Трговија на големо 100pcs/Многу Црна Organza Торба 13x18cm Накит Бутик Подароци Пакување Торба Organza Подарок Перница & Пошта Партија Материјали

Трговија на големо 100pcs/Многу Црна Organza Торба 13x18cm Накит Бутик Подароци Пакување Торба Organza Подарок Перница & Пошта

12 %

DEN 418.00

DEN 475.20

Свеж

Во магацинот

Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Organza Подарок Торбичка 028
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Црна
Објектот Околу Големина
13*18cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .4 mm
Објектот Useage Одговара На Божиќ Свадба Накит Бутик Хривнија Бонбони Подарок Пакување Екранот
За Кориснички
1.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ви благодариме! : )
Трговија на големо 100pcs/Многу Црна Накит за Подарок Пакување Organza Кеси 13x18cm Подарок Торба Organza Пошта Накит Пакет Торба.
Кликнете На За Да Видите Други Големини
Трговија на големо 100pcs/Многу Црна Накит за Подарок Пакување Organza Кеси 13x18cm Подарок Торба Organza Пошта Накит Пакет
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Објектот Количество 100 PCS /многу
Точка Бр.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
Шопинг Процес
За Превозот
1. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.0393 инчен 1 инч=25. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Шема: Полна Боја,Ниту Еден
Број на Компјутери: 100pcs
Повод: Партија,Свадба,Божиќ,детски Ден
Број На Модел На: Organza Подарок Торбичка 028
is_customized: Yes
Бренд Име: KoMee
Материјал: organza
Околу Големина: 13x18cm (5.1x7)
боја: Црна
Материјал: organza
Користат за : Свадба Божиќ Накит Бутик Подарок Пакување Екранот
Запечатување начин и да се справи тип: Drawstring
Кеси стил: Накит Торба Божиќ Торба Подарок Торба Бутик Пакет
Is_customized: Can Custom Logo (Bolsas de Regalo)
Големините На Organza Кеси: 5x7cm 7x9cm 9x12cm 11x16cm 15x20cm 17x23cm 20x30cm 30x40cm и 35x50cm
Тип: Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type: подарок торба

Додатоци на производи

2018 Кинеската Нова Година за Декорација Кинески Собираат Крпа Риба Кинески Јазол Pendant 'секоја година повеќе од' Риба Pendant Свеж Со попуст
FENGRISE Еднорог Партија Декорација Среќен Роденден Банер Деца Услуги Бебе Туш Балони Торта Topper Еднорог Роденден Материјали Свеж Со попуст
36Pieces/Многу Подводни Мини Партија Свадба Вазна Аквариум Резервоарот Tealight Флорални Декоративни Светлина за Centerpieces Свеж Со попуст
60 M/120 Црвени Знамиња string банер триаголен знамиња роденден материјали атмосфера изгледот Црвена Ткаенина Bunting знамиња Свеж Со попуст
Lychee Мини 3D Еднорог Свеќи Деца Роденден Материјали Тема Партија Торта Topper Декорација Свеќи Свеж Со попуст
Lychee Мини 3D Еднорог Свеќи Деца Роденден Материјали Тема Партија Торта Topper Декорација Свеќи

Материјал : свеќа Големина : Еднорог должина 7.8 см, ширина 4cm, висина 4.5 cm Информации : 1.Поради светлината и

DEN 136.00 153.12
Токио Ghoul Маска Аниме Cosplay Kaneki Кен Маска со Перики Косата ноќта на Вештерките Партија Свеж Со попуст
Токио Ghoul Маска Аниме Cosplay Kaneki Кен Маска со Перики Косата ноќта на Вештерките Партија

Точка Име : Токио Ghoul МаскаStye : Маска , Перика, Маска и Перика Материјал : Висок Квалитет на СТП КожаНајчес

DEN 380.00 575.52
7pcs/многу Голем 116cm Пурпурна Еднорог Виножито Еднорог Алуминиумска Фолија Балони Божиќ Декорација Среќен Роденден Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок

4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Бутик Бонбони Подарок Божиќ Свадба Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.Понек

DEN 389.00 432.00
2018 Промоција Вистински Бонбони Кутија Свадба Декорација Велигден 7.41x4.87inch 4 Бои Подарок Кутии Обвиен Напишан Услуги И Свеж Со попуст
100pcs Мет 2.2 g задебелување мешана боја балон фестивал свадба сцена изгледот продавница отвори birthday балон сводови Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан

Количина : Еден Гајтанот Се ТркалаатUseageИмаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds пр

DEN 265.00 408.00