Нови 2018 Слатка Боја Блок Лак Лизга-на Жените Мокасини Мода Врежан Плитки Устата Жените Станови Дами Секојдневен Мокасини Големина 34-43

Нови 2018 Слатка Боја Блок Лак Лизга-на Жените Мокасини Мода Врежан Плитки Устата Жените Станови Дами Секојдневен Мокасини Големина

48 %

DEN 1170.00

DEN 2250.24

Свеж

Во магацинот

Враќање на предметот
Тоа е од суштинско значење за нас дека можете да бидете целосно задоволни со вашето купување. Но ако ви е потребна било други побрзо превозот начини како што се EMS, UPS-от, DHL, или ТНТ и други начини на, ве молиме слободно да контактирате со нас за да им даде нова понуда пред ставање на ред. Ви благодариме за вашиот kindest предвид и соработка.
Превозот И Испорака
Ние разбираме колку е важно е да ја добиете вашата цел кога ќе го очекуваат тоа. Трошоците за превозот за Враќа
За повторна испорака на цел размена и незадоволство со производи, се уште ќе биде одговорен за враќање и реинтеграција на испорака трошоци. Мало боја разлика, се надевам, ќе може да се прифати. Ние нема да ги прифати сите барања од изборот на погрешна големина.
Ние бараме да e-mail следење на број и број за порачка на нашите Услуги на Клиентите Тим откако ќе ја испратите вашата пакет надвор. Ве молиме не заборавајте да ни испратите Екранот Снимен како го следново и ќе добиете $2 попуст од new order!
Како професионален чевли снабдувач, ние сме посветени да ви донесе најдобри шопинг искуство на интернет.
Уживајте во вашата шопинг во D Витез Обувки продавница !.
Ако си нашол дека сте добиле погрешен објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Меѓународен превоз треба долго време, цел испорака обично трае 7 до 35 дена или подолго, ќе биде затворен за заштита на најновите динамично следење на информации.5 cm
Плаќање
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ние би сакале да ве потсетам дека големината е НИ големина не велика БРИТАНИЈА големина. Сепак, бидејќи вистинската боја ќе видите ќе зависи од вашиот монитор, ние не може да гарантира дека вашиот монитор е приказ на било која боја ќе бидат точни.
Нови 2017 Слатка Боја Блок Лак Лизга-на Жените Мокасини Мода Врежан Плитки Устата Жените Станови Laides Секојдневен Мокасини Големина 34-43 Пета висина : 2. Ако постои какво било сомневање ве молиме љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да се сврти кон нас за помош. Исчезнати Предмети Или Примени Погрешна Цел
Ако си нашол дека некој објект се водат за исчезнати од твојот ред, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме љубезно ни остави позитивен преглед еднаш сте задоволни со вашето купување.) Повратни информации и Оценка
Вашето задоволство е наша единствена извршување и ја вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Хроматските Аберации
Ние го направија секој обид да се прикажат, како точно како е можно, вистинските бои на нашите производи онлајн. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна во иднина на Aliexpress.
Ве молиме љубезно ве молиме проверете ги следните големина информации внимателно пред ставање на ред.Ние ќе бидеме одговорни за сите наше невнимание или грешки и обидете се потрудиме да го реши целиот проблем на ваше задоволство. Во случај да сте задоволни со вашиот купи или на нашите услуги, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас .

Чевли Големина: 3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект: Станови
Одделот За Името: Возрасни
Обвивка Материјал: PU
Пети Форма: Круг Пети
Број На Модел На: жените мокасини
Бренд Име: Д Најт
Outsole Материјал: Гума
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал: PU
Затворање Тип: Лизга-На
Станови Тип: Мокасини
Шаблон Тип: Крпеница
Сезоната: Пролет/Есен
Insole Материјал: PU
Повод: Повик
Мокасини: Yes
мокасини за жени: Yes
жените мокасини: Yes
жените станови: Yes
дами чевли: Yes
Пол: Жените
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Декорација: Bowtie

