HONGGE 3-Начин на Воздухот Вакуум Пумпа Вентили Проверете Вентил За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Врвен A4 A6 A8 TT 2.0 1.8 Т Т 4.2 Т 3.2 Т 07C 133 529 НА 07C133529A

HONGGE 3-Начин на Воздухот Вакуум Пумпа Вентили Проверете Вентил За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Врвен A4 A6 A8 TT 2.0 1.8 Т Т 4.2 Т

48 %

DEN 224.00

DEN 431.04

Свеж

Во магацинот

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1997-2005 Мотор Тип : 1.8 Т 110 KW(АПУ,ANB,AWT) 1.8 Т 125 KW(AWM) A4 1999-2008 Мотор Тип : 1.8 Т 110 KW(АПУ,ANB,AWT,AVJ ) 1.8 Т 120 KW(BFB) 1.8 Т 125 KW(AMB) 1.8 Т 140 KW(BEX) 3.2 V6(BKH,AVK) A6 1998-2011 Мотор Тип : 1.8 Т 110 KW(АПУ,КОВЧЕГОТ,ANB,AWT) 2.8 V6(BDX) 3.2 V6(BYU,BKH,AVK,АЛА) 4.2 V8(BVJ) A8 2004-2010 Мотор Тип : 3.2 V6(BPK) Врвен 2002-2008 Мотор Тип : 1.8 Т 110 KW(AWT) Дел Број : 07 C 133 529 НА
НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување. Ако не можете да бидете сигурни, ве молиме испратете го вашиот АВТОМОБИЛ МОДЕЛ . ГОДИНА . МОТОРОТ КОД . VIN , ние ќе ви помогне да ги проверите. ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : Различни земја има различни проценка време на испорака, ако е потребно итно, ве молиме изберете Бизнис Експрес ( 5~7 работни дена пристигнат ) РЕКОНСТРУКЦИЈА ИЛИ повторно да ЈА прати ПОЛИТИКА : 1. Веднаш Наплата или Препратете : (1). Дел е изгубена или да се вратат на испраќачот на земјата ( ве Молиме да обезбеди превозот информациите на компанијата ) (2). Добие погрешен дел кој не е како нареди едната или дел е во превозот кои се предизвикани не може да се користи ( ве Молиме да обезбеди слика за примената дел ) 2. Треба да се потврди ситуации : (1). Дел не можат да работат или не одговара на оглас ( ве Молиме да ни ги испратите автомобил модел. година . моторот код . VIN , ние ќе ги провери ) (2). Не дојде за долго време : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се јавам на поштенски праша што е проблемот. Ве молиме да ни испратите порака пред сакате да добиете реконструкција или повторно да ја прати. Ние ќе се справи со тоа ПОБРЗО. Ние и ветуваме на купувачот се на дел или пари назад. Враќање време треба да рамките 30days. ЦАРИНСКИ ДАНОЦИ : ве Молам, истакна нашиот продава вредност не вклучувајќи какви било царински даноци. Секоја земја има свои обичаи даноци, ние не може да се контролира. Така ќе знаете политиката за вашата земја. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни пет ѕвездички повратни информации откако ќе ја прими. Добар фидбек Е нашата најголема награда. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се реши тоа, а потоа можете да оставите добар фидбек. Можете да договор со нас преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, ние ќе одговориме наскоро .

Нема. на Цилиндри: 4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Објектот Дијаметар: 2cm
Бренд Име: HONGGE
Објектот Ширина: 3cm
Специјални Функции: 3-Начин Воздушна Пумпа PCV Проверете Вентил
Име На Модел: 07C 133 529 НА
Објектот Должина: 5cm
Зафатнина: 1.8 т , 2.0 T, 4.2 Т
Материјал Тип: Пластични
Година: 1999-2008
Тип На Објект: Вентил Воз
Објектот Тежина: 0.1kg
Објектот Висина: 2cm
Автомобил модел: фолксваген Passat Б5, ФОЛКСВАГЕН Passat Б5, ФОЛКСВАГЕН Passat
Компатибилен Автомобил модел: ФОЛКСВАГЕН Врвен , ФОЛКСВАГЕН Врвен , ФОЛКСВАГЕН Врвен Вакуум Вентили
за автомобил: фолксваген Вакуум Вентили, фолксваген Passat
Дел Број: 07C 133 529A
Име: Воздушна Пумпа Проверете Вентил

