Бохемски гроздобер сребро смола монистра метал на месечината макси јака ѓердан жените монета долго tassel collares ѓердани & приврзоци

Бохемски гроздобер сребро смола монистра метал на месечината макси јака ѓердан жените монета долго tassel collares ѓердани &

19 %

DEN 183.00

DEN 225.60

Свеж

Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница !
КОЛИЧИНА : 1pc;
Материјал : алуминиумски,смола;
Големина : ѓердан синџир е 64cm ,6cm прилагодливи,на pendant големина е 7cm*15cm;
Боја : црна,сина,како на сликата шоу ;
Weigth : 52g/pc;
Пакет : пп торба ,бесплатно;
Нашата Предност
1. Еден од медиум накит производителот во Yiwu Кина, со тим од одлични дизајнери,квалификувани вработени,стручната служба продукти.
2. Снабдување илјади предмети кои се погодни за различни пазари.
3. Развој на нови дизајни неделно.
4. Се продава на конкурентна фабрика цена.
5. Усвојување на животната средина-пријателски материјали и технологија
Превозот Термин :
· Ние Брод на Светот
· Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по уплатата примена.
· Бесплатен превозот е користење на Кина пост Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 35 дена. ако ви треба побрзо превозот,како што курирската служба DHL, UPS-от , EMS , итн.ве молиме контактирајте со нас за да додадете превозот надомест
Гаранција и Гаранција :
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена fo· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Други Политики :
· Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно.
Превозот Термин :
· Ние Брод на Светот
· Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по уплатата примена.
· Бесплатен превозот е користење на Кина пост Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 35 дена. ако ви треба побрзо превозот,како што курирската служба DHL, UPS-от , EMS , итн.ве молиме контактирајте со нас за да додадете превозот надомест
Гаранција и Гаранција :
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Други Политики :
· Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно.

Главниот Камен Боја: Црна, Сина
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Обликотшема: Месечината
Pendant Големина: 7cm*15cm
Компатибилност: Сите Компатибилен
Материјал: Смола
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Стил: Чешка
Бренд Име: idealway
Број На Модел На: N-5370-8
боја: Црна,сина
Тип: модерен, елегантен ѓердан
Место на Потекло: жеџијанг,Кина(Копно)
Повод: подарок партија,Anniversity,пријател партија
Еко-Пријателски: Yes
Експрес начин : DHL/EMS/UPS/ePacket/ТНТ/Фед екс
Должина: 64cm

Додатоци на производи

N1082 Ѓердан Ѓердани Жените Тетоважа Clavicle Collares Мода Накит Лист Риба Коска Минималистички Bijoux Colier Ѓердан Европската Свеж Со попуст
До 2015 нов моден дизајн сребрен накит pendant ѓердан едноставен и уникатен подарок добар натпревар од Врвен квалитет топла Свеж Со попуст
Трговија на големо 8-9mm Бела Akoya Образован Бисер Ѓердани 17.5 АА ААА Свеж Со попуст
Трговија на големо 8-9mm Бела Akoya Образован Бисер Ѓердани 17.5 АА ААА

Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на произ

DEN 624.00 780.48
4-10ММ 16 18 20 22 24 инчен 24k Чисто злато боја ѓердан Мулти-опрема синџири corrente де prata masculina додатоци Свеж Со попуст
4-10ММ 16 18 20 22 24 инчен 24k Чисто злато боја ѓердан Мулти-опрема синџири corrente де prata masculina додатоци

Нашата цел е задоволството на клиентите!7) Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Било

DEN 250.00 262.56
4 ПАРЧИЊА кружни Стакло Lampwork Murano Ѓердан Pendant 50mm ШИК Свеж
4 ПАРЧИЊА кружни Стакло Lampwork Murano Ѓердан Pendant 50mm ШИК

Исклучително брилијантен lampwork ѓерданМоже да биде убав натпревар за фармерки носат или вечер фустан!Меш

DEN 450.24
До 2015 Нова Мода Блескав Накит, црна мачка ѓердан. мачка ѓердан светат во темница накит ѓердан Свеж Со попуст
До 2015 Нова Мода Блескав Накит, црна мачка ѓердан. мачка ѓердан светат во темница накит ѓердан

До 2015 Нова Мода Блескав Накит, црна мачка ѓердан мачка ѓердан светат во темница накит ѓерданПрозрачна б

DEN 76.00 95.04
Kinel Мода Пердув Tassel Ѓердани За Жените Голема Изјава Приврзоци Ѓердани Гроздобер Индискиот Накит Панк Подароци Свеж Со попуст
Мажите Iced Од Хип Хоп Злато Црвено Rhinestones Плоштадот Pendant Кубанската Синџир Ѓердан Лабораторија Симулирани Мини Исус Свеж Со попуст
6 КОМПЈУТЕРИ Сушени Daisy Babysbreath Цвет Ѓердан Природни Суви Цвеќиња рачно изработени Ѓердан Накит Со 70mm Линк Синџир Свеж Со попуст
Смола Восок За DIY Ѓердан Приврзоци Имитација Мед Ориентални Непал и индија Амајлија Тибетската сребро риба Pendant висок квалитет Свеж Со попуст
LASPERAL 10PCs Ѕвезда Шема Шарм Приврзоци Нерѓосувачки Челик Шарм Со Шарени Кристали DIY Додатоци За Накит Фиксна Мешани Свеж Со попуст
Collare Гитара Pendant Злато/Црна Боја Нерѓосувачки Челик Музика Додатоци Хипи Музичка Нотација Фанови Ѓердан P508 Свеж Со попуст
Collare Гитара Pendant Злато/Црна Боја Нерѓосувачки Челик Музика Додатоци Хипи Музичка Нотација Фанови Ѓердан P508

*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.*Налози ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата заврше

DEN 312.00 623.04