Оригиналниот Milkey начин yinhe CN-1 тенис на маса сечилото јаглерод сечилото сите круг за деца и почетници pingpong табела тениски рекети

Оригиналниот Milkey начин yinhe CN-1 тенис на маса сечилото јаглерод сечилото сите круг за деца и почетници pingpong табела

47 %

DEN 637.00

DEN 1201.92

Свеж

Во магацинот


W elcome до нашата продавница
Објектот Модел : Галакси Yinhe ultrathin јаглерод CN-1
одговараат за деца и почетници
Се справи со : shakehands(долга рачка)-FL или penhold(краток рачка)-CS
Ply : 5+2
Брзина : 7
Контрола : 9
Дебелина : за 6.4+/-0.2 mm
Тежина : околу 75+/-4g
Тип : костим за деца и почетници
1 x Тенис на Маса сечилото
Answer : ___________________________ Note :
1. Оваа цена е само за едно парче.
2. Фотографии и datas се само за референца,ве Молиме вид преовладува.

Baseboard Слој Број: 7
Контрола Средства: Хоризонтална Контрола
дното: Полно Дрво Плус Карбонски Влакна
Број На Модел На: CN-1
Тежина: Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума: no

Додатоци на производи

Huieson 50Pcs/Пакет ABS Пластика Пинг-Понг Топки 40+ Нов Материјал Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци Свеж Со попуст
Huieson 50Pcs/Пакет ABS Пластика Пинг-Понг Топки 40+ Нов Материјал Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци

Huieson 50 Pcs / Пакет ABS Пластика ПингПонг Топки 40+ Нов Материјал ПингПонг Топки за ПингПонг Додатоци Опис и де

DEN 576.00 719.52
61second Лилјак Покрие 8021 за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет Свеж Со попуст
61second Лилјак Покрие 8021 за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет

61second Лилјак Покрие 8021# за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Лилјак Покрие 8021#Оваа цена е само за ЕДЕН

DEN 194.00 228.00
STIGA S2000 Тенис на Маса Сечилото Пинг-Понг Лилјак Рекет Tenis Де Меса Свеж
STIGA S2000 Тенис на Маса Сечилото Пинг-Понг Лилјак Рекет Tenis Де Меса

STIGA S2000 Рекет Тенис на Маса Сечилото ПингПонг Лилјак Tenis Де Меса Мала тежина, добра контрола...

DEN 1356.48
RITC 729 Пријателство 802-40 802 40 Мистерија III Краток Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер дебелина 2.2 mm Свеж Со попуст
RITC 729 Пријателство 802-40 802 40 Мистерија III Краток Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер дебелина 2.2 mm

729 80240 Мистерија III Краток PipsOut Тенис на Маса Гума со СунѓерГума технологија за третман ја прави гума со с

DEN 564.00 656.64
DHS Оригинални Umpire Алатки за Полнење Торба Поставен за Официјален Пинг-Понг Играта Пинг-Понг Accesorries Tenis Де Меса Свеж
KTL Про XP Pro-XP Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
KTL Про XP Pro-XP Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

KTL ПроXP PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерKTL ПроXP PipsВо Гума со Сунѓер е одличен избор за играчи кои сакаат

DEN 481.00 559.20
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Palio CK531 A Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Со СунѓерВо почетокот на 60тите, Кинески шокиран на тенис на маса св

DEN 792.48
TIBHAR AURUS / SOUND / МЕКА Германија Тенис на Маса Гума Пинг-Понг Сунѓерот Свеж
TIBHAR AURUS / SOUND / МЕКА Германија Тенис на Маса Гума Пинг-Понг Сунѓерот

TIBHAR AURSOUND / МЕКА Германија Тенис на Маса Гума ПингПонг Сунѓерот Цврстина : AUR> AURМЕКА > AURЗВУК гума за ambitione

DEN 1549.44
Оригиналниот DHS 5002 и 5006 табела тениски рекети со 5 ѕвезди DHS рекети рекети спортови пинг-понг paddles Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 5002 и 5006 табела тениски рекети со 5 ѕвезди DHS рекети рекети спортови пинг-понг paddles

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS 5002 и 5006Се справи со : 5002 shakehands(долга рачка)FL или5006 penhold(краток

DEN 1769.00 2640.00
SAVIGA V Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума без Сунѓерот Свеж
SAVIGA V Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума без Сунѓерот

SAVIGA V Долго PipsOut Тенис на Маса PINGPONG Гума без СунѓеротSAVIGA V е груба, но сосема frictionless површината и нуди изво

DEN 575.52
61second Лилјак Покрие 8021 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет Свеж
61second Лилјак Покрие 8021 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет

61second Лилјак Покрие 8021# Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Лилјак

DEN 342.72
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер

Свет 888 Медиум PipsOut Тенис На Маса Гума Со СунѓерОпремени Се Игра : Брз НападБрзина : 12Спин : 8Контрола : 8Сун

DEN 462.00 537.60
Свет MO ВАНГ III ( ВОЛ Супер Големи Pips Не ITTF )долго Мозолчиња Надвор Тенис на Маса Каучук (гума без Сунѓерот) Свеж Со попуст
Свет MO ВАНГ III ( ВОЛ Супер Големи Pips Не ITTF )долго Мозолчиња Надвор Тенис на Маса Каучук (гума без Сунѓерот)

Свет MO ВАНГ III ( ВОЛ, Супер Голема Pips, Не ITTF )долго PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротOX, Гума само, Без сунѓ

DEN 622.00 748.80
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекети со 3 ѕвезди DHS рекети за пинг понг paddles рекети спорт Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекети со 3 ѕвезди DHS рекети за пинг понг paddles рекети спорт

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS 3002 и 3006Се справи со : 3002 shakehands(долга рачка)FL или3006 penhold(краток

DEN 703.00 1049.76
Palio CJ8000 Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер (Цврстина: 36-38) Свеж
Palio CJ8000 Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер (Цврстина: 36-38)

Palio CJ8000 2Страна Јамка PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерСунѓерот Цврстина : 3638°Брзина : 8.5Контрола : 9.25Елас

DEN 364.80
2 Парчиња/многу YINHE Мини Пинг-Понг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant Пинг-Понг Лилјак Свеж
2 Парчиња/многу YINHE Мини Пинг-Понг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant Пинг-Понг Лилјак

2 Парчиња / многу YINHE Мини ПингПонг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant ПингПонг Лилјак Мини HINOKI но

DEN 575.52
Palio службен C-2 тенис на маса сечилото високо еластична добро во брзина и контрола табела тениски рекет игра пинг-понг играта Свеж Со попуст