Додатоци на производи

QUTAA 2018 Жените Пумпи Denuim Мода Жените Чевли Патент Ѕиркаат Пети Тенка Висока Пета Сите Натпревар Westrn Стил Жените Чевли Свеж Со попуст
плус големина 35-41 рамни чевли жена мода посочи пети плитки устата рамни чевли домот, жените ОЛ облечи чевли Свеж Со попуст
FAYUEKEY 2018 Нова Мода Дома Памук Кадифен Bowknot Влечки Жените Затворен Кат Флип Апостолки Девојки Подарок Чевли Свеж Со попуст
FAYUEKEY 2018 Нова Мода Дома Памук Кадифен Bowknot Влечки Жените Затворен Кат Флип Апостолки Девојки Подарок Чевли

FAYUEKEY 2017 Нова Мода Дома Памук Кадифен Bowknot Влечки Жените Затворен Кат Флип Апостолки Девојки Подарок Чев

DEN 571.00 671.52
HAHAFLOWER Нови Лето Влечки Жените Мода Флип Апостолки Плажа Сандали Дами рачно изработени Цветови Рамни Чевли бесплатен превозот Свеж Со попуст
Лето Жените Чевли Жена Дише Мрежа Патики Станови Чипка Мокасини Дебели Потпетици Платформа Оптоварување Секојдневен Комодитет Свеж Со попуст
Висок Квалитет Секси Жени Пумпи 8cm или 10cm или 12cm Високи Потпетици Свадба Партија Чевли СТП или Велур или Чипка Горниот Свеж Со попуст
Метал Декорација Лето Жените Влечки Женски Висок Квалитет Med Пета Дома Влечки Дама На Плажа Чевли Г-Ѓа Noki Свеж Со попуст
Метал Декорација Лето Жените Влечки Женски Висок Квалитет Med Пета Дома Влечки Дама На Плажа Чевли Г-Ѓа Noki

Метал Декорација Лето Жените Влечки Женски Висок Квалитет Med Пета Дома Влечки Дама На Плажа Чевли ГЃа Noki

DEN 819.00 1170.24
Нови 2018 Оксфорд Чевли Жените Вистинска Кожа Дизајнер Солидна Жените Станови Чевли Пролет Чипка Кравја Кожа Рамен Со Секојдневен Свеж Со попуст
Meotina Жените Пумпи Високи Потпетици Канцеларија Постават Чевли Остри Пети Дебели Потпетици Женски Кариера Чевли 2018 Пролет Свеж Со попуст
Mntrerm Памук Влечки Мажите И Жените Љубители Домаќинство Влечки Да Се Задржи Топло Чевли Pantoufle Homme Во Зима Најдобар Подарок Свеж Со попуст
Meotina Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Кристал Свадба Црвени Високи Потпетици Дами Партија Чевли Посочи Пети Пумпи Црна Свеж Со попуст
Aercourm На Овча Есен Пумпи 5cm Пета Вистинска Мека Кожа Високи Потпетици рачно изработени Квалитет на Домот, Жените Чевли НОВИ Свеж Со попуст
КАМЕН СЕЛО Цртан филм Симпатична Затворен Влечки Ирваси Шема Кадифен Затворен Памук Чевли Не се лизга ЕВА Единствена Кат Влечки Свеж Со попуст
BEYARNE 2018 Пролет жените вистински кожени чевли се лизга на балет жените станови печати жена чевли 4 бои moccasins мокасини Свеж Со попуст
DAGNINO Пролет, Есен Жените Висока Платформа Оптоварување Потпетици Секојдневен чевли на 2018 Висина Increasi Чевли 12 ЦМ Дебели Свеж Со попуст
2018 Мода Мокасини Жените Чевли Вистински Кожени Чевли Рачно Изработени Мека Удобно Рамни Чевли Жена Секојдневен Чевли На Жените Свеж Со попуст
DAGNINO Пролет, Есен Жените Балет Станови Плоштадот Пети се Лизга На Рамни Чевли Bowties Марија Janes Чевли Симпатична Мокасини Свеж Со попуст