Pinksee 10pcs Нерѓосувачки Челик Barbell Топката Криви Веѓа Прстени Бар Tragus Уво Пирсинг на Тело Накит трговија на Големо

Pinksee 10pcs Нерѓосувачки Челик Barbell Топката Криви Веѓа Прстени Бар Tragus Уво Пирсинг на Тело Накит трговија на Големо

29 %

DEN 61.00

DEN 85.92

Свеж

Во магацинот

80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15. ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Q & A
1. Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо.20%
1%
Целосна Наплата
Австралија
Пристигнуваат го оценувате
2%
14.
Превозот
1.6 MM-10ММ US$ 2.99 /многу
парчиња / многу
Опис
Материјал : нерѓосувачки челик
Стил : Веѓа Прстени
Боја : види слика
Количина : 10pcs
За Плаќање
1. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.
5pcs Силикони Зголеми Цвет Јазикот Барови tounge barbell Пирсинг на Тело Накит 10 Бои US$ 1.99 /многу
парчиња / многу
Промет на големо со 10 Pcs Sliver Топката Стомакот Папокот Копчето Бар Прстен Barbell Тело Пирсинг US$ 1.
Враќање
1.65 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо Многу 10pcs Sliver Топката Веѓа Прстени Бар тело Пирсинг Накит US$ 1. Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?
Yes (да).Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден). Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да).99 /парче
Трговија на големо Тело Накит 18pcs Акрилик Коси Уво Plug Проширувач Носила Комплет 1. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.20%
37%
18%
Целосна Наплата
Велика БРИТАНИЈА
Пристигнуваат го оценувате
2%
10.90%
Целосна Наплата
Други
Пристигнуваат го оценувате
2%
10%
23%
50%
13. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа. Се надевам дека ќе може да се разбере.
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат. Објектите треба да биде во оригинална состојба и пакет со сите componentsand додатоци се вклучени, или можете да одберете да ги имате замена. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings.09 /многу
парчиња / многу 10 Pcs ВЕЃА Барови Прстени 6mm ТОПКИ ЧЕЛИК Barbell Тело пирсинг Накит US$ 0. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки. Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.89 /многу
парчиња / многу
20pcs XStainless Челик Лажни Измамник Уво Приклучоци Мерач Илузија Тело Накит Pierceing US$ 7.79 /многу
парчиња / многу
10pcs Кристал Кристал Челик 316 Топката Барови Labret Усна Тело Накит Пирсинг US$ 1. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена.

Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: Pinksee
Број На Модел На: BB16-BB109/MU
Материјал: Акрилик
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип: Веѓа Накит
Место на Потекло: Кина(Копно)
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Точка име : веѓа прстени
is_customized: Yes

Додатоци на производи

GIVVLLRY Гроздобер Монистра Тело Синџир Сребрена Боја Градник Искра Multilayer Секси Плажа Бикини Подигнат Тело Синџир Накит Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари

DEN 45.00 47.52
10PCS Кул Гроздобер Меч Приврзоци AU37018 Антички Гроздобер Стил Бронзена Легура на Ѕвонење Кул Стрелките на Главата Pendant Свеж Со попуст
10pcs Покер Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Тибетската Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 25x13mm Свеж
WYSIWYG 6pcs 21*19mm Гроздобер 2 Бои, антички Сребрен, Антички Бронзена Боја Dragonfly Шарм Свеж
WYSIWYG 6pcs 21*19mm Гроздобер 2 Бои, антички Сребрен, Антички Бронзена Боја Dragonfly Шарм

П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не

DEN 57.12
1 Парче Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Pin px47 Свеж Со попуст
1 Парче Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Pin px47

ИспоракаБесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.Ние

DEN 63.00 85.92
1 Парче со Висок Квалитет Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Свеж Со попуст
година мода 2 парчиња кристал дизајн уво пирсинг тунелот приклучоци тело накит уво проширувач reamer се продава по пар Свеж Со попуст
6pcs Мешани Бои PTFE Bioplast Опал Усна Прстени Пирсинг Внатрешната Нишка Опал Labret Прстени Уво Пирсинг Tragus Секси Тело Свеж Со попуст
Timlee X082 Бесплатен превозот Симпатична Метеор Туѓо Телескоп Авион Ракета Црвената Планета Ѕвезда Месечината Brooch Игли,Модни Свеж Со попуст
Bonsny Година Глеѓ Легура Gecko Гуштер Легури На Метал Копче Синџир Копче Прстен Пом Подарок За Жените Девојка Торба Шарм Свеж Со попуст
KJjewel Кошарка Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Антички Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 20x15mm Свеж
50pcs/многу Антички метал тибетската сребро шарм tassel накит приврзоци за diy ѓердан хривнија накит одлуки 20*12mm Z42930 Свеж Со попуст
50pcs/многу Антички метал тибетската сребро шарм tassel накит приврзоци за diy ѓердан хривнија накит одлуки 20*12mm Z42930

ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве м

DEN 283.00 348.96