Врата, Прозорец Завеси Drape Панел Чиста Шамија Valances Модерна Едноставен Стил Свеж Со попуст
Моден Цветни Печати Tulle Voile Врата, Прозорец Завеси Drape Панел Чиста Шамија Valances Модерна Едноставен Стил

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако ви се допаѓа овој објект,ве мол

DEN 134.00 174.72
Целосно затемнување завеси Солидна боја завеси за Дневна Соба Квалитет Бесплатен Превозот во Спалната соба, Кујна Завеса Вратата Свеж Со попуст
Природата Белата Tulle Sliver Ѕвезда Топол Печат Terylene Чиста Евтини Tulle Прозорецот Третман Панел За Спалната соба Газа Свеж Со попуст
2018 Нови Пристигнување Флорални Везени Voile TULLE ЗАВЕСИ за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Прозорец Вратата Дома Декорација Свеж Со попуст
година Нови Пристигнување Бамбус Печатени Завеси Пастирски Стил Луксузни Завеса Ролетни за студии Соба Со Флорални Шема Свеж Со попуст
Бонбони Боја Симпатична Срцето Линија Tassel String Вратата Завесата На Прозорецот Соба Divider Завеса Valance Свежи Едноставен Свеж Со попуст
Луксузна Чиста Voile Завеси За Живеење Roon Спалната соба Балкон Солидна Везени Прозорец Скрининг Drapes Бела Cortinas HP009Z30 Свеж Со попуст