Симпатична Чипка Торта Хартија Налепница Млечни производи Декорација етикета/Scapbook деко/Телефон налепници/etiqueta engomada GT021

Симпатична Чипка Торта Хартија Налепница Млечни производи Декорација етикета/Scapbook деко/Телефон налепници/etiqueta engomada

DEN 108.48

Свеж

Во магацинот


Големина : 150*90mm.
1pcs=1 лист
Производ материјал : Хартија.
Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од страна на други. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Стил: Мемо Влошки
кориснички: No
Функција: Самолепливи
Функција: Декорација
Лепило Или Не: Yes
Бренд Име: sankilochan
Магнетизам: No
Број На Модел На: торта

Додатоци на производи

36 компјутери/Многу Боја етикета Мини држиме за напредок Виножито мемо подлога гости налепница scrapbooking Канцелариски Канцеларија Свеж Со попуст
Пвц џеб налепници (картичка ќеса) за Кожа Патник Лаптоп cowhide дневник спирала добиваат складирање Свеж Со попуст
Пвц џеб налепници (картичка ќеса) за Кожа Патник Лаптоп cowhide дневник спирала добиваат складирање

Џеб Налепници за Патник ЛаптопГолемина : 21.5x11.5cmџеб 1 : карта торба 9.5x6.5cm (одговараат за А5 / стандардна гол

DEN 115.00 143.52
1X kawaii Мал круг цртање неделен план Лепливи Белешки Пост Мемо Подлога канцелариски Училиште Материјали Излет Налепници Хартија Свеж Со попуст
Бесплатен превозот нови пристигнување 6 дупки лабава-лист лаптоп рефил стандард A5 A6 A7 рефил секојдневни потсетници неделно Свеж Со попуст
Едноставна Симпатична Стил Транспарентен PP Покрие Сребро Двојно Серпентина Прстен Спирала Лаптоп Дневник Празно Точка Мрежа Свеж Со попуст
ЗАБЕЛЕШКА ЗА ЛЕПЛИВА ЗАБЕЛЕШКА Камен Мермер Боја Налепници Ознака Објавите на Мемо Подлога Лепливи Белешки Училиште и деловен Свеж Со попуст
30sheets/pc Kawaii Недела План N Пати Објавено Мемо Подлога Излет Лепливи Белешки од Мојата Недела Распоред Office & Училиште Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија забелешка Пост налепница Порака потсетник Гостин книга Канцеларија Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА На Универзумот Мемо Notepad Лаптоп Мемо Подлога Само Лепило Лепливи Белешки Ознака Подарок Канцелариски Свеж Со попуст
100PCS/Многу 90*54mm Нови празно kraft хартија порака картичка Notepad мемо влошки ознака Свеж Со попуст
100PCS/Многу 90*54mm Нови празно kraft хартија порака картичка Notepad мемо влошки ознака

Вкупна големина : околу 90*54mmПроизвод материјал : хартија kraft100pcs / кутија 1lot=1box=100pcs картички1056 претпоставу

DEN 286.00 286.08
50 Unruled Празни Страници Notepad Збор Картички, Врзивно Прстен Лесно Флип на флашкарти азбука картички за проучување Свеж Со попуст
Преносни Класичен Гроздобер Кожа Завој Лаптоп Точка Внатре Скица Книга Notepad Дневник Канцеларија Училиште Канцелариски Студент Свеж Со попуст