Додатоци на производи

WLRING ПРОДАВНИЦА - Црно или Сино НА-6 (AN6) Машки да се Женски 1/8 NPT Мерач / Сензор Страна Порта Адаптер WLR-SL9192-06 Свеж Со попуст
WLRING ПРОДАВНИЦА - Црно или Сино НА-6 (AN6) Машки да се Женски 1/8 NPT Мерач / Сензор Страна Порта Адаптер WLR-SL9192-06

WLRING ПРОДАВНИЦАНА 6 (AN6) Машки да се Женски 1 / 8" NPT Мерач / Сензор Страна Порта Адаптер Црно или Сино WLR SL919206

DEN 217.00 240.96
VR ТРКИ - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ВИСОК ПРОТОК НА НОВИ 90MM ГАС ТЕЛО ПЕРФОРМАНСИ ДОЗА ЦЕЛА ПАЛКА АЛУМИНИУМ VR6990 Свеж Со попуст
VR ТРКИ - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ВИСОК ПРОТОК НА НОВИ 90MM ГАС ТЕЛО ПЕРФОРМАНСИ ДОЗА ЦЕЛА ПАЛКА АЛУМИНИУМ VR6990

start Isv Module Wrap10020end Isv Module Wrap10020VR ТРКИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НОВИ 90 MM ГАС ТЕЛО ПЕРФОРМАНСИ ДОЗА ЦЕЛА ПАЛКА АЛУМИ

DEN 2539.00 2672.64
WLRING ПРОДАВНИЦА - Универзална Black & Сребрена се чуствува доста збунета Универзална Алуминиум Масло Фати Резервоарот Може Свеж Со попуст
злото енергија Мотор Искра Plug Жици Сепаратор Divider Стегач за Полнење За 8мм 9mm 10мм Црното Злато Виолетова Црвена Сребро. Свеж Со попуст
VR ТРКИ - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ МАСЛО КУЛЕР ФИЛТЕР СЕНДВИЧ ПЛОЧА ТЕРМОСТАТ АДАПТЕР 3/4 16-UNF Со AN10 фитинг Масло Адаптер Сендвич Свеж Со попуст
LZONE - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Алуминиум Еден Гориво Пумпа Заградата/Гориво Филтер Заградата 60 MM ЗА 044 ЗАГРАДАТА За Хонда Граѓански Свеж Со попуст
ЗА VOLVO ОЕМ 02-09 S60 VVT Variable Valve Timing-Електромагнетниот 36002145 36002685 8670421 Свеж Со попуст
ЗА VOLVO ОЕМ 02-09 S60 VVT Variable Valve Timing-Електромагнетниот 36002145 36002685 8670421

Одговара на следните модели : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија

DEN 554.00 815.52
T4 Турбо Колектор Влезот Заварување Страната 11mm дебели Лесна Челик ЕП-CGQ23H Свеж
T4 Турбо Колектор Влезот Заварување Страната 11mm дебели Лесна Челик ЕП-CGQ23H

EPMAN T4 Турбо Колектор Влезот Заварување Страната 11mm дебели Лесна Челик ЕПCGQ23 HАпликации : * Универзална Од

DEN 269.28
WLRING ПРОДАВНИЦА - Алуминиум banjo адаптер Гром AN6 НА 6 -6 некој да 14.5 мм кочница фитинг Црна WLR-SL776-06-14 Свеж Со попуст
WLRING ПРОДАВНИЦА - Алуминиум banjo адаптер Гром AN6 НА 6 -6 некој да 14.5 мм кочница фитинг Црна WLR-SL776-06-14

