Собрани LS37 цевка фоно фаза MM & MC двоен влез

Собрани LS37 цевка фоно фаза MM & MC двоен влез

5 %

DEN 4332.00

DEN 4560.00

Свеж

Во магацинот


Опис на производот LS37 цевка MC, ММ фоно одбор линија од сад VTL, четири 12 A*7 компоненти. PCB големина : 220 MM × 155 MM × 2.4 mm.
Цената не вклучувајќи цевка

Пакет: Yes
Бренд Име: GZbotolave
Тип: Дома Засилувач
Број На Модел На: LT-LS37
Максимална Моќност По Канал: 50W

Додатоци на производи

1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU Свеж
1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU

Големина на : Преден панел големина : 155mm * 60mm * 8ммПо панел големина : 145mm * 54mm * 3ммНадворешни Димензии : 155 * 60

DEN 1794.24
Dual 20V-28V AC TDA7293 2.1 канал засилувач одбор /Пред-засилувач одбор (80w*2+160w) Свеж
Dual 20V-28V AC TDA7293 2.1 канал засилувач одбор /Пред-засилувач одбор (80w*2+160w)

n Избор на позлатени дупка IC Блок , не е обичен IC седиште , потрајни !n Subwoofer дел се состои од две нови TDA7293 BTL

DEN 2240.16
Нови Сериски Тип Волумен Potentiometer Vishay Сина Дејл Отпорници 10K 50к 100k Свеж
Нови Сериски Тип Волумен Potentiometer Vishay Сина Дејл Отпорници 10K 50к 100k

Опис На Производот Материјал : Нискибучава со висока прецизност Vishay Дејл отпорник (dualканал точност во р

DEN 2160.00
1PC 6X4(Врв) ДА 6Z4(Дното) 7Pins ДА 7Pins Електрони Цевка Штекер DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Свеж Со попуст
ГД-ДЕЛОВИ на СМС 8pin Octal Тефлон Цевка Приклучоци ЗА KT88 EL34 6SN7 GZ34 5881 6V6 5U4G 6550 6SJ7 350B 5691 6336 EL37 Гроздобер Свеж
ГД-ДЕЛОВИ на СМС 8pin Octal Тефлон Цевка Приклучоци ЗА KT88 EL34 6SN7 GZ34 5881 6V6 5U4G 6550 6SJ7 350B 5691 6336 EL37 Гроздобер

Бренд нови СМС 8pin тефлон цевка socketМашински Злато позлатен OFC игличкиМатеријал : тефлонRo Hs компатибиленП

DEN 1272.00
Dual OMRON Реле 7812+UPC1237 Говорникот за Заштита на Одборот за Полнење за HIFI DIY AC 12-24 Свеж
Dual OMRON Реле 7812+UPC1237 Говорникот за Заштита на Одборот за Полнење за HIFI DIY AC 12-24

12510 Препорачувам За 100% Сосема нов и висок квалитетОваа верзија може да се контролира 500 W засилувач, секо

DEN 520.80
1pcs Оригинални АЛПИТЕ Моторни Potentiometer 2X50KA ( RK16812MG04YA ) се Справи со L:20mm Свеж
1pcs Оригинални АЛПИТЕ Моторни Potentiometer 2X50KA ( RK16812MG04YA ) се Справи со L:20mm

( Забелешка : стандардна цена е за 1pcs само.!! )RK16812 MG04 YAНаправен во Јапонија.Вредност : 2 X 50 KAСе справи со дол

DEN 648.00
Моќност Засилувач Одбор TDA7492P Bluetooth Аудио Приемникот Одбор 2x25W Мини Моќност Засилувач DIY Dual Channel Свеж Со попуст
Моќност Засилувач Одбор TDA7492P Bluetooth Аудио Приемникот Одбор 2x25W Мини Моќност Засилувач DIY Dual Channel

Спецификации : Моќност : 2.1 Интерфејс DC 1025 V напојување (со обратна сила заштита) Аудио влез : Bluetooth приемни

DEN 324.00 449.28
1pcs Нови Движат Магнет Кертриџ ЛП Фоно Плочата Phonograph Перо Свеж
1pcs Нови Движат Магнет Кертриџ ЛП Фоно Плочата Phonograph Перо

100% Сосема Нов / Оригинален Производ / Обезбедување На КвалитетОваа АудиоТ echnica кертриџ е ниска цена се

DEN 858.24
Трансформатор покрие цртање цевка засилувачи шасија оклопна добиток говеда покрие 85mm*85mm*100mm 1piece Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
DC9V-15V NE5532 Движат Серпентина Стерео Микрофон Пред-засилувач магнетни главата Фоно засилувач одбор Свеж Со попуст
DC9V-15V NE5532 Движат Серпентина Стерео Микрофон Пред-засилувач магнетни главата Фоно засилувач одбор

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го и

DEN 367.00 426.24
Marsnaska Нов Висок Квалитет DC 12V 24V 120W*2 TPA3116 D2 Dual Channel Дигитални Моќ Аудио Засилувач Одбор Свеж Со попуст
Marsnaska Нов Висок Квалитет DC 12V 24V 120W*2 TPA3116 D2 Dual Channel Дигитални Моќ Аудио Засилувач Одбор

Опис : Одборот пред се соочуваат со IC да се подобри текст чувствителност, highdefinition квалитет на звукот.Мак

DEN 343.00 394.56
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84 Свеж
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84

Бренд Нови 9pin Шасијата Планината Керамички Злато Позлатен Цевка СокетиМатеријал : КерамичкиЗлато Позл

DEN 648.00
IRS2092 моно засилувач одбор (DC моќност) 350W засилувач одбор Користење на оригиналните IRS2092, IRFB4227 Свеж Со попуст
IRS2092 моно засилувач одбор (DC моќност) 350W засилувач одбор Користење на оригиналните IRS2092, IRFB4227

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни

DEN 1254.00 1458.24
TDA8954 Класа D 2.0 канал 210W+210W висока моќност дигитален засилувач одбор Надвор TDA8920 / TDA8950 / TDA7294 / LM3886 Свеж Со попуст
TDA8954 Класа D 2.0 канал 210W+210W висока моќност дигитален засилувач одбор Надвор TDA8920 / TDA8950 / TDA7294 / LM3886

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го и

DEN 1155.00 1343.04