WLR ПРОДАВНИЦААлуминиум banjo адаптер Гром AN6 НА 6 6 некој да 14.5 мм кочница фитинг Црна WLR SL7760614Произведени со

DEN 241.00 267.84
злото енергија AN4 Anoize Алуминиум Масло Гориво Фитинг Вртливата Црево Крајот Директно Црна, Црвена Фитинг Масло Кулер Адаптер Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ AN8 - М16.*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг Адаптер AN8-01M1615 Свеж
10PCS/МНОГУ AN8 - М16.*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг Адаптер AN8-01M1615

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN 10 PCS / МНОГУ AN8 М16.*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитин

DEN 528.48
Задните Блок Издише Фитинзи Plug M28 да 10AN За Интегра Фати Може да B16 B18c GSR ITR B18b-апарат TK-FT001-AN10 Свеж
Задните Блок Издише Фитинзи Plug M28 да 10AN За Интегра Фати Може да B16 B18c GSR ITR B18b-апарат TK-FT001-AN10

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Tansky Задните Блок Издише Фитинзи Plug M28 да 10 AN За Интегра Фати Може да B1

DEN 75.36
10PCS/МНОГУ AN6 -M14*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг Адаптер AN6-01M1415 Свеж
10PCS/МНОГУ AN6 -M14*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг Адаптер AN6-01M1415

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN 10 PCS / МНОГУ AN6 M14*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг

DEN 432.48
VR ТРКИ - 1/4 NPT Цевка Тема Ален Штекер Plug црна npt plug VR-SL932-04 Свеж Со попуст
VR ТРКИ - 1/4 NPT Цевка Тема Ален Штекер Plug црна npt plug VR-SL932-04

start Isv Module Wrap10077end Isv Module Wrap10077VR ТРКИ1 / 4" NPT Цевка Тема Ален Штекер Plug црна npt plug VRSL93204 Произведени со користе

DEN 30.00 33.60
10pcs/set AN8 45 Степен Алуминиум Вртливата Масло/Гориво-Воздух/Гас Линија Црево Крајот Фитинг Сина AN8-45A Свеж
10pcs/set AN8 45 Степен Алуминиум Вртливата Масло/Гориво-Воздух/Гас Линија Црево Крајот Фитинг Сина AN8-45A

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN 10pcs / set AN8 45 Степен Алуминиум Вртливата Масло / ГоривоВоздух / Гас

DEN 1344.48
JDMSPEED Црвена Боја Худ Spacer Risers Сет За Акура Интегра 1990-2001 Хонда Граѓански CRX 1988-2000 Свеж
JDMSPEED Црвена Боја Худ Spacer Risers Сет За Акура Интегра 1990-2001 Хонда Граѓански CRX 1988-2000

JDMSPEED Худ Spacer Risers Сет За Акура Интегра 9001 Хонда Граѓански CRX 8800 ЦРВЕНА Сет Вклучува : • 2 JDM Палка Алуминиу

DEN 527.52
CNSPEED Масло Фати Резервоар Трки Резервоар за Нафта /Масло Фати може да се ПОЛИРА НАФТА РЕЗЕРВОАРОТ МОЖЕ да се ФАТИ РЕЗЕРВОАРОТ Свеж Со попуст
LZONE ТРКИ - Алуминиум менгеме на назад Вилица Заштитни Влошки за Фитинзи - Со Магнетна Назад JR-SLV0304-01 Свеж Со попуст
LZONE ТРКИ - Алуминиум менгеме на назад Вилица Заштитни Влошки за Фитинзи - Со Магнетна Назад JR-SLV0304-01

LZONE ТРКИАлуминиум менгеме на назад Вилица Заштитни Влошки за Фитинзи Со Магнетна Назад JRSLV030401 Дел Број

DEN 336.00 354.24
10pcs /set 45 Степен AN6 Алуминиум Масло кулер Црево Фитинг Гориво Притисни-За Црево Крајот фитинзи Адаптер AN6-45A Свеж